Гуляю босоніж• 25 июля 2023

Чи можна зменшити живіт вправами? Все інше в нормі

Якщо так,то якими саме? Буду вдячна
Анонім Секретар• 25 июля 2023
Питание и спорт однозначно помогут, если есть жир
Пацелуйнитуда• 25 июля 2023
Харчуввння
#Пойду_кгадалке• 25 июля 2023
Наули - погуглите
Сиренькая• 25 июля 2023
Мне в фейсбуке часто попадается такая тётенька, азиатка. Она всегда под одну музику тренит . Там такие движения типа животом вперед- назад с согнутыми коленями. Найдите ее. Там как раз для живота это все.
Інно4каа• 25 июля 2023
по своєму досвіді знаю, що не можна пити каву з молоком,їсти мучні продукти. Все таки акцент варто звернути саме на харчування
Ms. Откровенность• 25 июля 2023
Бодифлекс и питание.
ЯкаКраля• 25 июля 2023
Ответ дляІнно4каа
Многие пишут, что нельзя кофе с молоком. А почему, если без сахара?
Арина85• 25 июля 2023
Дивлячись який живот
В принципі якщо це слабкі м´язи + погана постава( сутулість) то цілком можна вправами його підтягнути
Анонім Секретар• 25 июля 2023
Ответ дляЯкаКраля
Просто лишние калории, не более того. Если считать и укладываться в дневную норму, то все можно )
Інно4каа• 25 июля 2023
Ответ дляЯкаКраля
сахар само собою не вживаю
Copy-Paste• 25 июля 2023
Китайская жиротопка (много видео в ютубе, лучше с Медушкиной начните)

И вот еще хорошие упражнения (нужен впн): https://goodlooker.ru/uprazhneniya-dlya-zhivota-st...
Секс-Бомба• 25 июля 2023
Ответ дляІнно4каа
Я кожного дня п’ю лате, набрала за останні роки кг 5, але я їм реально небагато, невже не лате можна набрати вагу?
Секс-Бомба• 25 июля 2023
Зверніть увагу на вакуум серед моїх знайомих часто чую про цю вправу
Зоя Жорівна• 25 июля 2023
Ответ дляMs. Откровенность
Бодифлекс и питание.
Бодифлекс реально объёмы убирает очень, но имеет противопоказание, например, после 2 месяцев занятий у меня начались проблемы с давлением. И курящим сложно его делать и с проблемами жкт. Но эффект был - минус 5 см в талии без смены режима питания
Інно4каа• 25 июля 2023
Ответ дляСекс-Бомба
я набрала вагу тільки боках і в животі, ну звісно не тільки кава на це вплинула) Потім спробувала 3 тижні не пити взагалі каву і трохи скинула в обємі
tanya210587• 25 июля 2023
Ответ дляІнно4каа
в мене аналогічно, тільки бока і живіт. А допомогло харчування, ходила фітнес , після заняття вроді і живіт меньше, но як щось зїм знову висить. Зараз скинула вагу з 65 до 58 і живота і боків не має. А каву пю ще й з молоком . Прибрала тільки хліб та сахар
Бабуся мороз• 25 июля 2023
Просто когда ходите, втягивайте живот
ЗаведУющая• 25 июля 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Суть не в небагато, а що саме їсте. В великому лате з цукром 180-200 калорій, це так, як в майже в пів кіло салату з капусти і огірків😅
Как нефиг делать• 25 июля 2023
Ні
Секс-Бомба• 25 июля 2023
Ответ дляІнно4каа
В мене також бока трохи живіт, і на ногах вушка
Накладні мюслі• 25 июля 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Пробовала вакуум. Но втягивается вверху, а складка ниже😅😂
автор Гуляю босоніж • 25 июля 2023
Ответ дляПацелуйнитуда
Харчуввння
Але ж схуднуть і інші частини тіла,а мені це не потрібно((
автор Гуляю босоніж • 25 июля 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
Наули - погуглите
Дякую,подивлюся
Корабельная Сосна• 25 июля 2023
Рассыпаете коробку спичек на пол и понимаете по одной спичинке всю коробку.
Так каждый день.
Результат будет.
автор Гуляю босоніж • 25 июля 2023
Ответ дляКорабельная Сосна
Так каждый день.
Результат будет.
А поясниця? Думаю,будуть проблеми
Корабельная Сосна• 25 июля 2023
Ответ дляГуляю босоніж
А поясниця? Думаю,будуть проблеми
Зато загрузка, вы же хотите похудеть.
Не жалейте себя.
Інно4каа• 25 июля 2023
Ответ дляtanya210587
на який саме фітнес ви ходите? я записалася на пілатес і розтяжку
tanya210587• 25 июля 2023
Ответ дляІнно4каа
звичайний фітнес- все разом і кардіо нагрузка, бокс аеробіка, розтяжки
Секс-Бомба• 25 июля 2023
Ответ дляНакладні мюслі
Я думала в мене одної з ним не складується, я реально схудла на вакуумно-роликовому масажі і нормальне харчування, коли є трохи зайвих об’ємів хороша процедура
Накладні мюслі• 25 июля 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Ні. Не масаж. А вправи, коли живіт втягуєш всередину.