Как_б_не_так• 25 июля 2023
Чи впливає інвалідність дитини на розмір аліментів?
Доброго дня, в дитини інвалідність. Чи вплине це на суму аліментів? І куди звертатися в такому випадку?
Неначасі• 25 июля 2023
якщо аліменти в % то різніці немає. Якщо в твердій грошовій - тоді так. але, є ще додаткові витрати на дитину. Про це мало хто знає.
Хвець-тець• 25 июля 2023
так, впливає
Стаття 182. Обставини, які враховуються судом при визначенні розміру аліментів
1. При визначенні розміру аліментів суд враховує:
1) стан здоров´я та матеріальне становище дитини;
Пьяная вишня• 25 июля 2023
Мой бывший меня пугал раньше, что якобы говорил если еще по поводу инвалидности подам в суд чтоб больше платил я все сделаю, чтоб инвалидность ребенка сняли и ты не получала больше денег, и что вы думаете он сам стал инвалидом, он хотел добиться того, чтоб ребенок остался без копейки, как так можно было говорить.
Пьяная вишня• 25 июля 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Можно будет подать в суд на дополнительные расходы
Обращаться в суд
Да и это реально я подавала на дополнительные расходы и половину сумы отсудила, теперь готовлю новые расходы.
Чорнобаївка• 25 июля 2023
Ответ дляПьяная вишня
Конечно реально, если необходимо лечение ребенку
Пьяная вишня• 25 июля 2023
Автор очень даже влияет он обязан больше платить, только действительно нужны доказательства трат с чеками для суда.
Пьяная вишня• 25 июля 2023
Только нужен юрист, адвокат самой тяжело составить документы и правильно все оформить.
Адвокат Пономаренко• 25 июля 2023
Ответ дляПьяная вишня
якщо дитина інвалід, грошей обмаль, зверніться в безоплатну правову допомогу, там де ви живите. Вам допоможуть. А взагалі, тут правильно пишуть про додаткові виплати. Головне збирати всі чеки
Пьяная вишня• 25 июля 2023
Ответ дляАдвокат Пономаренко
так я збирала чеки, фото, і в цього йому навіть адвокат не допоміг, бо є докази. Навіть повернув через суд гроші на адвоката. Так що можна і платний від повинен за це також гроші всі повернути. мені повертав через суд.