БезникаяЯ• 25 июля 2023
Балетки, ще носять?
Прочитала що знову почитають носити.
Взагалі то мало кого слухаю, а от улюблених порадниць послухаю з задоволенням)))
Купила. Піддалась провокаціям що знову починають носити.
Так ношу майже постійно кросівки, величезна колекція і шлепки зараз)
Що скажете??
Але вже купила.
Що скажете??
Але вже купила.
Результат:
вже голосів:
37 (66.07%)
Носити
14 (25%)
На смітник
5 (8.93%)
Хай лежать до кращих часів
0 (0%)
Мені подаруйте)))
Я_канеша_извиняюсь• 25 июля 2023
Я своим бабушкам купила 84 и 86 лет. Посмотрите возможно молодежь носит
БезникаяЯ
• 25 июля 2023
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Та я вже далеко не молодь, але ще і не бабуся
БезникаяЯ
• 25 июля 2023
Ответ дляСиреневенькая
Это не балетки, это лоферы
Можливо. По формі так, схоже. Але написати було балетки.
Заставляличка• 25 июля 2023
Да, опять начинают носить. В Украину эта тенденция скорее всего в будущем году появится.
Невидимка Майя• 25 июля 2023
Носят, но не такие.
Сейчас реально возвращаются балетки валентино сейчас в топе, но они скорее на балетные пуанты похожи.
Я_канеша_извиняюсь• 25 июля 2023
Ответ дляБезникаяЯ
Якщо вам подобається, то носіть, навіщо вам думка чужих людей
Кнопкотиць• 25 июля 2023
от єдина порада, що я можу вам дати - носіть те, що подобається особисто вам. не зважаючи на те, що ’люди скажуть’. бо тим людям абсолютно на вас пофіг, і навіть якщо вони щось і скажуть, то вже через хвилину про вас забудуть.
особисто я стараюся бути більш-менш в трендах, але не гонятися за тим, щоб бути попереду на крок з чимось гостромодним
БезникаяЯ
• 25 июля 2023
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Так, цепанули.
Носити буду.
Але цікаво послухали.
Дякую)
Носити буду.
Але цікаво послухали.
Дякую)
БезникаяЯ
• 25 июля 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
Да, під цей костюм, там якраз сірий є
До чого цей костюм?
Взагалі таке не ношу. А брендіровані речі взагалі для мене табу.
Туфлі оригінал. Якщо про це мова.
Триндю-бриндю• 25 июля 2023
Носять,але Ваші з цими ланцюжками та стразіками виглядають жахливо
В моді лаконічні,прості моделі
Stepa_nida• 25 июля 2023
Тренд на балетки повернувся у минулому році завдяки MiuMiu, через яких почався бум на балеткор стиль. Це природнє продовження заданому ними же попередньому тренду на стиль преппі.
Тому балетки повернулись до нас в інфантильному прочитанні - виконані з тканини, рожеві, сатинові, зі стрічками, з круглим чи пуантовим носом.
Однак дане взуття назвати модним чи стильним важкувато, бо зараз мікс стилів частіше допускається між речами, ніж в середині однієї речі. Тобто, поєднувати сукню і кеди стилістично ок, але поєднувати в одній парі взуття форму балетки, виріз і ланцюжок ’під лофери’, це не дуже.
Рожки-да-ножки• 25 июля 2023
Ответ дляБезникаяЯ
До чого цей костюм?
Туфлі оригінал. Якщо про це мова.
Оригінал чого?
БезникаяЯ
• 25 июля 2023
Ответ дляТриндю-бриндю
В моді лаконічні,прості моделі
Дякую за думку.
В мене майже все дуууже лаконічно в одязі та взутті. Більшість Массимо.
Вирішила вийти за рамки.
Фоточки нема• 25 июля 2023
ну раз купили, что уж теперь спрашивать? я бы убрала цепь, но куда уже ее уберешь?) носите так, в целом нормально
Фоточки нема• 25 июля 2023
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
держите в курсе, всем очень интересно почитать про ваших бабушек
Кнопкотиць• 25 июля 2023
Ответ дляБезникаяЯ
На ногах.
Дуже зручні .
Буду носити.
Дуже зручні .
Буду носити.
то ви себе вмовили?
п.с. прикольні шузи
БезникаяЯ
• 25 июля 2023
Ответ дляФоточки нема
Прибрати можно.
Але мене конкретно то і зацепіло))) і череп з камінцями)))
Хоча взагалі такого ніколи не було.
Все колись в перший раз)
Але це 100500 пара взуття.
Дякую за думку
Хоча взагалі такого ніколи не було.
Все колись в перший раз)
Але це 100500 пара взуття.
Дякую за думку
БезникаяЯ
• 25 июля 2023
Ответ дляКнопкотиць
то ви себе вмовили?
п.с. прикольні шузи
Так)
Купила в магазині. Іздила на море