Перші авіарейси з України найімовірніше запустять до кінця року з трьох міст - Ryanair
ВІВТОРОК, 25 ЛИПНЯ 2023, 14:13 Україна працює з експертами Ізраїлю щодо досвіду польотів цивільної авіації в умовах можливих атак безпілотників, ракет тощо, і з двох планів, які розглядаються щодо відновлення польотів з України - найімовірнішим виглядає кінець 2023 року.
Про це повідомив CEO авіакомпанії-лоукостера Ryanair Майкл О´Лірі в інтерв´ю ’Інтерфакс-Україна’.
’Розглядаємо два плани: один, коли війна закінчиться і все відкриється в один чи два дні. І другий, найбільш вірогідний, згідно з яким ми можемо запланувати невелику кількість рейсів вже наприкінці цього року’, - зазначив О´Лірі.
Він розповів, що Україна працює в цьому напрямку з експертами з Ізраїлю і їх досвідом щодо організації безпеки польотів.
’Чи можемо ми переконати європейські органи безпеки та українську владу, що польоти будуть безпечними, що вони можуть захистити літак від безпілотників, ракет і тому подібного, як це відбувається в Ізраїлі? Українська влада працює з потрібними людьми, щоб спробувати знову відкрити повітряний простір’, - розповів О´Лірі.
За його словами, на сьогодні виглядає безпечним запуск обмеженої кількості рейсів до Києва і Львова. Крім того, як стверджує очільник Ryanair, вже незабаром авіарейси буде безпечно запустити й з Одеси.
’Два аеропорти неушкоджені та готові запрацювати завтра. Вони є у Києві та Львові. Ми думаємо, що аеропорт в Одесі також буде доступний досить скоро’, - зазначив О´Лірі.
Щодо того, куди прямуватимуть рейси з України, то, за словами СЕО Ryanair, основними містами, будуть, очевидно, Варшава, Краків, Берлін, Франкфурт, Мілан, Рим, Лондон, Брюссель, Амстердам і Париж.
’Оскільки у нас є літаки, які базуються в цих містах, ми можемо просто розвернути ці літаки на обслуговування Києва та Львова. Це станеться, я думаю, протягом приблизно двох-шести тижнів (після відновлення дозволу на польоти, - ред.)’, - сказав О´Лірі.
’Це буде близько 20 чи 25 європейських міст на рейсах з Києва, приблизно 10 – зі Львова, і наступні 5 міст - з Одеси’, - додав він.
О´Лірі також повідомив, що авіакомпанія готова мати 10 літаків у Києві, близько п’яти літаків - у Львові й, можливо, один-два літаки в Одесі. Та подвоїти їх число протягом наступних 2-4 роки, у міру збільшення трафіку.
malinovaya• 25 июля 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Погуглила, С-300 радіус 100 км. Ніяким боком до Києва не дістане.
у них есть с 400.
Ответ дляРойЛеля
Тільки уявіть ціну на ці білети.
Мені говорили, якщо літак починає рух по злітній смузі, а потім за якихось причин повертається і простоює певний час, то це вже тисячі доларів убитку. А з тривогами як це може бути. В мінус собі працювати не будуть
Посмотрим как оно все будет. И будет ли. Меня цены на раянэир или визз эир (если из Польши, а не из Будапешта лететь) и так не радуют. Билеты на двоих по Европе с одним багажом на 2х обошлись больше чем в 500$. Хоть и покупала заранее. Любила наши мау как лоукост (( хоть там и не без косяков было
Ответ дляkitty cat
Скільки ті МАУ полоскали тут і в соц мережах репостами. А тепер вже і Мау здаються Вау якщо нема альтернативи.
Я б теж в МАУ політала зараз
Ответ дляАпель-синка
Скорей всего рашисты это всё почитают и добомбят оставшиеся аэродромы.
Кстати, я так понимаю, что в Киеве из Жулян планируют вылеты. Т.к. Борисполь в первый день войны расхерачили. А хотели Жуляны в Гостомель переносить, я еще писала, что это дурная идея.
Эти к сожалению способны на все (
Wendy Rhoades• 25 июля 2023
Ответ дляLyudaT
А принципиальная разница между самолётом, поездом, автобусом, машиной и т.д. с точки зрения попадания ракеты какая? В поезд точно так же может попасть ракета
и по жд путям стреляют. И в поезд было попадание под Павлоградом, по-моему, и в жд вокзал в Краматорске. Но почему-то поезд так не пугает, как самолёт...
не почему-то, а по вполне обоснованно: когда ракета попадает в поезд, то не весь состав и не все пассажиры погибнут, если это не какой-то мост над пропастью.
Если попадает в самолет, то уже 99%, что погибнут все.
Ответ дляKiki.
Мда.... ну значит или правда осенью конец наступит этому всему или нас бессовестно дразнят, вселяют надежду, надо ж чтото кинуть, а то вон слишком много народа начали понимать что конца этому не видно и ниче хорошего. Кинули кость - пусть помечтают
второй вариант, сначала тг каналы гоняли эту кликбейтную новость, теперь сайты публикуют, это все для раскрутки самой авиакомпании ну и отдельных источников.
Натали 903• 25 июля 2023
Ответ дляАпель-синка
Удалено администрацией...
Rocka Rolla• 25 июля 2023
Ответ дляLyudaT
Не знаю яка різниця, але тема про літаки і обговорюються саме вони.
я може як ніхто інший чекаю тих літаків, бо чоловік без роботи, але під час війни мріяти про авіасполучення щоб полетіти в Єгипет це якийсь сюр вибачте. Я прям вже бачу цей чартер і весь салон лише жінки з дітьми))
Ответ дляАпель-синка
Бориспіль не розхерачили, а Жуляни обікрали все, що могли. Там якийсь треш відбувався в лютому
Ответ дляОлена Oza
Ті пасажири,які полетять першим рейсом,будуть героями.Фоточки,селфі,відосики.Дай зараз адекватні ціни на моря і наш народ рване,не дивлячись ні на що)Я зі Львова б літала б однозначно,правда,застрахувала б життя на мільйон дол,щоб дітям було,якщо що.Думаю,до кінця року запустять рейси.Зі Львова то точно.Там же 50км І НАТО
Юмористка, ЮГ обстреляли в 2х километрах от НАТО и все только обеспокоились.
Ответ длясоняшка
та даже украинцы не знают состояния Бориспольского аерпорта, все с ним нормально, но не нужно рассказывать уровень защищенности места.
А самолет значит в Борисполе взлетает, в защищенном и потом телепортируется сразу уже на территорию Европы, откуда безопасно летит дальше - так? Тоесть он то в принципе не летит над территорией Украины
остальной, где нет пэтриотов
Ответ дляRocka Rolla
Почему именно в Египет? Украинцы только в Египет летают?
Ответ дляАпель-синка
Кто расхерячил Борисполь ? Туда ничего не упало .Другой вопрос что многие думали что по нему ударят - поэтому аеропорт Борисполь растащили свои ( все, что более-менее ценное ) .Видать, думали что потом все можно будет на авиаудары врага списать