Міряю від одиниці• 25 июля 2023

Мрію про карнізи з електрошторами на пульті - чоловік каже шо я транжира

Бо треба таких карнізів на 10000$
Свезло так свезло• 25 июля 2023
Ви тріль звичайний.

Mrs.Sexuality• 25 июля 2023
Навіть штори лінь відкрити? )
автор Міряю від одиниці • 25 июля 2023
Ответ дляСвезло так свезло
Ви тріль звичайний.
Та ні
Маю просто великий будинок
автор Міряю від одиниці • 25 июля 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
Навіть штори лінь відкрити? )
Ось він мені каже теж про це
Але то треба нішу робити під той карніз зараз на етапі ремонту тому я вже про це думаю
Біле пальто• 25 июля 2023
Якщо гроші дозволять, то беріть. Якщо немає на таке, а Вам захотілося, то самі розумієте
Триндю-бриндю• 25 июля 2023
Вы инсты пересмотрели?)
автор Міряю від одиниці • 25 июля 2023
Може хтось таке має то може мені шось сказати
автор Міряю від одиниці • 25 июля 2023
Ответ дляТриндю-бриндю
Вы инсты пересмотрели?)
Так
Саме там і побачила шо люди таке собі роблять
Може ще третю?• 25 июля 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
Що саме сказати?

автор Міряю від одиниці • 25 июля 2023
Ответ дляМоже ще третю?
Що саме сказати?
Чи щасливі ті люди з такими карнізами
Свезло так свезло• 25 июля 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
Та ні
Маю просто великий будинок
То просто робіть що треба і не тригеріть тих хто зараз у іншому становищі.
Я вважаю це потрібним гаджетом і зробила б. Але не коректно озвучувати тут такі суми зараз.
Застряла• 25 июля 2023
О, електрокарнізи теж була моя мрія поки не побачила повний кошторис цього задоволення 😂
В майбутньому, якщо буде можливість, обовʼязково таки їх поставлю.
Мальчун-задирун• 25 июля 2023
Дивне питання. Ви не знаєте які можливості у вашої сім’ї? Звідки тут знають що вам палити?
В мене подруга купила штори в спальню та кухню перед війною на 100 000 і була нещаслива. Зараз в Польщі і їсти нема що, немає грошей. То згадує ті штори і думає яка дурна була. Тому звідки нам знати як там у вас. Може ваш чоловік в військоматі працює і вам ті 10 000 ні про що.
Свезло так свезло• 25 июля 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
Чи щасливі ті люди з такими карнізами
Я щаслива з усім, що полегшує моє життя. Не люблю просто штори, тому не розглядала таке при будівництві.
inresta• 25 июля 2023
так, вважаю можна купити
Небалувана Галя• 25 июля 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
Чи щасливі ті люди з такими карнізами
многих людей в стране, сейчас другие моменты делают счастливыми
Чудо в декрете• 25 июля 2023
Як добре, що в моїй квартиры взагалі штори не потрібні
Марафетчица• 25 июля 2023
Вот свет снова вырубать будут.. и толку от них?
ПростоБелка• 25 июля 2023
У меня ролеты на окне наружные, хочу темень/спать подольше не поднимаю их. В сильную жару поднимаю частично когда самый солнцепек.
Когда уезжаем надолго то тоже закрываем все окна ими, когда то поставили в дополнение к сигналке но потом я нашла еще плюс в них.

Пишу вірші, дорого• 25 июля 2023
а я хочу, чтобы у нового холодильника была педалька, как у старого советского, которая дверку открывала. удобно было кастрюли ставить.
Пишу вірші, дорого• 25 июля 2023
Ответ дляМарафетчица
у родичей вообще жалюзи с электромеханизмом внутри стеклопакета.
без лепестричества вообще не открыть, наверное.
Новорічна пальма• 25 июля 2023
Если их вам надо на 10000 уе, то у вас дворец))

Один карниз три метра год назад нам стоит 132 доллара, с привязкой к умному дому (wifi), дистанционым управлением двух видов))
На 10.000 - это будет 76 - 3 метровых карнизов.

у вас Лувр?

У нас 4 окна, по 3.2 метра, бомба, однозначано надо ставить...
Настраиваешь управление голосом, по событиям,
например в детской постепенно открывать начинать с 8 утра, до 8.15))
Новорічна пальма• 25 июля 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
Ось він мені каже теж про це
Головне - зробити 230В. Все інше мало чим відрізняється від звичайного в плані установки.
Новорічна пальма• 25 июля 2023
Ответ дляМарафетчица
Будут вырубать, будете открывать руками)) они ж не гвоздями прибиты...
Если что - пример цен, мы покупали год назад.
Но на самом деле - в первой квартире - я их лет 5 назад уже ставила,

до сих все работает.
Леплю из пластилина• 25 июля 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
Ось він мені каже теж про це
Крім цього вже треба було проводку кинути. І екзотичні хочете окремо щоб щось відкривалось, то до кожного механізму провод. У нас єлектро ролети під шторами в квартирі. 8 шт обійшлися в 1500 уе здається.
Леплю из пластилина• 25 июля 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
Ось вікно у дитячій хлопців. По дизайну гарно коли тут саме штори. Але я не хотіла щоб їх постійно смикали. І чомусь було вирішено саме білі ролети блекаут повісити. Неймовірно задоволена таким рішенням. Так як для того щоб відкривались штори і гарно фалдили, їм потрібно було сантиметрів 20-30 глибини, на тюль та штори. Я не хотіла. Помістили це в нішу 10-15 см. Точно не пам’ятаю.