Кринжова баба• 25 июля 2023
Як вам я?
Я робив пост не від свого імені, а тепер роблю від свого. Мені 23, я не гей, мені подобається мій велюровий костюм і це моя BMW. Я красивий? Пішли б зі мною на побачення?
Результат:
вже голосів:
53 (60.92%)
Ні
34 (39.08%)
Так
Мелочунь• 25 июля 2023
А чого так закритикували. Молодець, має сміливість ходити, в чому подобається. Та хоч з дредами і в шкіряних шортах, аби розумний, цікавий і адекватний😅
Борець за гаманець• 25 июля 2023
Ответ дляКринжова баба
Незнав, що тут вже всі старші
А що з членом? Скільки за ніч зможеш?
В куні виносливий?
Кринжова баба
• 25 июля 2023
Ответ дляБорець за гаманець
А що з членом? Скільки за ніч зможеш?
В куні виносливий?
А вам скільки років? Ахах
Кринжова баба
• 25 июля 2023
Ответ дляМуууумие
Он мало того что гей, так еще и пасив.
Мимо троллите !
Я не гей
Обижулька• 25 июля 2023
Парниша симпатичный, не мой типаж, но костюм сжечь- это треш🙄 мужчина должен быть мужчиной, даже спортивный костюм может быть «мужественным»…а тачкой кичится - такое)) на copart такие после ДТП или «утопленник» копейки))
Мелочунь• 25 июля 2023
Ответ дляМуууумие
Он мало того что гей, так еще и пасив.
Мимо троллите !
Ой, хіба то завадить цікавим стосункам, ну, значить треба взяти на себе роль актива. Тим паче, вже є купа приспособ, що все вирішують😁
Мелочунь• 25 июля 2023
Ответ дляКринжова баба
Я не гей
Не слухай їх, ходи, в чому подобається. Знайдеш собі сексуальну дівчину, яка шарить прожити життя в кайф, а не бабцю на лавці, з совдепом в голові
Кринжова баба
• 25 июля 2023
Ответ дляОбижулька
Мені знається, що немає вже кольорів для дівчат і для хлопців, фіолетовий такий самий колір, як синій. Про машину написав, бо ще напишуть, що сфоткався біля чужої
Мелочунь• 25 июля 2023
Ответ дляКринжова баба
100%
Кубик Рубика• 25 июля 2023
На лицо симпатичный, но прикид странный. Смотрела бы по общению, если адекватный, то пошла бы.
Блакитне небо• 25 июля 2023
Ответ дляКринжова баба
Мне 40. Пошли
Налогообложу• 25 июля 2023
Ответ дляМаю сечі
Ні, синку, не пішла б) Задоросла я для тебе)
А я б пішла)) чому ні?
Маю сечі• 25 июля 2023
Ответ дляНалогообложу
А я б пішла)) чому ні?
На здоровʼя) я ж про себе писала, а не про вас)
Фиона Шрековна• 25 июля 2023
В таком наряде я бы с вами никуда не пошла. Есть другие фотки? В нормальной одежде
Видна міленіалка• 25 июля 2023
Ответ дляКринжова баба
Це мій шмот
Странный выбор цвета, размера и фасона.
Кринжова баба
• 25 июля 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Ну на побачення я б в такому не йшов, а так прогулятися можна
Кринжова баба
• 25 июля 2023
Ответ дляВидна міленіалка
Странный выбор цвета, размера и фасона.
А що не так з цим всім?
Своего не предлагать• 25 июля 2023
Ответ дляБорець за гаманець
А що з членом? Скільки за ніч зможеш?
В куні виносливий?
Ключові важливі запитання😁
А то ці діточки потім скорострелами виявляються, і не знають на якому полюсі земної кулі той клітор росте))
Фиона Шрековна• 25 июля 2023
Ответ дляКринжова баба
Ну у вас же не одна фото в телефоне. Удивите как вы можете выглядеть)
Вилами по Воде• 25 июля 2023
Почему мужиков тянет на этот сайт ? Одного хватает со своей внешностью
Видна міленіалка• 25 июля 2023
Ответ дляКринжова баба
А що не так з цим всім?
Одежда должна делать человека красивее: подчеркивать достоинства и скрывать недостатки.
Но если вам в этом норм, то какая разница, что думают другие?