Кринжова баба• 25 июля 2023
Як вам я?
Я робив пост не від свого імені, а тепер роблю від свого. Мені 23, я не гей, мені подобається мій велюровий костюм і це моя BMW. Я красивий? Пішли б зі мною на побачення?
Результат:
вже голосів:
53 (60.92%)
Ні
34 (39.08%)
Так
Кринжова баба
• 25 июля 2023
Ответ дляВидна міленіалка
Одежда должна делать человека красивее: подчеркивать достоинства и скрывать недостатки.
Но если вам в этом норм, то какая разница, что думают другие?
Ну просто цікаво, що не так наприклад з розміром?
Обижулька• 25 июля 2023
Ответ дляКринжова баба
Мені знається, що немає вже кольорів для дівчат і для хлопців, фіолетовий такий самий колір, як синій. Про машину написав, бо ще напишуть, що сфоткався біля чужої
Я не про колір, сам костюм більш жіночій :) зверніть увагу на щось більш мужне, но таких дівачкових пацанчиків теж хтось любить)
Кринжова баба
• 25 июля 2023
Ответ дляКумедна
Цей дурацький костюм все зіпсував. Якби не костюм, то пішла б.
Ну незнаю, мені подобається
Кринжова баба
• 25 июля 2023
Ответ дляОбижулька
Ну незнаю, мені подобається
Видна міленіалка• 25 июля 2023
Ответ дляКринжова баба
1. Цвет, мне кажется вам подойдут более холодные оттенки.
2. Костюм без лампасов имеет более привлекательный вид.
3. Штаны на вас лучше смотрелись бы без резинки снизу.
Всего лишь мое мнение. Если вам так норм, то почему бы и да
Мона_Лиса• 25 июля 2023
Ну не вірю що на фото ти, а взагалі машина +, зовнішність +, костюм -.... Якби мені було до 23 і ти змінив би костюм то пішла б ))))
220В• 25 июля 2023
Фактично мій чоловік десь так і виглядав 17 років тому) І сорочка була теж дивного кольору) Правда їздив на метро))
Кринжова баба
• 25 июля 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Все Гарно, але костюмчик в піч😂
Чому? Мені подобається
Цукрові вишні• 26 июля 2023
Ответ дляОбижулька
Парниша симпатичный, не мой типаж, но костюм сжечь- это треш🙄 мужчина должен быть мужчиной, даже спортивный костюм может быть «мужественным»…а тачкой кичится - такое)) на copart такие после ДТП или «утопленник» копейки))
Ага) 3 штуки на гривну раздают 😂 минимум в 20 зеленых становится такой «биток»