Бабуся Бетман• 26 июля 2023

Яку книгу почитати. Булінг.

Яку книгу почитати підлітку, який стикнувся вперше з булінгом?
Наразі він в спортивному таборі вперше в житті. Я на зв’язку з підтримкою постійно. Сказав, що самостійно вирішив з тими хлопцями ситуацію, і тренеру нічого не сказав.
На майбутнє дуже б хотілось, щоб знав більше, як уникнути, як діяти, як допомагати іншим.
Дитина читаюча взахльоб. Мені на думку спадає тільки Люди, которые играют в игры Берна.
Порадьте ще літературу, будь-ласка?
Не цілуюсь з бодуна• 26 июля 2023
Шо там читать. Нада зразу давати відпір зачинщику булінга. От і все.
Регионщица• 26 июля 2023
Физические упражнения ,бокс и т.д.
Люблю ВалЄру• 26 июля 2023
О лагерь это выживание, помню ездила там такое детки творили ,находили слабых и издевались до самого конца
Мой малой не хочет туда ехать
КокошинЭль• 26 июля 2023
https://www.instagram.com/huriievska_valentyna/
jkz007• 26 июля 2023
Дівчата, висвітлилася мені ця реклама. Особисто від себе рекомендувати майстер клас або терапевта не буду, бо не знайома з роботою цієї психологині. Але ділюсь, можливо комусь буде цікаво і пізнавально.

https://uteen.com.ua/mk-buling?https%3A%2F%2Futeen...

Опис:

Іноді вашу дитину ображають інші діти!

Якщо ви маєте дитину, то так чи інакше, періодично стикаєтесь з проблемою, що хтось: • Обзиває вашу дитину неприємними словами • Ігнорує і намагається виключити з компанії • Пускає плітки щодо вашої дитини • Маніпулює заради власної вигоди при цьому прикидається другом/подругою • Підбиває дитину на дії, які б вона сама не зробила би (паління, крадіжки, скиданні відвертих фото, прогули…) • Насміхається з дитини • Хейтить в соцмережах • Принижує при інших одноліткахТа багато іншого

Ви своєю чергою задаєтесь двома важливими питаннями: 1. Як допомогти дитині впоратись з емоціями? Як підтримати її коли вона засмучена, плаче або у відчаї? 2. Як зробити так, щоб вашу дитину не чіпали, щоб вона могла за себе постояти? Як зробити так, щоб вашу дитину поважали, а не ображали та принижували?

Запрошую розібрати цю тему на безоплатному майстер-класі “Як навчити дитину самостійно захищати себе в дитячих колективах”

Ви дізнаєтесь: • Чому дитина не може себе захистити і стає жертвою чужих насмішок, образ та принижень

• ТОП 5 особистісних характеристик дитини, які треба прокачати, щоб вона могла легко захищати себе

• Практичні поради, як навчити дитину психологічному самозахисту

Реєструйтесь на майстер клас!Бути всім, кому важлива безпека своєї дитини!
Пишна молодиця• 26 июля 2023
Я теж за те, щоб дитину віддати на карате чи бокс. Тим більше хлопчик. Нажаль світ такий жорстокий, що вміти захистити себе треба завжди
автор Бабуся Бетман • 26 июля 2023
Ответ дляРегионщица
Физические упражнения ,бокс и т.д.
Табір як раз спортивний по боротьбі.
Пишна молодиця• 26 июля 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Табір як раз спортивний по боротьбі.
Ну то хай ламане їм в рило, якщо задираються
Колдунья-вещунья• 26 июля 2023
В глаз и сразу будет обозначено место в стае. Меня буллили в 9-10классе. К 11му прекратили, смысл был утерян. Сына буллили в новой школе заграницей. Даже двоих сыновей. Один место обозначил словесно и его больше не трогали, второй таки вломил обидчику. Все прекратилось тут же. Если это не колония для малолетних преступников, то поможет
Белая котичка• 26 июля 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Если там компания, то потом ему так достанется. У меня был знакомый, его булили, а он пытался дать отпор, вначале словами, а потом избил зачинчщика. Через неделю после школы зачинщик собрал бригаду и парню отбили почки.
Белая котичка• 26 июля 2023
Ответ дляПишна молодиця
Читайте мой ответ выше. Это не выход.
автор Бабуся Бетман • 26 июля 2023
Ответ дляПишна молодиця
Він зараз в секції бойових мистецтв і табір від секції.
Белая котичка• 26 июля 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
Не у всех так все просто. Врезал и отвяли. Как в кино)
автор Бабуся Бетман • 26 июля 2023
Ответ дляПишна молодиця
Їх троє старших. Він один. Таке…
Пишна молодиця• 26 июля 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Їх троє старших. Він один. Таке…
Ну тоді хай тренеру говорить
автор Бабуся Бетман • 26 июля 2023
Поки що словесно вирішив ситуацію. Але ж життя таке, що всяке може бути, в тому числі знов подібна ситуація.
Він читаюча і розмовляюча дитина. В нагоді стане розуміння коріння цього явища. Книжки по психології для дітей зайвими не будуть
автор Бабуся Бетман • 26 июля 2023
Ответ дляПишна молодиця
Ну тоді хай тренеру говорить
Поки що сказав, що розібрався. Тренеру я натякнула, що була проблема, але син вирішив.
Белая котичка• 26 июля 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Я долго наблюдала тоже за буллингом, я вам так скажу, тут все зависит от человека, если у него такая энергетика и харизма, что может поставить на место, то никто даже и не попытается буллить, а если они учуют слабинку, то уже и никакой отпор и драка не поможет. Прилипнут, как банный лист, и все эти отпоры будут расцениваться как провокация, как красная тряпка для быка. Только поменять школу выход. Вот и определяйте к какому типу ваш сын относится, если ко второму, то есть за что переживать.
Колдунья-вещунья• 26 июля 2023
Ответ дляБелая котичка
Ну вот так. Год терроризировали(
Астановитесь• 26 июля 2023
Ответ дляПишна молодиця
Так там всі ж такі
nezhinka• 26 июля 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Булять, бо занадто вумний)
Fresh_coconut• 26 июля 2023
Ответ дляnezhinka
Булять, бо занадто вумний)
А что нужно быть дураком чтобы не будили?
nezhinka• 26 июля 2023
Ответ дляFresh_coconut
Не можна мислити так примітивно. Ви ж розумієте, що хлопчик-інтелектуал з гарно поставленою мовою без ’бе-ме тіпа’ викликає глибоке і болюче почуття меншовартості у більшості ровесників.
nezhinka• 26 июля 2023
Ця гарна, світовий бестселлер, Але чомусь мені здається, що булінг - це не ваша історія.
nezhinka• 26 июля 2023
Незримий
Пупуговка• 26 июля 2023
Мамі треба читати закон України про освіту , пункти про булінг і з доказами булінгу відправляти все це директору того табору. Він не може не відреагувати на це.
автор Бабуся Бетман • 26 июля 2023
Ответ дляnezhinka
Незримий
Зберігла. Подивимося в бібліотеці.
автор Бабуся Бетман • 26 июля 2023
Ответ дляnezhinka
Маю надію, що так і є) дякую за рекомендацію по літературі.
автор Бабуся Бетман • 26 июля 2023
Ответ дляПупуговка
З доказів тільки слова сина, що в нього кидали жорсткими мячами і казали «за те, що ти взагалі народився».
Я не в таборі і доказів не маю.
Пупуговка• 26 июля 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Я не в таборі і доказів не маю.
Все одно звертайтеся (бажано письмово) докерівництва , у них відповідальність , якщо не відреагують на булінг.