КарамбОлька• 26 июля 2023

Дівчата з села, як приготувати меню на 35 людей вдома?

в містах такої практики нема, тому питаю тільки з села.
Скоро 40 днів як померла бабуся
Буде панахида, але батькам замовляти кафе як на похорони дуже дорого. Тоді заплатили 20 тисяч грн
В цілях економії будем готувати вдома. У мене, бо в мами ремонт
У мене велика кухня, але коли 5-7 жінок носитимуться по ній, і одночасно включать 4 комфорки - це буде трохи занадто.
А тут ще і 10 літрові каструлі з голубцями. І жарка 100 котлет, відбивнів. Мене трохи лякає це.
Чи можна якось розумно огранізувати процес?
Мамі казати «слухай, я переживаю за свою нову кухню» також не хочу. Натякала типу «давай розіб‘ємо на кілька днів, котлети можна заморозити, або одразу пожарити»
Ні, навідріз. Все має бути свіже.
Дівчата мої, любі, підскажіть щось..
І взагалі яке меню має бути?
Може я наперед якісь тістечка спечу, на олів‘є все відварю
Поговоріть зі мною
Сильно не бийте
автор КарамбОлька • 26 июля 2023
Ответ дляЧижик Пижик
Це дуже просто для авторки, Ви що.
Та яке? Це складніше набагато

автор КарамбОлька • 26 июля 2023
Ответ дляЮпитерная
Не путайте свадьбу и поминки. Время застолья, соответственно количество еды разное.
1. Четко напишите меню. Тогда наглядно видно сколько чего надо. А то накупите юольше чем кафе бы обошлось.
2. Включите блюда без приготовления : нарезка, селедка, овощи свежие нарезкой. Это можно быстро добавить по необходимости.
3. Котлеты не надо 100! шт. Они же не одни котлеты будут есть. Грубо говоря по одной на человека. Кто-то не съест. Пожарить можно за сутки. Подать холодными. Отбивные не надо!
4.Если уж сильно надо оливье, то сварить конечно все накануне.И голубцы накрутить накануне.
5. Торты и пирожные на поминки не подаются. Булочка положена каждому. Купите их готовые. Конфеты принято .
6. Обычное в отличии от обычной гулянки подаюбът первое- борщ. Поэтому никто особо уже не голоден. Котлет, салата и картошки + нарезка,овощи достаточно.
Дякую
Мама намагається додзвонитися бо бабусиної подружки і розпитати яке меню, а не може
Зараз запропоную сісти самим і прикинути
Цукрові вишні• 26 июля 2023
Ответ дляКарамбОлька
В Закарпатті кондитери можуть
А з чого?
Ото вже не знаю😂
Сподіваюся з їстівних інгредієнтів
это же не свадьба. а поминки
борщ с пирожками
пюре с котлетой, салат
компот
все
автор КарамбОлька • 26 июля 2023
Ответ дляНе заздріть тьоті
Люди подуріли,чесно. В цей день треба зранку панихиду відстояти,пом´янути в церкві людину,а не вкалувати на кухні
Погоджуюся…
Але традиції села йдуть в розріз з духовним
Цукрові вишні• 26 июля 2023
Ответ дляapelsinka25
Ось маю своє меню, яке складала на 40 днів.
1. Печінкові рулетики
2. Корзинки з олівьє
3. Заливне з язика
4. Рибна тарілка (оселедець+скумбрія+червона риба)
5. М’ясна тарілка (Ковбаса, шинка, бочок, кабаноси)+сир
6. Салат з буряка, квасолі, чорносливу
7. Сливки-оливки
8. Квашенина
9. Хрін
10. Гриби мариновані з зел.цибулею+горошок
11. Котлети+пюре з картоплі
12. Тушена капуста
13. Горох із зажаркою
14. Млинці з сиром,вишнями і маком
15. Пироги
16. Желе сметанкове+ вишневе+шоколадне
мама мия
apelsinka25• 26 июля 2023
Ответ дляНе заздріть тьоті
Не повірите, але встигла і відстояти і стіл накрити. Головне ввечері гарно попрацювати і мати кухонних помічників. Напевно на сьогоднішній день, меню було б скромніше.
Аноним_Русалка• 26 июля 2023
Ответ дляКарамбОлька
Та зможуть
Я просто переживаю за хату, ті випари, жири, все смажиться і тушиться одночасно на величезну кількість.
Кухня -студія, диван, все пропитається тими котлетами.. ой..
Кожна хазяйка готувала страву, яку їй замовили в себе вдома. А потім приносила вже приготоване. До цих пір пам´ятаю, як допомагала мамі смажити рибу чи крутити голубці комусь на весілля чи на поминки.
Бегущаяпо• 26 июля 2023
Автор посмотрите холодные закуски и не делайте много горячего и не делайте рыбу!!! с ней возни много, вонь и гарь.рыбу возьмите холодную, копченую, соленую.... Окорочка без косточки замаринуйте и запеките. Мы делали печеночные оладьи, их подавали подогретыми, делали загодя, разные мясные пироги, пекла соседка, я тесто делала, продукты в полуготовности давала, пекла она тоже вечером тоже на большой противень 3 пирога, с курицей, с мясным фаршем и сыр/ яйцо/зелень. потом просто подогогрела и принесла теплыми, на первое бульон(все отварили заранее кроме лапши только подогреть нужно было) на сладкое делала бисквит типа шарлотки на 2 больших противеня без форм не высокие, просто фольга в 3 слоя(вместо формы) и пекарская бумага, делала с шоколадной крошкой и с курагой/клюквой сверху слегка шоколадным топингом полила красиво вкусно заняло 20 мин на замес и по 45 мин на выпечку без моего участия, делала вообще за сутки. Можно на сладкое также запеканку сделать, тоже хорошо загодя тоже на противень делаю частенько, противень на 20 человек норм хватает с добавкой, с сухофруктами и шоколадом очень вкусно получается. Можно лазанью на горячее сделать, тоже прямо на противень, ее тоже заранее делают и разогревают. Она отлично нарезается
В курсі діла• 26 июля 2023
Поедьте в город и купите всё в кулинарии супермаркета , дешевле чем готовить будет .

Запароленое одеяло• 26 июля 2023
Я всю тему не читала, может уже подобное предлагали
Говорю-балакаю• 26 июля 2023
Ответ дляapelsinka25
1. Печінкові рулетики
2. Корзинки з олівьє
3. Заливне з язика
6. Салат з буряка, квасолі, чорносливу
7. Сливки-оливки
8. Квашенина
9. Хрін
11. Котлети+пюре з картоплі
12. Тушена капуста
13. Горох із зажаркою
14. Млинці з сиром,вишнями і маком
15. Пироги
16. Желе сметанкове+ вишневе+шоколадне
Тільки не про гроші• 26 июля 2023
вдома це буде пʼянка з теревенями, в кафе посидять годину і розійдуться, менше їжі піде
ТихоЯ• 26 июля 2023
В селі замовляють готові обіди
Тільки не про гроші• 26 июля 2023
Ответ дляЦукрові вишні
это же не свадьба. а поминки
борщ с пирожками
пюре с котлетой, салат
компот
все
я в шоці з меню вище, люди збираються як на весілля поїсти😳
ТихоЯ• 26 июля 2023
Ответ дляКарамбОлька
Погоджуюся…
Це такий висновок з одного коментаря?
Невгамовна шахиня• 26 июля 2023
Предупредите 35 человек, что минимум по 800 грн с каждого как компенсация за расходы, и поминальщики вспомнят о других делах или деньги заработаете )
Ленне-Рейма• 26 июля 2023
Ответ дляКарамбОлька
Та от.. дівчата..
У мене така гарна кухня..
Я мріяла про неї дуже довго і роками жила в малій і страшненькій, 30 річній кухоньці. І нарешті я зробила її. Для мене ідеальна!
Як мені хочеться замовити в кафе. Я б і допомогла, але батьки не візьмуть. А як скажу що шкода кухню, образяться
Я б для бабусі все хотіла зробити, і напекти пирогів, і приготувати всього. Але стільки жінок, випаровувань, жирів. Не хочеться
Хоч і соромно за себе
на 35 людей чужих жінок не треба, макс одну запросіть, то вона сама і все зробить
Розбещена цяточка• 26 июля 2023
Скажу як у нас роблять
Складають меню: борщ чи капусняк, котлети, риба смажена, відбивні, декілька видів млинців, вареники, картопля пюре та картопля туше на з м’ясом, оселедець
Кисіль, печиво чи пиріг типу
Салати нарізка
Все
Одна варить чавун капусняка
Інша робить котлети та відбивні
Інша налисники
Їм заносять продукти і кожна то робить в себе
Тоді зносять все та накривають стіл
Розбещена цяточка• 26 июля 2023
Ну або виїзд на кухня, замовили і оплатили, вони привезли, разом накрили їх посудом і потім приїхали, посуд забрали і все

Трактор Віка• 26 июля 2023
Вдома ніхто голубців не готує, ми коли поминали бабусю, теж вдома, то готували виварку борщу, виварку тушеної картоплі, пиріжки замовили жінці, вона напекла і принесла, салат з капустою, оселедець, ковбаса і сир, і колива трохи. Все.
Моська-слон• 26 июля 2023
Ответ дляЧижик Пижик
Тістечка з кремом пісні??? ну якось не клеється про пісну випічку. Щось Ви запуталися у дописах.
А ви знаєте, я колись була на роковинах смерті за одним родичем на ЗУ. Я просто прозріла, бо в нас у Київській області навіть кафе на рік не замовляють зазвичай , бо лише домашні і найближчі приходять, робоять звичайний обід, а сусідам роздають пакетики з цукерками і печивом - все, ніяких застіль. А там запрошували священників і дияконів (чим більше, тим краще, бо швидше вичитають псалтир) і читається ВЕСЬ псалтир - а це декілька годин, люди сидять зі свічками, слухають. Коли вся соужба дочиталася, сідають за стіл. Якщо поминки під час посту - на столі має бути все лише пісне, але декілька видів тортів обов´язково. Причому, вони виглядають, як непісні і, до речі, дуже смачні. І всі ті торти і тістечка дійсно називаються загальним словом ’тісто’, автор не перебільшує. Креми на рослинних жирах, вершках, фруктові. Там це все строго, автор пише правду. Інша справа, шо це вже перегиби, що ті торти в принципі не потрібні ні в піст взагалі, ні на поминках зокрема, ми це всі розуміємо, звичайно, але мова не про те, традиція є традиція, автору легше буде на душі, якщо вона дотримається цього всього і зробить, ’як у людей’)
Вредняжка• 26 июля 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Я вибачаюсь, але паніхіда вже була. Навіщо все це знов? Наскільки я знаю, тільки сімʼя може збиратись на 40 днів. Ну віднесіть людям по цукерці. Це ж умовно все. Жара, обстрілі.. і тут готувати ваші цистерни з голубцями. Більше про себе думайте.
тато помер у 2012-му, вже тоді у нас запрошували тільки близьких на службу до церкви, там же роздали людям шоколадки, а до хати прийшли тільки самі рідні: діти і онуки.
Трактор Віка• 26 июля 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Ви з міста?
Анонимушка• 26 июля 2023
Ответ дляКарамбОлька
Дякую ❤️
Пожалуйста! ❤ И соболезную Вам,бабушке мягких облачков.
Вредняжка• 26 июля 2023
Ответ дляГоворю-балакаю
пожерти прийдуть, ви ніколи не були на поминках? Перша чарка пом´янули і починаеться давай за....
.... а закінчиться колективним виконанням ’Посіяла огірочки....’
Трактор Віка• 26 июля 2023
Ответ дляВредняжка
Бо так водиться. А як не влаштуєш, то позор по селу.
Вредняжка• 26 июля 2023
Ответ дляКастрюлька
Ой, я помню, как в 90-м году хоронили деда. Припёрлись люди пожрать, даже которых никто не знал
А я ніколи не забуду(((( в тих же роках, у сусідів померла дочка 24 роки на лейкемію, згоріла за кілька місяців, залишилась дитинка 8-місячна... Дочка лежить на пласі в хаті, батьків відливають/відколюють, а поруч в літній кухні кипить робота, ніби до весілля готуються
Mrs.Sexuality• 26 июля 2023
я бы ушла из дома и квартиру закрыла
Чижик Пижик• 26 июля 2023
Ответ дляМоська-слон
Традиції Тернопільщини дуже відрізняються від Закарпаття. Але там теж н5 так пишно і без заварних Крим(в на тістечках. В мене бабуся з Тернопільщини,багато родичів там. Тому про пісні тістечка і креми я в курсі. Але
не в випадку автора. Тістом на Тернопільщині називають макаронні вироби, а випічку- перекладенці, печиво.
Вредняжка• 26 июля 2023
Ответ дляМоська-слон
західна різна, я теж на західній (Коломийщина) чоловік з Долинського району, живемо у Франківську, але такого ’тіста’ у нас нема. І з дитинства не пам’ятаю подібного, максимум, були пончики