Дівчата, знаю, що в магазині з сайту при наявності карточки постійного покупця є знижки на купівлю товару до 20%. Поділіться в особисті номером телефона, який привязаний до карточки. Дуже хочу для сина-підлітка купити одяг. А Вам в копілку піде сума товару, якщо давно не користувалися карточкою. Буде суттєва знижка при купівлі, якщо порахують знижку. Наперед дякую
Джем Шакіри• 26 июля 2023
В інтернет магазині можу замовили лише я. Тому що картка прив‘язана до мого особистого кабінету. Для фізичного магазина можу дати знижку.
Ответ дляДжем Шакіри
мені якраз і потрібна знижка для фізичного магазину. Хочу поїхати з сином та приміряти по факту в магазині. Буду вдячна