Правильно_Валерчик• Изменено 26 июля 2023

Чоловік набрид

В шлюбі 15 років , разом ще довше, останнім часом дратує постійно , здається , що не за того заміж вийшла. В кого так, що робили, можна повернути почуття?
Результат:
вже голосів: 112
43 (38.39%) Можна
35 (31.25%) Результат
34 (30.36%) Не можна
Поумничка• 26 июля 2023
Ничего не делать. Куда вы денете свое раздражение, если вы его разлюбили? Натужно что-то изображать будете? Вам надоест очень быстро.
Радикальное что-то вы вряд ли предпримете.
західний_діалект• 26 июля 2023
16 лет вместе, иногда я его презираю за то что безхребетный и от родительской опеки не может вырваться. Родители рассказывают как жить.
к.Буланова• 26 июля 2023
ну а раньше он другим был? то что бесит сейчас раньше не замечалось?
Все і одразу• 26 июля 2023
Многое возможно, если есть желание
автор Правильно_Валерчик • 26 июля 2023
Ответ дляк.Буланова
Напевно не помічала, а може трохи в змінився з віком , важко сказати. Якось раніше спокійно реагувала на недоліки, а зараз бісять.
ЛижТолько• 26 июля 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
а вы его тоже бесите?
автор Правильно_Валерчик • 26 июля 2023
Ответ дляЛижТолько
а вы его тоже бесите?
Ні
Белая котичка• 26 июля 2023
Мне кажется, что ничего уже не сделать
к.Буланова• 26 июля 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
ну вы ж тоже меняетесь и наверняка его сейчас тоже что-то в вас бесит
концентрируйтесь на плюсах
Elena1823• 26 июля 2023
Згадайте щасливі моменти, за що ви його обрали, за що полюбили) всеодно у вас має бути повага до цієї людини) подивіться на його позитивні сторони.

Все завжди можна повернути. Життя прожити разом - це не просто, тому це нормально, що у вас так.

Можливо треба трохи взяти паузу і поїхати десь на пару днів до мами чи до подруги) або в Карпати з подружкою оздоровитись)
Це рутина так зжирає нас)
Дон Пэдро• 26 июля 2023
Уедьте за границу на полгодика - год, там быстро поймете нужен он вам или нет. Я вернулась, ничего без него не радовало
автор Правильно_Валерчик • 26 июля 2023
Ответ дляElena1823

Це рутина так зжирає нас)
Ми жили деякий час окремо через війну , в побутовому плані мені його дуже не вистачало, а от психологічно - ні.
Valechka-mk• 26 июля 2023
Ответ длязахідний_діалект
Ну вы ж выбрали такого и выбираете жить дальше, есть что разобрать и над чем подумать
Докладальниця• 26 июля 2023
Та ну, 15 років, мабуть притерлись, недоліки у всіх є. А в такий час непростий усі на нервах. Кризи бувають у всіх, дівчата діло говорять - концентруйтеся на плюсах.
Мальчижка• 26 июля 2023
Можно.
У меня так было уже пару раз.
Обычно это периоды, когда я недовольна им или ещё важнее - собой.
Со временем проходит.
Гигиенишвили• 26 июля 2023
Якщо він вас не ображає,то це такий період.В шлюбі 14 років,разом 18 ,все чудово
автор Правильно_Валерчик • 26 июля 2023
Ответ дляДон Пэдро
Вже це пройшли, в побуті, фінансово і з дітьми мені складно самій
Ms. Iphone• 26 июля 2023
Бесит характер(безыинициативный,например)или бытовые привычки( ка ест,говорит ит.д.)?
автор Правильно_Валерчик • 26 июля 2023
Ответ дляГигиенишвили
Не ображає , але настрій завжди може зіпсувати
Фея_3уровень• 26 июля 2023
Ответ длязахідний_діалект
Ви описали мою ситуацію, і теж 16р . разом. я так і не стала рідною, бо це місце зайняте батьками
Elena1823• 26 июля 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
Знаєте, в мене чоловік військовий і спочатку війни воює. І в мене навіть в голові не виникає таких думок типу «набрид» чи «бісить». Дякуйте і радійте Богу, що ваш чоловік живий, поряд з вами і допомагає вам у побуті.
автор Правильно_Валерчик • 26 июля 2023
Ответ дляMs. Iphone
Мій теж безініціативний, хоча виконавець хороший, але мені теж вже набридло все самій організовувати
Гигиенишвили• 26 июля 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
Ну це буває..у нас також різні моменти були..
автор Правильно_Валерчик • 26 июля 2023
Ответ дляElena1823
Мій не військовий , тому це трохи інше , не хочу переводити тему в політичне русло.
Жинси на дитину• 27 июля 2023
Уважение, партнерство, дружба.... что, вообще ничего не греет вас в браке? А представьте, что это вы его выбешиваете..Неприятно, правда? Может имеет смысл иначе посмотреть на ситуацию)))
Козачка• 27 июля 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
вы не забывайте что изменились и вы тоже , и то что вас раньше не бесило теперь бесит
Почекуха• 27 июля 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
Розумію Вас. Мій теж такий. Коли на мене отак ’накатує’, я думаю про те, який він добрий, чуйний, надійний. Ну не можуть бути всі лідерами безумовними. І думаю про те, що немає ідеальних людей, і з цим недоліком я готова миритися. Хтозна, може хтось інший і мав би більше лідерства у крові, але не мав би тих рис, які я ціную у чоловікові.
Байрактарна• 27 июля 2023
Все они бесячие .. со временем то вообще 🤢
автор Правильно_Валерчик • 27 июля 2023
Ответ дляЖинси на дитину
Як друзі норм, в нас однакові інтереси , тому завжди є чим зайнятися на вихідних. Хоча останнім часом він став більше домосідом, то втомився , то щось болить , а мені хочеться більше активностей. Але метелики давно здохли, а для мене це важливо .
автор Правильно_Валерчик • 27 июля 2023
Ответ дляБайрактарна
Тільки гарантійний термін вже давно вийшов