Веселуха Муха• 27 июля 2023
Чи даруєте ви подарунки якщо вас не було запрошено на день народження?
Ситуація така: у моєї дитини на дні народженні була моя близька знайома зі своїми дітьми, наші діти разом граються і ми з нею теж непогано спілкуємося. День народження було в ігровій кімнаті. Тепер було день народження у її дитини , ми подзвонили привітали, на святкування нас не запрошували і чи було воно взагалі не знаю, але подарунок від нас я так зрозуміла, що чекають і тонко про це намікають.
Ольчик1998• 27 июля 2023
У меня есть двоюродные сестры, у одной у ребенка было др, меня даже не приглашали, я подарила подарок, потом у другой у детей было др, но я отказалась идти, подарки подарила, потом у моей малой др было, мы все разосрались перед этим, ну что ж, Моему ребенку никто ничего так и не подарил, одна только мужу смс написала, что мол с днем рождения малую
Я тут с краю постою• 27 июля 2023
Ответ дляАристократка-тунеядка
Якщо дуже близька подруга, або просто приємні люди, то так, ми даруємо. Своїй подрузі і її доньці я взагалі відправляю поштою, живе далеко, бачимось раз в декілька років. Багато хто не святкує зараз, але це не привід не привітати іменинника
Так автор його і привітала. Чи вітання на словах це вже не вітання в обов´язково потрібно дарувати подарунки?
Я тут с краю постою• 27 июля 2023
Ответ дляПуГоФФка
Ну вашій дитині ж дарували, от і ви даруйте
Так того ребенка на день рождения приглашали,вот пусть и автора ребенка на день рождения пригласят
Я тут с краю постою• 27 июля 2023
Ответ дляПуГоФФка
Может у них не будет праздника
Ну не будет и подарка
барабанщица• 27 июля 2023
Ха, у меня прикол был. У ребенка, с которым дочка дружит был ДР, родители отмечать хотели позже, сейчас мол не сможем, приглашали просто на тортик. Моя дочка зашла в гости, подарила подарок, торт поели, поиграли. А через две недели они отмечали день рождения и мою не пригласили. Вот так.
Панна Кота• 27 июля 2023
Автор, а як вона ’ натякала ’. Можливо, вам здалося чи ви додумали?
Бо дуже схоже, що ви схильні додумувати і боїтеся ( дуже ) осуду оточуючих.
Веселуха Муха
• 27 июля 2023
Ответ дляПанна Кота
Не додумала, вона мені розповідала про те, що має передати подарунок на ДН дитині своїх родичів які живуть у іншому місті і наголошувала на тому, що подарунки потрібно віддаровувати, не дивлячись на те чи ти будеш на святкуванні . Це було через тиждень після ДН її дитини
Телячі ніжноСті• 27 июля 2023
Ответ дляВеселуха Муха
Так то родственники. Она ляпнула не подумав.