энциклопУдия• 27 июля 2023

Гінкго білоба хтось приймав? Допомагає зібрати думки в голові?

В голові хаос із думок, не можу сконцентрувати увагу на роботі, думаю може його попити (. І дивлюся вони значно відрізняється ціною не залежно від кількості мг , не можу зрозуміти чому..
Роздратована шкіра• 27 июля 2023
Приймав дідусь, щось не дуже, краще квадевіт.

Швабристка• 27 июля 2023
Мені подобається цей препарат. Страждаю мігренями. То коли його приймаю курсом, то напади рідше, і голова ясніша.
Все і одразу• 27 июля 2023
мне эффект очень нравится, покупаю на хербе, пропиваем с мужем раз в год курсом по 2 месяца, голова лучше намного соображает и бонусом для вен ощутимо.
автор энциклопУдия • 27 июля 2023
Ось наприклад, як зрозуміти, 80 мг ціна і 500 мг ціна... Це як?..
автор энциклопУдия • 27 июля 2023
Ответ дляШвабристка
А яку дозу ви приймаєте? , Думаю 40 мг можливо взагалі не відчую...
ПрипоРошенная• 27 июля 2023
покупаю на хербе в дозировке 120 мг, пью одну таблетку в сутки еще добавила Q10.
Принимаю курсами, мне помогает сконцентрироваться, от головной боли, головокружения, слабости.
автор энциклопУдия • 27 июля 2023
Ответ дляВсе і одразу
А у вас яка доза? П´єте 3 р. в день по 1 таб?
ПрипоРошенная• 27 июля 2023
Ответ дляэнциклопУдия
З ай хербе дешевше, тут на КФ можно придбати, мною перевіренно, приймаю роками.
ПрипоРошенная• 27 июля 2023
Ответ дляэнциклопУдия
40 мг дуже мало.

Швабристка• 27 июля 2023
Ответ дляэнциклопУдия
Починала з малих доз. Останній раз приймала 120. Ця упаковка більше ніж на 3 місяця.
автор энциклопУдия • 27 июля 2023
Ответ дляПрипоРошенная
Але ж + доставка то мабуть не буде дешевше?
Оцененная• 27 июля 2023
Послухаю. Така ж проблема..
ПрипоРошенная• 27 июля 2023
Ответ дляэнциклопУдия
Гінкго Білоба з підвищеною силою дії, 120 мг,120 капсул 370-400 грн.
Оцененная• 27 июля 2023
Ответ дляШвабристка
Допомогло?
Оцененная• 27 июля 2023
Ответ дляШвабристка
Це вітаміни чи ліки чи що воно таке?)
Коварная Зая• 27 июля 2023
Ответ дляПрипоРошенная
Будь ласка, підкажіть як і де замовити. Дякую
ПрипоРошенная• 27 июля 2023
Ответ дляКоварная Зая
Тут на кідстаффі, цю завжди беру https://www.kidstaff.com.ua/tema-30471907.html
Швабристка• 27 июля 2023
Ответ дляОцененная
Це вітаміни чи ліки чи що воно таке?)
Це БАД
Швабристка• 27 июля 2023
Ответ дляОцененная
Допомогло?
Так, писала вище, що напади мігрені зменшилися, голова ясніша. Треба пити курсом

Коварная Зая• 27 июля 2023
Ответ дляПрипоРошенная
Дякую. Є ефект якійсь?
Коварная Зая• 27 июля 2023
Ответ дляПрипоРошенная
І як довго його треба пити?
пу_пугренчик• 27 июля 2023
С внутричерепным давлением не надо пить, если что-голова болит от него больше.
Царевна в уггах• 27 июля 2023
Ответ дляэнциклопУдия
Так ви ж дивіться, що там у складі, у нас люблять на упаковці писати вагу таблетки замість вмісту діючої речовини. Більше довіряю айхербу https://ua.iherb.com/pr/doctor-s-best-extra-streng...
Все і одразу• 27 июля 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
пью как раз такой как по ссылке, по таблетке в день
автор энциклопУдия • 27 июля 2023
Ответ дляОцененная
Це вітаміни чи ліки чи що воно таке?)
Я так зрозуміла ліки з трави..
Царевна в уггах• 27 июля 2023
Ответ дляэнциклопУдия
Я так зрозуміла ліки з трави..
Це одне з найбільших дерев)
автор энциклопУдия • 27 июля 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Це одне з найбільших дерев)
Не було часу почитати, але завжди думала що це якась трава
ПрипоРошенная• 28 июля 2023
Ответ дляКоварная Зая
І як довго його треба пити?
Особисто я приймаю на постійній основі курсами на початку осені та на початку весни.
Коварная Зая• 28 июля 2023
Ответ дляПрипоРошенная
Дякую. А курс триває скільки-місяць/два/три?
ПрипоРошенная• 28 июля 2023
Ответ дляКоварная Зая
Я приймаю 1 місяць.