Вишня на торті• 28 июля 2023

Малосольні огірки за одну ніч

Чи поправно оцит???
ksyuha831• 28 июля 2023
Що таке ’поправно оцит’?

БлинчикБезСметанки• 28 июля 2023
Ответ дляksyuha831
Що таке ’поправно оцит’?
мабуть оцет. а що таке поправно?
ksyuha831• 28 июля 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
мабуть оцет. а що таке поправно?
Може потрібно
БлинчикБезСметанки• 28 июля 2023
Ответ дляksyuha831
Може потрібно
зараз ми здогадками рецепт напишемо)
автор Вишня на торті • 28 июля 2023
Вибачте так чи потрібно додати оцет хочу огірочки малосольні щоб завтра вже можна було їсти
ksyuha831• 28 июля 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
зараз ми здогадками рецепт напишемо)
Це точно
ksyuha831• 28 июля 2023
Ответ дляВишня на торті
Не потрібно оцет, на 1 літр води 2 ст. л. солі і 1 ч.л. цукру. Залити окропом у банку, як вистигне у холодильник, на другий день можете їсти. Будуть смачні і хрумкі.
Фляшунька• 28 июля 2023
Не надо, мы всегда на следующий день едим, лучше чтоб полные сутки получились
Раздражевская• 28 июля 2023
Ответ дляВишня на торті
Зачем?
Уроп, чеснок, соль и сахар. В пакет или хотя бы миску и на следующий день хрустящие огурчики

Знаю бакси• 28 июля 2023
Ответ дляВишня на торті
Не треба. Обрізати попки у огірків, покласти в пакет, туди сіль і насіння кропу, все в пакетіипотрусити добре, і через 3 години можна їсти.
Natkash• 28 июля 2023
Дивіться на свій смак, я роблю з оцтом (колись так тітка навчила), їх вже за 15 хв можна їсти. Точного рецепту нема, сіль, перець, кріп, часник, оцет - небагато, як на звичайний салат.
Блакитне небо• 28 июля 2023
Ответ дляВишня на торті
ні, не потрібно
я роблю в цупкому пакеті. доби достатньо, щоб вийшли смачненькі хрумкі огірочки.
КонФФетОшка• 28 июля 2023
Ответ дляВишня на торті
Нет,уксус не нужен