Вишня на торті• 28 июля 2023
Малосольні огірки за одну ніч
Чи поправно оцит???
БлинчикБезСметанки• 28 июля 2023
Ответ дляksyuha831
Що таке ’поправно оцит’?
мабуть оцет. а що таке поправно?
БлинчикБезСметанки• 28 июля 2023
Ответ дляksyuha831
Може потрібно
зараз ми здогадками рецепт напишемо)
Вишня на торті
• 28 июля 2023
Вибачте так чи потрібно додати оцет хочу огірочки малосольні щоб завтра вже можна було їсти
Ответ дляВишня на торті
Не потрібно оцет, на 1 літр води 2 ст. л. солі і 1 ч.л. цукру. Залити окропом у банку, як вистигне у холодильник, на другий день можете їсти. Будуть смачні і хрумкі.
Фляшунька• 28 июля 2023
Не надо, мы всегда на следующий день едим, лучше чтоб полные сутки получились
Раздражевская• 28 июля 2023
Ответ дляВишня на торті
Зачем?
Уроп, чеснок, соль и сахар. В пакет или хотя бы миску и на следующий день хрустящие огурчики
Знаю бакси• 28 июля 2023
Ответ дляВишня на торті
Не треба. Обрізати попки у огірків, покласти в пакет, туди сіль і насіння кропу, все в пакетіипотрусити добре, і через 3 години можна їсти.
Блакитне небо• 28 июля 2023
Ответ дляВишня на торті
ні, не потрібно
я роблю в цупкому пакеті. доби достатньо, щоб вийшли смачненькі хрумкі огірочки.
КонФФетОшка• 28 июля 2023
Ответ дляВишня на торті
Нет,уксус не нужен