ПуГоФФка• 28 июля 2023
Підкажіть хто знає, по відкриттю ФОП
Я зараз живу в Італії і працюю тут офіційно. Але знайшла ще роботу тут,але на українську фірму, треба відкрити ФОП
Так можна робити взагалі?
Нульовий сантиметр• 28 июля 2023
Можна, но я бы не делала, потому что открыть не вопрос, трудно закрыть и оплаты налогов постоянные даже если не работаете.
ПуГоФФка
• 28 июля 2023
Ответ дляНульовий сантиметр
Наче зараз можна закрити онлайн?
Завтра не пью• 28 июля 2023
Ответ дляНульовий сантиметр
Ну-ну)))
А в чем проблема?
Я закрыла онлайн.
А по теме автору - потом нужно налоги на две страны платить. Или если вас признают за границей налоговым резидентом, то будете больше платить, нежели фоп в Украине и тогда смысла в украинском Фопе никакого нет
Я закрыла онлайн.
забиякина• 28 июля 2023
Ответ дляПуГоФФка
Наче зараз можна закрити онлайн?
Можна, через дію. Пробуйте.
Я теж щойно відкрила бо інакше ніяк було не влаштуватись на роботу. Але я фізично в Україні
ПуГоФФка
• 28 июля 2023
Ответ дляЗавтра не пью
А в чем проблема?
Я закрыла онлайн.
Обіцяють 1000 $ за 14 днів
Завтра не пью• 28 июля 2023
Ответ дляПуГоФФка
Обіцяють 1000 $ за 14 днів
Сначала узнайте о налоговом резидентстве, а потом решайте
Ленивица-красавица• 28 июля 2023
Ответ дляНульовий сантиметр
можна легко закрити, я на 3 групі нічого не плачу, якщо немає доходу, а так 5%