Конченые твари, левый берег подпрыгнул от прилета на правом
Скоро инфу опубликуют. Жилой дом. Гандоны
Ответ дляmax2013
Вже пишуть, що багатоповерхівка.
Це жах
Це найкрутіша багатоповерхівка в центрі міста. Дуже гарна
..була...
ViktoriyaM2013• 28 июля 2023
Сучары и твари конченные.
Чтобы им покоя не было нигде, ни на каком свете.
Renesmeе 16• 28 июля 2023
Ответ дляhrushyk
Ви особисто скількох вже втравили ?
і приходять такі ж … в білому пальто.. вас в цій темі лише слова про русню засмутили?
Ответ дляhrushyk
Ви особисто скількох вже втравили ?
ще нікого, але планую. Треба взнати яку отруту легко дістати, як приготувати і що щоб їх нагодувати, як видалитись шоб алібі собі забезпечити. Або відвезти десь в ліс і там зарубати. Треба планувати шоб це була не разова акція
Tasya-Natusya• 28 июля 2023
Кошмар((( як ж тварі, і знову ж скажуть, що це не вони. За що це нам?((
Ответ для5cmhybyna
Ну напишіть потім нам,як воно все пройшло