Шопингмонстр• 28 июля 2023

Де в Яремче дуже смачно поїсти?

Відпочиваю в Яремче і хочу нарешті дуже смачно поїсти. Де вже була - Феста, У Якова, Турист, Файка Зігмунда. Найбільше сподобалося в останньому, але все одно якось не вау. Може хтось підкаже гарні місця і страви так щоб запамʼяталися?
Херсон це Україна• 28 июля 2023
Тільки в Дон Япон не йдіть, можете отруїтись
Ekaterina_M• 28 июля 2023
Колиба Красна садиба дуже смачно
Ekaterina_M• 28 июля 2023
А Феста це де?
автор Шопингмонстр • 28 июля 2023
Ответ дляХерсон це Україна
Ого, у вас був такий досвід? Суші брали?
І збиралася туди завтра😱
Совбез• 28 июля 2023
Вареничная и не помню название, но в меню есть деруни по яримчанськи
Херсон це Україна• 28 июля 2023
Ответ дляШопингмонстр
І збиралася туди завтра😱
Був, тому не раджу
автор Шопингмонстр • 28 июля 2023
Ответ дляEkaterina_M
А Феста це де?
Біля вокзалу, обирала по відгукам в Гуглі, ходили два рази. Нічого поганого, але ну дуже посередньо по стравам. І сам заклад видався бруднуватим, туалет смердів на півзали, офіціанти неуважні.
Ekaterina_M• 28 июля 2023
Ми були в травні в Яремче, і ось в Красній садибі замовляли форель під білими грибами. І це була найсмачніша риба в моєму житті, дорогуща правда
автор Шопингмонстр • 28 июля 2023
Ответ дляСовбез
Сьогодні проходила повз неї, сама будівля виглядає трохи страшненько) варто ризикувати?
Залізний кіготь• 28 июля 2023
Відпочивали років 10 в тих краях.за весь час так і не було ’вау’ .нажаль. Такий ефект був в Буковелі в Грибовій Хаті і в ресторані Сало. Там реально страви вартують своїх грошей і покраїні саме такої кухні не зустрічала.Чому в Яремче такий капець з харчуванням досі для мене загадка.Раніше по дорозі в сторону Поляниці ще були шикарні Білі Горвати.але вони майже розорилися і кухня стала жахливою.
Совбез• 28 июля 2023
Ответ дляШопингмонстр
Это самые супер вареники которые я ела)) раньше она была такая деревянная типа под старину)
автор Шопингмонстр • 28 июля 2023
Ответ дляХерсон це Україна
Був, тому не раджу
Співчуваю(
І таки суші брали?
Ekaterina_M• 28 июля 2023
А мені в Вареничній вареники не сподобались, якісь переварені були. А от капучіно супер
ШобВам_КакНам• 28 июля 2023
Ответ дляЗалізний кіготь
Грибова Хата нам не сподобалась. Дуже масні страви. І смак на 3
автор Шопингмонстр • 28 июля 2023
Ответ дляЗалізний кіготь
От і я про те(
Я знаю де на такі ціни (а іноді і дешевше) в Києві реально смачно, а тут все якось так … ніяк. Аж образливо, бо є такі класні локальні страви(
Про грибову хату багато чула, та невпевнена що доїдемо.
автор Шопингмонстр • 28 июля 2023
Ответ дляСовбез
Зараз вже не типу, а виглядає як реальна старовина😅
Совбез• 29 июля 2023
Ответ дляШопингмонстр
Если там все так же вкусно готовят то идите, не пожалеете
КоролеВешна• 29 июля 2023
Микуличин підійде? Якщо ви машиною, там зовсім близько від Яремче. Pizza Rotate, дуже смачна кухня за невеликі гроші
автор Шопингмонстр • 29 июля 2023
Ответ дляСовбез
Майже вмовили, поки в недавніх Гугл-відгуках не прочитала про тарганів(((
Совбез• 29 июля 2023
Ответ дляШопингмонстр
Ну, я свое мнение составляю обычно)
Mісіс Паф• 29 июля 2023
Колиба Ведмежа Гора, все дуже смачне
Особливо деруни з грибною підливкою
Галя-краля• 29 июля 2023
Дерун офф.Мексиканский дерун супер,вареники лучше чем в вареничной,квас и наливки.Супер.
nataluc• 29 июля 2023
Микуличин. Леопольд.
автор Шопингмонстр • 29 июля 2023
Ответ дляГаля-краля
Такого не знаходжу, є дерун юнайтед та дерун bbq. Ви про них?
Галя-краля• 29 июля 2023
Ответ дляШопингмонстр
Нет.Дерунoff.Находится перед речкой,как поворот на группу кафе на речке,самый первый.Там гостиница какая то и сразу это кафе.