Чеширская кошечка• 28 июля 2023
А как вы думаете только реально, что все- таки будет с нашей страной?!
Я вот много думала анализировала , мыслей много , хочется послушать людей еще , только адекватных , а не запаянных со всех сторон ?!
ellllena.ua• 29 июля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Слухайте, я знаю скільки мені років ) І скільки було моєму діду, і на яких фронтах він воював.
До чого тут ви, якщо пишете взагалі за всіх 40+? Шо вам не так в моєму коментарі?
svetlapanna• 29 июля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ну, так хто кладе? Хто - ми? В Києві кошти на заміну бруківки на Хмельницького, асфальти, розв’язки тратить конкретно Кличко, КМДА. І це мільярди. Тільки на Оболонський пр-т 2 млрд. А ще Шулявка, Окружна. Але ж людям він подобається...
Я не киянка, за Київ чула. Я бачу за інші міста - достатньо зайти на Позоррро.набрати у пошуку дорога і вуа-ля..
Я гадаю , якби в верхівці думали про зброю та про Перемогу, то того Кличка би за яйця підвісили.А так всі в долі.
Mrs.Ochmonek• 29 июля 2023
Ответ дляellllena.ua
може непорозуміння, не знаю)
МАМА НИКИТКИ-2• 29 июля 2023
Ответ дляЕкатерина27
Ну вы же выехали. И прекрасно себя чувствуете
Хммм, а безвіз і США яким чином в вас пов’язуються?
Це по-перше. По друге, я написала, що безвіз закінчується, ті, що тількі миляться на плюшки Європи виіхати, можуть не виспіти, бо другий раз можуть і не відкласти
МАМА НИКИТКИ-2• 29 июля 2023
Ответ дляМурнетка
Разрешение дадут на 10 лет, если не ошибаюсь.
Те 7 евро - капля в море
3 роки.
Ви впевнені, що всім будуть надавати право в’їзду?
ОкейкаНиколаевна• 29 июля 2023
Ответ дляellllena.ua
’...у тих кому 40+ діди не могли не брати участь у тій війні...’
В смысле? Мне 43 и мой дед 22го года рождения всю войну прошёл.
МАМА НИКИТКИ-2• 29 июля 2023
Ответ дляМурнетка
Те 7 евро - капля в море
Так і 35 за візу було не дорого. Зовсім.
7€ сьогодні і 35€ в 2010 це майже рівнозначні цифри по навантаженню.
Santa-c3fa• 29 июля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
3 роки.
Думаю так хотят остановить поток беженцев из Украины
Все буде нормально. Хіба ми перші? Нажаль, ні. І я не тільки про рашку, ті ж Югославські війни. Там як раз і був тимчасовий захист в інших країнах,як і в нас. Чи погано зараз в Чорногорії чи Хорватії? Закінчиться війна і далі нам допоможуть. І рашка буде виплачувати репарації, може не відразу але буде.
Santa-c3fa• 29 июля 2023
Ответ дляКисюшка
Хотелось бы верить, но действительность не радует
МАМА НИКИТКИ-2• 29 июля 2023
Ответ дляmaria40
Так наивно думать,что можно победить ядерную державу с населением 140 млн.и которая всегда воюет,у них все отточено под войну.
Набібуліну послухайте. Жопа там вже прийшла остаточно і надовго.
ДЄнЄг нЄт і нЄ прЄдвідітся.
МАМА НИКИТКИ-2• 29 июля 2023
Ответ дляElena1823
Ой дай Бог, как уже устали все от этой войны((( хочется спокойствия
🤦🏻♀️
МАМА НИКИТКИ-2• 29 июля 2023
Ответ дляmaria40
Да все. Начиная с политики,пропаганда,,учебных военных заведений,военных заводов,производящих оружие,технику,
Угу, на рік раніше випустили курсантів і відразу на фронт. Більшість вже повернулась в чорних мішках додому.
МАМА НИКИТКИ-2• 29 июля 2023
Ответ дляmaria40
Вы верите Арестовичу про три дня или чьим рассказам? Откуда нам всем знать,что и как происходит на фронте? Населению говорят только то,что считают нужным и это не всегда правда. Мое мнение,что никто не собирался быстро побеждать,здесь более серьезные задачи по уничтожение Украины и военных батальонов. За полтора года мы потеряли 1/5 территории .
Да ви шо? За 1,5 року чи за 9?
МАМА НИКИТКИ-2• 29 июля 2023
Ответ дляСоната любви
у меня за это врем сложилось мнение, что про 3 дня был специально сделан вброс.
расчет на то, отвлечь внимание людей от анализирования ситуации.
ну и как средство манипуляции.
люди подхватили про 3 дня и радуются.
не понимая сути произошедшего.
ну и как средство манипуляции.
люди подхватили про 3 дня и радуются.
не понимая сути произошедшего.
Ну який «вброс»? Згадайте, де стояла підорасня в кінці лютого на початку березня? Чи не найближчий пригород Київа? Чи по вашому топталась на кордонах не маючи змоги просунутись далі?
Ответ дляКисюшка
согласна, все почему-то сравнивают эту войну со второй мировой (даже здесь куча комментариев про послевоенную разруху, голод и т.д.). Но, сейчас, слава Богу не 45 год. И если нам помогают сейчас, то помогут и потом.
МАМА НИКИТКИ-2• 29 июля 2023
Ответ дляsvetlapanna
До речі, все добре з Харлан, не дискаліфікували наче .. бо вже несила читати було..І там прорашистькі наволочі.. стільки крові попили
Дискваліфікація і технічна поразка. Не знаходжу, щоб України подала апеляцію. Якщо хтось бачив, поділіться посиланням.🙏
МАМА НИКИТКИ-2• 29 июля 2023
Ответ дляSanta-c3fa
Не впевненена. Бо візи планувались ще до війни і повинні були діяти з цього року.
Хз, Нашо вони це вводять? Но явно не для полегшення країн, поза територією ЄС
МАМА НИКИТКИ-2• 29 июля 2023
Ответ дляКисюшка
Мене також. Я вже дивлюсь рашкіну аналітику економічну. Я не вірю в затяжну війну на багато років, їм вже не солодко, але на роки два їх хватить, а для нас це дуже багато
Я думаю рік. Зекі вже закінчуються. Навіть після «бутилок» не хочуть підписувати контракти. Тому в расход підуть 18 і старше.
Santa-c3fa• 29 июля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Так о войне еще с 19 года начали говорить
МАМА НИКИТКИ-2• 29 июля 2023
Ответ дляКисюшка
Ви також дивитесь? Я тоже слідкую для розуміння. Бо оті вброси про ще 5 років війни дістали, хочу сама розуміти.
Да, дивлюсь. Вона багато що замовчує, Но навіть те, що говорить, особисто в мене, викликає надію, що ще не дуже довго.
Santa-c3fa• 29 июля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ее не дисквалифицировали, ссылаясь на действующий ковидный протокол, по которому жать руки было запрещено
МАМА НИКИТКИ-2• 29 июля 2023
Ответ дляSanta-c3fa
Тобто, про те, що в нас окупація і анексія з 14 року, ви не чули?
Відміна безвізу стосується не тільки України. Не шукайте зраду там, де її немає.
МАМА НИКИТКИ-2• 29 июля 2023
Ответ дляSanta-c3fa
Дякую. Величезне дякую
Santa-c3fa• 29 июля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Имею ввиду полномаштабную войну
МАМА НИКИТКИ-2• 29 июля 2023
Ответ дляSanta-c3fa
Имею ввиду полномаштабную войну
Про яку повномасштабну вам в 19 говорили? Хто і де?
Не викручуйтесь.
Santa-c3fa• 29 июля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Не викручуйтесь.
Западные сми