Детские_Будут?• 29 июля 2023

Огірочки! Який ваш улюблений рецепт маринованих огірків?

Хочу законсервувати по баночці за різними рецептами. Я поки що відібрала собі тільки два рецепти - торчин з кетчупом і солодкі: на 3-л банку 6 ложок цукру та оцту і 2 ложки солі. Дякую!
Твоя космішна• 29 июля 2023
Самый топ с кетчупом, но я еще бросаю в банку Чили перец. Я обожаю острое 🌶️

Гл@ша• 29 июля 2023
Ответ дляТвоя космішна
Спробуйте руна гострий чілі. Я цього року з ним закрила, то огірки огонь, в порівнянні з Торчин.
Шкала Радощів• 29 июля 2023
Я стерилизую, кроме зелени добавляю зерна кориандра. Заливку делаю по своему вкусу отдельно в кастрюле, а не в банку № ложек соли и №№ ложек сахара.
Сама не знаю• 29 июля 2023
Нравятся с кетчупом, но не острым а ’Лагідний’ они так же хрустят, очень вкусные) и в обычные маринованные огурцы добавляю хорошую ложку семян горчицы, нравится привкус.
Твоя космішна• 29 июля 2023
Ответ дляГл@ша
Поищу, у нас руна одни банки продают в маркетах типа аджика/кетча руновские и еще что то. Сегодня на рынке буду, поищу там кетчуп
Спасибо 💐💐
Гл@ша• 29 июля 2023
Закриваю так дуже сподобалися в тому році в цьому також уже зробила. По- грузинськи огірки – 1 кг
помідори – 600 г
часник – 5 зубчиків
хмелі-сунелі – 2 чайні ложки
сіль – 1 столова ложка
цукор – 4 столові ложки
олія соняшникова – 6 столових ложок
оцет 9% – 4,5 столові ложки
перець червоний гострий – 1-2 чайні ложки
Покроковий рецепт приготування:
Помідори подрібнюємо до пюре блендером. Якщо блендера немає – ріжемо дуже дрібно ножем або натираємо на тертці, пропускаємо через м’ясорубку – загалом нам потрібна консистенція пюре.
Помідори викладаємо в каструлю, додаємо подрібнений часник, сіль, цукор, оцет та олію. Кладемо хмелі-сунелі, а також гострий червоний перець (собі) до смаку. Я кладу 1 чайну ложку. Якщо любите гостріше – додавайте більше.
Ставимо на плиту, і як тільки закипить – тушкуємо на повільному вогні хвилин 10. Потім до томатного соусу додаємо огірки і перемішуємо. Огірочки потрібно заздалегідь нарізати брусками або кільцями.
Як тільки закипить, тушкуємо 5-6 хвилин (вогонь повільний), потім розкладаємо по стерилізованих банках і закриваємо.
Банки укутуємо і залишаємо так до повного остигання, потім забираємо на зберігання.
Гл@ша• 29 июля 2023
Ответ дляТвоя космішна
Спасибо 💐💐
Я брала саме в банках 0.5 . В АТБ по знижці він йшов. Так там аж очі на лоба від пекучості лізуть)

Тишком нишком• 29 июля 2023
Дитячі. З лимонною кислотою.
Твоя космішна• 29 июля 2023
Ответ дляГл@ша
Оо это как я люблю, а то я что не куплю Чили так одна надпись от Чили, внутри ничего особого. А я люблю с огоньком такое
Благодарю, значит в атб пойду искать
автор Детские_Будут? • 29 июля 2023
Ответ дляТишком нишком
Дитячі. З лимонною кислотою.
Ніпишіть, будь ласка, свої пропорції, а то я дивлюся, постять різні рецепти.
Гл@ша• 29 июля 2023
Огірки мариновані. 1.3 л води , 200 гр цукру, 200 грам олії, 2 ст .л солі, 200 грам оцту , робимо маринад. Закип´ятити. На дно лаврушка, хрін, перець чорний горошком. Залити банки киплячим розсолом і стерилізувати 15 хвилин 1-літрові банки.
Білка в колесі• 29 июля 2023
Дівчата, навчіть, як швидко стерилізувати банки, чи треба їх терти содою перед стерилізацією та інше...
Дуже хочу трохи зробити цього року кілька баночок.
Чи треба вимочувати огірки перед консервуванням?
автор Детские_Будут? • 29 июля 2023
Ответ дляБілка в колесі
Я свіжі огірки з грядки замочую на 1-2 години., несвіжі на 4 години. Стерилізую банки на пару зі спеціальною підставкою на каструльку. Содою не тру. Роблю огірки з трьома заливками, першу воду зливаю геть.
Білка в колесі• 29 июля 2023
Підставка є така ) А скільки на пару тримати, приміром, літрову банку?
автор Детские_Будут? • 29 июля 2023
Ответ дляБілка в колесі
Я тримаю 7-10 хвилин, мама мене вчила тримати, поки до дна банки не можна буде доторкнутися рукою і на склі не буде крапель води.
Туся муся• 29 июля 2023
Самый лучший и любимый рецепт именно маринованных огурцов нашла здесь, на советчице, более 5 лет тому назад и закрываю их только по нему.
Дай Бог здоровья девушке, которая им поделилась. Огурчики именно маринованные, как у ТМ Верес, очень хрустящие и никогда не подрывает банки.
Это рецепт огурчиков, проваренных в уксусе!
За ким я буду?• 29 июля 2023
Ответ дляБілка в колесі
Промыть и протереть содой, стерилизовать можно в микроволновке или в духовке. Замачивать нужно.
За ким я буду?• 29 июля 2023
В прошлом году делала рецептов 5-6 и понравился больше всего только 1. В этом году тоже сделала разных, если любите сладкие посмотрите на рецепт пикули.
Аноним НаВсеГда• 29 июля 2023
Ответ дляБілка в колесі
Я мою с содой хорошо и в духовку холодную на 20 мин. На 100 град

Білка в колесі• 29 июля 2023
Ответ дляТуся муся
Напишите его здесь, пожалуйста! Многим пригодится.
Всем спасибо за ответы и помощь.
автор Детские_Будут? • 29 июля 2023
Ответ дляТуся муся
Так а рецепт)? Я вже й ручку дістала, а тут такий облом...
автор Детские_Будут? • 29 июля 2023
Ответ дляЗа ким я буду?
Який сподобався? Пікулі теж консервую.
Аноним НаВсеГда• 29 июля 2023
В мене тільки з кетчупом чилі
Туся муся• 29 июля 2023
Ответ дляДетские_Будут?
Блин, пришлось идти и искать книгу с рецептами... манюню спать укладывала
автор Детские_Будут? • 29 июля 2023
Ответ дляТуся муся
Дякую дуже!
Туся муся• 29 июля 2023
Ответ дляДетские_Будут?
Дякую дуже!
На здоровье. Очень быстро, не нужно несколько раз заливать, не нужно стерилизатор. Всегда вкусные, но остренькие
Тишком нишком• 29 июля 2023
Ответ дляДетские_Будут?
Вибачте, саме займалась закрутками.

На 3 л:
1.5-2кг огірків.
Листя хрону, смородини, вишні, кріп, чорний, духмяний перець, лавр, часник.

Маринад: 2ст.л. солі, 5ст.л. цукру, 1.5 ч.л. лимонної кислоти (обов´язково перевірити дату виготовлення).
Води стільки - скільки зіллєте з 3-літрових банок.
Огірки замочити в холодній воді на 3 години.
На дно чистих банок викласти спеції, заповнити щільно огірками. Залити окропом, прикрити кришками і залишити на 15хв. Потім воду злити, знову довести до кипіння і знову залити огірки. Залишити на 15хв.
В кастрюлю додати цукор та сіль, злити туди воду з огірків. Поставити на вогонь, довести до кипіння, додати лимонну кислоту. Розлити маринад в банки, герметично закрити і під ковдру.

Ці огірки добре зберігаються у квартирі.
автор Детские_Будут? • 29 июля 2023
Ответ дляТишком нишком
Вибачте, саме займалась закрутками.

На 3 л:
1.5-2кг огірків.

Дякую!