Кофр для ноги• 30 июля 2023

Кто носит закрытую обувь летом

Покажите, что вы носите. И как носить, чтобы ногам не было жарко
Фляшка на трьох• 30 июля 2023
Ответ дляЭлька-Карамелька
на днях обула найки, на вєліку каталася, ноги були як в сауні. Це срака просто. Я тільки й думала про те, коли їх зніму
Навіть не уявляю собі як ті дурні спортсмени біжать марафон 15 км у спортивних кросівках?
Чого б їм не вдіти сандаліки?
В них же ж набагато краще...😆
euhunter• 30 июля 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Ношу кросівки. дихаючі. Але вимушено. Бо бігаю на стадіоні ,як тільки сніг зійде. От в березні почала бігати в джогерах і частина ноги між кросівком і резинкою штанів засмагла ще до травня. Потім перейшла на шорти. І тепер вся нога засмагла, крім ступні. Частина ноги біля кісточки взагалі дуже темна, полосою. А ступня біла - білісінька. От і що я можу взути? Може хтось поділиться лайфхаком що можна з цим вдіяти?
Спортивні сандаліі зі шкарпеткою, сандалії/босоніжкі з частими ремінцями, декором, що приховує зону зустрічи загару з білою шкірою
Элька-Карамелька• 30 июля 2023
Ответ дляФляшка на трьох
Чого б їм не вдіти сандаліки?
В них же ж набагато краще...😆
це зовсім інше. Я не професійний спортсмен, мені важливо, щоб тіло дихало і було комфортно
Элька-Карамелька• 30 июля 2023
Ответ дляФляшка на трьох
Чого б їм не вдіти сандаліки?
В них же ж набагато краще...😆
дивне порівняння
Мир Мир Мир!• 30 июля 2023
Ответ дляeuhunter
Дякую, перші сандалі сподобались)
Підбори не ношу давно, в мене кісточки на ногах..((
euhunter• 30 июля 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Дякую, перші сандалі сподобались)
Ого, бігаєте з кісточкою, це героїчно...
Фляшка на трьох• 30 июля 2023
Ответ дляЭлька-Карамелька
дивне порівняння
Для мене не дивне.
Звичайні люди довгий час пересуваються на власних ногах - індустрія зробила багато для того щоб полегшити для них цей шлях.
Саме тому я вважаю що легкоатлетичне взуття одне з найзручніших в світі.
Звісно якщо для вас кросівки це gucci, michael kors, або zara - то можу погодитись з вами в них дійсно жарко і незручно.
Пез Году Неделя• 30 июля 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Лайфхак, идти в начале лета, в самом начале, на пляж и хорошо загореть
И тогда оттенок будет равномерным и можно дальше ходить в кроссовках, хоть всё лето)
Мир Мир Мир!• 30 июля 2023
Ответ дляeuhunter
Це єдине фізичне навантаження яке я можу собі дозволити. Я бігаю не швидко, бо швидко теж не можна.
Мир Мир Мир!• 30 июля 2023
Ответ дляПез Году Неделя
На жаль, цей лайфхак не для мене. Мені не можна на на пляж, маю протипоказання.
euhunter• 30 июля 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Співчуваю. Я взагалі не можу. Тому веслую ;)
Элька-Карамелька• 30 июля 2023
Ответ дляФляшка на трьох
Для мене не дивне.
мова була про найк, брендове взуття ніколи не носила. В мене зручні м’якесенькі босоніжки. Не бачу сенсу парить ноги в кросівках
Пез Году Неделя• 30 июля 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Почему? Тело же всё равно загорает под солнцем, летом, у меня тоже в противопоказаниях пляж, но это означает не плавиться под солнцем
А белая кожа после зимы схватит оттенок за пару часов ласкового утреннего солнышка - и это без вреда для здоровья. Тело не перегревается в этом случае, не сгорает, поэтому смело можно пойти.
Мир Мир Мир!• 30 июля 2023
Ответ дляeuhunter
Ну я й це планую на зиму у залі. Ну і ще на доріжці можна походити.
Мені лікарка сказала, що ходити можна всім, просто правильно обрати темп.
Мир Мир Мир!• 30 июля 2023
Ответ дляПез Году Неделя
В мене фіброаденоми в грудях і якесь новоутворення в печінці, тому й не можна. Я змирилась.
Сунуся в чужі справи• 31 июля 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Я бігаю дуже рано, то й не засмагаю. А коли вихожу вдень, то наношу на відкриті місця сонцезахисний крем . В мене якийсь японський, не жирний, з ним комфортно шкірі.