Опля Картопля• 30 июля 2023

яка олійка допомогла вам відростити брови

вищипані в молодості?)
Указка• 30 июля 2023
ніяка :)
Бжоли-бандерівці• 30 июля 2023
Помогло их ’чухать ’ щёточкой средней жёсткости. До красноты кожи.
Попельшка• 30 июля 2023
Репейное масло
Хитрушка-чекушка• 30 июля 2023
FEG
40каградусная• 30 июля 2023
Купите серум с пептидами, вроде рапидлаш
Потринділиця• 30 июля 2023
Пробуйте касторовое масло, мне помогло. Рицинова олія. Я и на брови, и по линии роста ресниц наношу. Эффект есть. Только мазать брови после массажа щёточкой, как выше написали. Каждый вечер
Директор Пляжу• 30 июля 2023
Скраб кожного вечора
Раздражевская• 30 июля 2023
Автор, ну яка олійка? Брови лисіють від нестачі жіночих гормонів, олійка не допоможе
Забула що?• 30 июля 2023
Допомогло перестати іх чіпати взагалі (тільки фарбувала шоб форму надати). За пару років з абсолютно лисих брів виросли брови брєжнєва
Забула що?• 30 июля 2023
Ответ дляРаздражевская
Брови ще лисіють від того що іх регулярно вискубують. І якщо перестати це робити то вони відростають.
автор Опля Картопля • 30 июля 2023
Ответ дляРаздражевская
Так мова не про облисіння брів, а змусити їх рости в місцях, де по молодості погуляв пінцет