Кофе в лобби• 31 июля 2023
Як стати в чергу до дитсадка в Києві
Сайт освіта київсіті перечитала, там показує максимум 24/25 навчальний рік. Нам потрібно на 25/26. Чула, що раніше відразу після народження дитини треба було ставати в чергу. Як зараз бути?
парИла я парИла• 31 июля 2023
не туліть багато дитсадків в пріоритети,
тому що поки не пройде нижній, інші не будуть проходити,
це теж секрет
Таракашечка• 31 июля 2023
Ответ дляпарИла я парИла
ставте бажаний день вступу на ’вчора’
тобто сьогодні.
це секрет
тобто сьогодні.
це секрет
ну от який секрет, що ви це всюди пишете, там схема найпростіша аби зрозуміти як діє черга, є тез підтримка де всі питання обговорені вже мульон раз
Таракашечка• 31 июля 2023
додаєте садки які вам треба, обов´язково перевірте чи не санаторний і т.д. (типу спец умови), якщо ви не маєте відповідних документів, дату ставите як вам треба - вираховуючи коли в садку починається набір - з 1,6 р чи з 2 чи з 3 - таку дату прораховуєте згідно віку своєї дитини. Бо якщо садок з 1, а в ихочете аби ваш пішов у 3 роки, то шанси у вас скоріше відсутні ніж є...програма сама прораховує ’навчальний рік’ іноді він не коректно показує, але головне проставте бажану дату зарахування згідно вікової категорії садочку, ну і не ставте 10 садків, оберіть 3-5. Розсилка на новий рік зазвичай десь у квітні-травні (може трохи змінюватись бо самі розумієте які часи, слідкуйте за інфо у ФБ групи техпідтримки садків), заходьте в особистий кабінет в ті дати щодня, бо не завжди приходить лист чи смс, що можна пропустити своє запрошення.
Олександра-Ольга• 31 июля 2023
Ответ дляТаракашечка
Дякую за розгорнуту, фахову відповідь.
парИла я парИла• 31 июля 2023
Ответ дляТаракашечка
це не пишуть всюди. Ніде це не вказано. Тільки якщо люди довго потикаються через невдачі та очікування, тех. підтримки і т д
Якщо ви така противна, то я не буду більше людям допомогати, допомогайте ви тепер, але ж ви не будете допомагати, ви можете тільки дорікати
Таракашечка• 31 июля 2023
Ответ дляпарИла я парИла
це порада ні про що, ну відверто ж, це не дорікання, а як є
бо про це не треба писати всюди, якщо дитині вже 3 роки, наприклад, логічно ставити дату ’сьогодні’, а якщо дитина тільки народилась, ваша схема неробоча, тут ніяких секретів, бо раніше ніж дитині виповниться відповідно років (згідно віку як набирає садок) раніше ну ніяк не прийде запрошення, плюс коли набір вже відбувся навесні, то очікувати що от прям зараз прийде запрошення не вартує, вірогідність дуже маленька, бо знову ж таки логічно - що основний набір було зікінчено, і зараз лише донабір, 1-5 людини на весь садок і то, не точно, якщо хтось переводиться чи просто вибуває
Кофе в лобби
• 31 июля 2023
Ответ дляТаракашечка
Дякую Вам за відповіді! Ще питання маю: якщо я прийму запрошення місце за нами зберігатиметься, навіть якщо дитина піде до садочка через кілька місяців від початку навчального року?
Таракашечка• 01 августа 2023
Ответ дляКофе в лобби
якщо це звичайний ’прийом’ на новий навчальний рік, типу на весні прийняли запрошення, подали документи, а в садок у вересні - то так
якщо дитині вже 3 роки, допустимо і вам прийшло запрошення на зараз, як донабором, до ви приймаєте запрошення, подаєте документи та з завідуючою вирішуєте це питання, але прям такого немає що можна не ходити місяць-два, як був карантин то дозволяли писати заяву на місяць-два що не будеш відвідувати й місце збереглось, зараз треба хоч пару раз відвідати садок аби місце було за вами