Магиня• 31 июля 2023

Чому одні люди успішні, а у інших нічого не виходить?

при однакових вхідних даних та прикладених зусиллях?
В одних один-два рази і виходить добре, а інші ніяк не можуть добитись того ж.
Красный Смех• 31 июля 2023
Ответ для vihola
Тобто, визнаєте що нічого не досягнули? Але невдахою не почуваєтесь?
Да.

автор Магиня • 31 июля 2023
Ответ для vihola
Тобто, навіть не здогадуєтесь завдяки яким рисам характеру вони рванули?
Здогадуюсь, але хочеться обговорити цю тему з розумними форумчанками тут.
Бо, наполегливість як зараз бачу не гарантує. Потрібно бути наполегливим у правильних речах.
Наприклад тут згадали софт скілс, і відчуваю, що якраз цього мені бракує, бо я закритий інтроверт.
vihola• 31 июля 2023
Ответ дляМагиня
Можливо у вашій сфері це важливо.
Значить, зробили помилку коли обирали вид діяльності.
ПазлШредінгера• 31 июля 2023
Дивилась відео про засновника kfc - ось там нереальна наполегливість. Але все ж везіння має неабияке значення
vihola• 31 июля 2023
Для мене, наприклад, загадка успіху коли бачу великі компанії, виробництва, які належать одній людині чи сімʼї. Як можна вирости до такого рівня і втримати. В нас найбільше було 22 працівника, і більше напевно не буде.
Бо вже нема тих амбіцій та самовпевненості.
Мудробаба• 31 июля 2023
Тому що один буде падати і вставати знову і знову.
А інший впаде і більше не спробує.
Мало кому щастить з першого разу, тому вміння програмвати, аналізувати помилки і йти далі також важливі.
vihola• 02 августа 2023
Дивіться що попалось про успіх)

https://vm.tiktok.com/ZM2tXeLv2/