Дюймовочка• 31 июля 2023

Чи покращить гігієну звукова зубна щітка в дитини

11-річної?
Електрохарчування• 31 июля 2023
Хз,у моих и такая и такая- пользуются обычными типа курапрокс. Дочку вообще не заставишь ними чистить

Кукусик• 31 июля 2023
А до цього що?
Пургену мне• 31 июля 2023
Я не дитина, а доросла людина, для мене однозначно звукова щітка краще ніж звичайна. Коли користуюся звичайною, здається, що зуби погано очищені
Бронетапці• 31 июля 2023
Так. 2 тижні тому це підтвердив дітячий стоматолог, дуже хвалив доньку за ретельну гігієну.
автор Дюймовочка • 31 июля 2023
Ответ дляБронетапці
А ваша доня якооо віку? Там обмежень немає?
І чи не порадите щітку?
Мао_Мяо• 31 июля 2023
Та звичайно , бачу по собі відколи перейшла на такі щітки
Кому там слова не давали• 31 июля 2023
Ответ дляПургену мне
Плюсую . После звуковой обычная щетка это какая то ерунда
Бронетапці• 31 июля 2023
Ответ дляДюймовочка
І чи не порадите щітку?
Oclean X Pro
10 років, користується 2 роки. Дуже схильна до зубного каменю, проблему вирішує на 80% точно
Там багато різних режимів. Лище як зуб молочний випадає - боляче буває, зо тиждень користується звичайною щіткою.
Сосиска_Втесте• 31 июля 2023
Ответ дляПургену мне
Плюсую!

Люблю Украину• 31 июля 2023
Щітка має бути саме звукова, а не ультразвукова. Нею треба чистити, а діти часто той процес філонять. Я купила орал бі електричну і звукову з монопучковою насадкою. Чистить електричною, дочищає звуковою монопучковою. Але все одно раз на тиждень я їй чищу зуби, бо є місця, де не вичищає наліт.
Яка б не була щітка, зуби чистити треба
Вилами по Воде• 01 августа 2023
Я не ребенок , но для себя иногда проверяю чистку ,индикатором налёта.