Блиск думки• 01 августа 2023
Нутрілон пепті гастро або Альфаре хто годував дитину
Ми були за кордоном , там по призначенню лікаря їли нутрілон пепті гастро, малому 4,5 міс.В Україні її немає, і у мене делема чим замінити і чи варто, бо дитина погано набирає вагу, по 500 гр на місяць, але почуває себе прекрасно.Мами, хто годував дитину сумішшю на повному гідролізі,як набирали вагу, та якою сумішшю годували?
Кинг-Конгша• 01 августа 2023
Как это нет? У меня ребёнок на нутрилон пепти, по причине непереносимости белка коровьего молока. С весом норма
База_птеродактилей• 01 августа 2023
Будь-яка марка, з « пепті» або «пеп» в назві. Все індивідуально.
ЗновЗдоров• 01 августа 2023
Годували Альфаре 15 років назад. Такі діти особо не набирають,там з кишківником трабли,не засвоюється нормально,важка форма алергії. 500грвм? Да це прекрасно! Їли довго,11 років. Рекомендую. Вдячна спеціалістам нестле,бо вирощувати таку дитину нереально важко.