ЧукИГеки• 01 августа 2023

Губи збільшення, питання до фото

Маю намір збільшити трішки губи,свої реально тонкі,придивляюсь до робіт ,побачила таке,підкажіть -хіба це гарна робота?як трамплін зверху.після побаченого вже і робити якось страшно
Чи це так і повинно бути,я просто не розуміюсь в цьому.
Радикальная• 01 августа 2023
Это ужас. Но даже у хейли бибер этот трамплин есть

Птица Говоруша• 01 августа 2023
Не робіть
Наталія-1d05• 01 августа 2023
Не робіть, особливо ’на дому’
Дружная семейка• 01 августа 2023
У вас только этот мастер или к чему придирка к данному фото?
ГендиреХтор• 01 августа 2023
страшне, на любителя конечно

лучше со своими тонкими
Помидорина• 01 августа 2023
Автор, ни разу не видела, чтоб норм сделали, всегда видно, неестественно, откажитесь от этой идеи
ПростоБелка• 01 августа 2023
Если хотите,делайте,только ищите проверенного косметолога. Я делаю,у меня нет трамплина
автор ЧукИГеки • 01 августа 2023
Ответ дляДружная семейка
Шукаю майстрів поруч
Питання до фото вказане в моєму запитанні
Щедрик ведрик• 01 августа 2023
Покажите свои губы.

автор ЧукИГеки • 01 августа 2023
Ответ дляГендиреХтор
страшне, на любителя конечно

лучше со своими тонкими
Хотілось спробувати трішки,але страшно щоб так не зробили
Просто немає знайомих які робили собі,щоб дали рекомендації
Шиворот Навыворот• 01 августа 2023
Куда, блин, к такому мастеру идти. Эстетики ноль в фото вообще. Качество работы 🙈все прекрасное в одном месте собрано
Клин_Кляйн• 01 августа 2023
Это ужас, но свои вы можете увеличить немного, без таких загонов
Безпорадна Кроко• 01 августа 2023
Ответ дляЧукИГеки
Шукаю майстрів поруч
Ну ви ж враховуйте, що ті фото одразу після процедури, бо там прокол видно, губи отікають, потім вони зменшаться.
ГендиреХтор• 01 августа 2023
Ответ дляЧукИГеки
з якого ви міста?
Можу порекомендувати Лазерхауз (Київ), лікар Тетяна
Робить дуже природні. По ціні не підкажу нічого. Я просто хожу до неї на інші процедури. Дуже подобаються її роботи, але на сайті іх нема.
автор ЧукИГеки • 01 августа 2023
Можливо тут є хто робив поруч м.Лівобережна,м.Київ?
Не маю можливості їхати кудись
автор ЧукИГеки • 01 августа 2023
Ответ дляГендиреХтор
з якого ви міста?
Київ
Шукаю біля Лівобережної
Зубная фея• 01 августа 2023
Робіть, потім покажете))
автор ЧукИГеки • 01 августа 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
Мені трішки і потрібно
ГендиреХтор• 01 августа 2023
Ответ дляЧукИГеки
Київ
Шукаю біля Лівобережної
Я б Вам радила краще поїхати до гарного майстра в інший район, ніж піти до якогось убогого криворукого, але поряд

Дружная семейка• 01 августа 2023
Ответ дляЧукИГеки
Шукаю майстрів поруч
Поймите, красота, это понятие у каждого своё и губы увеличивают по разным причинам. Если делают,, по моде,, то им похрен, что там будет, главное, что вареники накачали. Мне это фото не нравится и что дальше? Я такой хернёй вообще не страдаю. А вам совет, ищите не рядом, а нормального, адекватного мастера и с нормальными условиями и мед образованием.
автор ЧукИГеки • 01 августа 2023
Ответ дляЩедрик ведрик
Покажите свои губы.
Да боюся
Потім взагалі самооцінка впаде
Понаписують як я живу ще з такими губами)
ГендиреХтор• 01 августа 2023
Ответ дляЧукИГеки
Да боюся
Потім взагалі самооцінка впаде
у мене нууу дуже тонкі, живу і радію життю.
к.Буланова• 01 августа 2023
Это ужас!
Вы хотите такое себе на лице?
На олх искать себе губы не самая лучшая идея
А Я Самая Самая• 01 августа 2023
Знову губи -сота тема
Потім будуть теми, що ж тепер з тими губами ? І як то виправити ?
Яжемать Мне можно• 01 августа 2023
Як на мене,то збільшені губи-кошмар.
Племінниця ( тонкі губи) недавно зробила. Ну окрім сміху ( вибачаюсь) ніяких емоцій. Шепелявить тими губ´ями і все. Була гарненька дівчина,а стала смішна((
Яжемать Мне можно• 01 августа 2023
Ответ дляЧукИГеки
Не маю можливості їхати кудись
А чому не маєте можливості їхати?
Тётя Хрюша• 01 августа 2023
По вот этому бортику сразу же видно практически у всех, кто накачал губы, что они наколотые
Гарні диньки• 01 августа 2023
По поводу трамплинов,был у меня знакомый мужчина с губами во-первых четко красиво очерченными, во-вторых с вот таким трамплином. Мужчина с губами точно ничего не делал,от природы такие и у сына его идентичные.
Оце так цабе• 01 августа 2023
Вы мастера на олх ищите? Там хорошего точно не найдете
Безпорадна Кроко• 01 августа 2023
Ответ дляЧукИГеки
Да боюся
Потім взагалі самооцінка впаде
Я вколола в червні минулого року, дуже задоволена. Навіть ніхто і не помітив, тільки запитували, що я зробила, бо в мене лице миліше стало, просто не потрібно колоти багато. В мене з віком губи тонші стали, а так повернулася невелика припухлість губ і я дуже задоволена.