ЧукИГеки• 01 августа 2023

Губи збільшення, питання до фото

Маю намір збільшити трішки губи,свої реально тонкі,придивляюсь до робіт ,побачила таке,підкажіть -хіба це гарна робота?як трамплін зверху.після побаченого вже і робити якось страшно
Чи це так і повинно бути,я просто не розуміюсь в цьому.
Гарні диньки• 01 августа 2023
Ответ дляТётя Хрюша
По вот этому бортику сразу же видно практически у всех, кто накачал губы, что они наколотые
Ниже написала,бывают бортики родные,от природы,но наверное очень редко

Тётя Хрюша• 01 августа 2023
Ответ дляГарні диньки
Наверное. пока губы многие не стали увеличивать, я не замечала таких бортиков. Это сейчас повально и теперь бросается в глаза
vihola• 01 августа 2023
Ответ дляПомидорина
Автор, ни разу не видела, чтоб норм сделали, всегда видно, неестественно, откажитесь от этой идеи
Бачила гарно, природньо зроблені не один раз. Навіть тут показували.
Але такі фото як автор принесла навіть розглядати не можна думати варто чи не варто, бо це жах.
І взагалі по фото не можна йти, треба бачити наживо реальних людей, щоб було багато позитивних відгуків.
Бо деякі криворукі майстри заманюють на крадені фото.
автор ЧукИГеки • 01 августа 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
А чому не маєте можливості їхати?
Дитина маленька
Залишити нема з ким надовго
Оце фіфа• 01 августа 2023
Это не губы, это хобот .
vihola• 01 августа 2023
Ответ дляЧукИГеки
Можливо тут є хто робив поруч м.Лівобережна,м.Київ?
Не маю можливості їхати кудись
Поцікавтесь, може у вас в підвалі, чи підземному переході сидить хтось і коле губи, аби не ходити далеко)

серйозно? Готові аби з вас зробили опудало тільки б далеко не їхати?
Вредняжка• 01 августа 2023
А почем такие губы для народа?
автор ЧукИГеки • 01 августа 2023
Ответ для vihola

Ну це вже перегинаєте
Якби я не писала що поруч з домом і точка.по району можу,просто,наприклад,на Академмістечко явно не поїду
автор ЧукИГеки • 01 августа 2023
Ответ дляВредняжка
А почем такие губы для народа?
Я не орієнтуюсь в цінах ,матеріал у неї не вказаний теж,написано що від 2800 за 1 мл

Оце фіфа• 01 августа 2023
Ответ дляЧукИГеки
Дитина маленька
Залишити нема з ким надовго
Навіщо вам таке сосалище якщо у вас маленька дитина, ще злякається
автор ЧукИГеки • 01 августа 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Як на мене,то збільшені губи-кошмар.
Племінниця ( тонкі губи) недавно зробила. Ну окрім сміху ( вибачаюсь) ніяких емоцій. Шепелявить тими губ´ями і все. Була гарненька дівчина,а стала смішна((
А набагато збільшила?
Чому хочу я на трішки,бо хочу щоб природньо виглядало і не змінило мою зовнішність
автор ЧукИГеки • 01 августа 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
Я вколола в червні минулого року, дуже задоволена. Навіть ніхто і не помітив, тільки запитували, що я зробила, бо в мене лице миліше стало, просто не потрібно колоти багато. В мене з віком губи тонші стали, а так повернулася невелика припухлість губ і я дуже задоволена.
Супер
автор ЧукИГеки • 01 августа 2023
Ответ дляОце фіфа
🤣
Таке я і сама не хочу
vihola• 01 августа 2023
Ответ дляЧукИГеки
Ну це вже перегинаєте
Автор, вам чомусь припекли ті губи з маленькою дитиною на руках, не буду причину випитувати, можна здогадатись.
Не гарячкуйте, бо зробите ще гірше.
автор ЧукИГеки • 01 августа 2023
Ответ для vihola
Не гарячкуйте, бо зробите ще гірше.
Не припекли
Просто хочеться спробувати вже давненько
Почекати можу,якось же жила і живу без збільшення
Буду шукати далі
Диверсификация• 01 августа 2023
Ответ дляГендиреХтор
у мене нууу дуже тонкі, живу і радію життю.
ВыФсеВрете• 01 августа 2023
Ответ дляЧукИГеки
Не маю можливості їхати кудись
Не можете ехать, значит не едьте. Но и к этому чудо мастеру нельзя идти.
Не понимаю что сложного проехаться ради манипуляций
Яжемать Мне можно• 01 августа 2023
Ответ дляЧукИГеки
А набагато збільшила?
Наче не багато. Але ефект уточки(( говорить і наче губами шльопає(( і зовсім інше обличчя( не в кращу сторону
Шиворот Навыворот• 01 августа 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
Знову губи -сота тема
Потім будуть теми, що ж тепер з тими губами ? І як то виправити ?
Это точно. Тут за неделю такие шедевры работ выставили, что руки оторвать тем мастерицам

Повелитель бітка• 01 августа 2023
А ваш чоловік не проти? Мій, мабуть, мене б зрікся)) та й мені самій не подобаються ті качині губи. Дуже рідко, що гарно зроблено
Треба підробіток• 01 августа 2023
У моей подруги выразительные глаза и тонкие губы. Она делала татуаж (давно и дорого), отлично получилось! И губы визуально немного больше выглядели, и в целом это приятно смотрелось, украшало ее. Возможно, вам этот вариант подошёл бы. Сори, что немного не по теме.
автор ЧукИГеки • 01 августа 2023
Ответ дляТреба підробіток
Спасибо!