Лиса Патрикевна• 01 августа 2023

Все-таки соціальні мережі зараз важливі.

Особисто для мене - ні. Але куди б навіть не хотіла влаштуватись - просять посилання на соц мережі і багато дивуються що немає
Вони то по факту є (якась лєва сторінка) з різними буквами і без фото.. але ж таке не дам
І коли знайомишся теж питають чого нічого немає?
Як ви вважаєте ? І що краще мати аби хоч щось дати людям - інста, Тік ток , фейсбук? Ну от фейсбук мені ніяк не подобався
Результат:
вже голосів: 128
65 (50.78%) Не треба
35 (27.34%) Результат
28 (21.88%) Соц мережі треба мати
Вареничніца• 01 августа 2023
Мне не нужны, напоказ не нужно . И реально кто порадуется подарку мужа -машине, кроме своих

Крайня невістка• 01 августа 2023
Я ничего не размещаю в соц сетях з 2015 года. И работу нахожу нормальную уже не первый раз с 20-21 года, как мне кажется, когда эта мода появилась - давать ссылки на соц сеть. Я прямо пишу - не веду соц страницы.
У меня есть случай, когда мою знакомую не взяли в хорошую компанию на высокую должность, потому что её муж, видите ли, постил дурацкие шуточки в фб.
Патріотка з дивану• 01 августа 2023
Я не считаю, что это необходимо.
И если просят - это значит,что нужно их дать.
Невидимка• 01 августа 2023
навіщо при влаштуванні (на роботу, я так зрозуміла?) посилання на соцмережі? резюме і трудової мало?
Шикаю і викаю• 01 августа 2023
Таким роботодавцям я б одразу казала «до побачення». По-перше, я можу не мати соцмереж і це моє право. По-друге, навіть якщо вони є, моє особисто життя якусь там галину петрівну з ейчар не обходить.
ХвилювАллочка• 01 августа 2023
Ви не зобов´язані давати см, якщо у впс немає робочих сторінок. Імовірно так хочуть перевірити ваше ставлення до російської агресії, та все ж...
Мене кілька разів просили дати, але я не даю, бо не хочу.
На колишній роботі було дуже виднл жополизів, які у фб співали диферамби начальнику, ставили смайли з сердечками, а коли його турнули то навіть не лайкають🤣.
На СЗ часто просять інсту і тг, але мені ліві люди там непотрібні тож нічого нікому не даю
В гости звали?• 01 августа 2023
В мене один роботодавець вимагав, щоб я постила робочі теми на приватному акаунті. Втікла звідти швидко. Наявність приватної сторінки можливе по бажанню

Ms. Похвала• 01 августа 2023
Мне 48 и у меня есть показушная страница в Инстаграм. Именно для таких случаев. Фоточка, пейзажик, такое. Абсолютно безликая страница с 1000+ подписоты. И абсолютно не отражает то, что я представляю собой на самом деле. Но, попросили ссылку - получили.
Ондатрова шуба• 01 августа 2023
Ответ дляНевидимка
Тому що по соц мережа часто видно чим людина живе, і її вподобання, світогляд, зараз це особливо важливо
Ms. Похвала• 01 августа 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Че-пу-ха.
ХвилювАллочка• 01 августа 2023
Ответ дляMs. Похвала
😁
Мій колишнів мав показушну сторінку у фб, вів її у кращих традиціях я-бренду.
Коли з´їхались, я дізналась що у нього є кілька інших у фб та інсті де він постить сопливі пісеньки та віршики про розбите серця і одинокого вовка
Ондатрова шуба• 01 августа 2023
Ответ дляMs. Похвала
Че-пу-ха.
Та ні, я працювала в HR відділі однієї відомої компанії, і при працевлаштуванні кількох схожих по професійних якостях спеціалістів, вирішальну роль грали соц мережі
ХвилювАллочка• 01 августа 2023
Ответ дляОндатрова шуба
І була це компанія, що складалась з мамкиних блогерів та фанатів успєшного успєха)
Чу Ча• 01 августа 2023
Ответ дляНевидимка
Навіщо - це таки питання без відповіді...

Знаю, є таке, що вимагають лінки на сторінки соц мереж вказувати.
То ж від таких ’кантор’ бігти і не озиратись!!!
Як мінімум, подібні вимоги не нормальні.

Жодних соц мереж ніколи не було і не буде в мене,, не вважаю себе вівцею зі стада.
В основних мережах, є аккаунти-пустишки, з смішними ніками, і то вимушено, бо іноді кудись треба зайти глянути щось, а без реєстрації то не пускає..
Патріотка з дивану• 01 августа 2023
Хи)
Я хотела написать НЕ значит, что их нужно давать)
СhanelKa• 01 августа 2023
Якщо влаштовуєтесь на роботу, то бажано мати linkedin
Як правило, цього достатньо
Ниф_ниф• 01 августа 2023
Смотря какой возраст, мне 28 все активно ведут инсту, общаюсь с многими там, некоторые там даже хорошие деньги зарабатывают. Мне удобно я там и одежду и к мастеру маникюра и др записываюсь, для бизнеса обязательно иметь, для себя нет, кому как нравится)
Ms. Похвала• 01 августа 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Та да, знаю я вас, эйчаров
Пара таких звёзд пыталась мне в отдел специалиста по ВЭД найти, по соцсетям
И сами прекрасно велись, изучив мой профиль в Инсте. Как же ж, фото розочки с росой или а ля ретро фото пейзажа и всё, вывод сделан.
Ms. Похвала• 01 августа 2023
Ответ дляХвилювАллочка
Ещё печеньки, плюшки и #мыоднасемья

автор Лиса Патрикевна • 01 августа 2023
Ответ дляСhanelKa
Як правило, цього достатньо
Я чула про цей додаток і навіть була наче зареєстрована там але вже не памвьяю
Для чого оцей додаток linkedin?
Ms. Похвала• 01 августа 2023
Ответ дляЛиса Патрикевна
Для чого оцей додаток linkedin?
Это профессиональная соцсеть, если в двух словах.
Ms. Похвала• 01 августа 2023
Ответ дляСhanelKa
Як правило, цього достатньо
Там деффачкам-эйчарам неинтересно. Ни фото с голой опой, ни свадьбы, ни букета роз и Тиффани. Они же, бедные, не смогут составить психологический портрет кандидата.
Ондатрова шуба• 01 августа 2023
Ответ дляХвилювАллочка
Абсолютно ні, не обов‘язково було бути активним в плані фото чи сторіс, дивились зв‘язки, друзів, подорожі, репости, групи на які підписані, коментарі.
СhanelKa• 01 августа 2023
Ответ дляЛиса Патрикевна
Для чого оцей додаток linkedin?
мережа професійних контактів.
Завдяки LinkedIn ви можете знайти потрібну роботу чи стажування, налагодити й зміцнити професійні зв’язки та здобути навички, необхідні для досягнення кар’єрних успіхів.
Максимально заповнений профіль у LinkedIn допоможе вам знайти нові можливості за рахунок висвітлення вашої унікальної професійної біографії, досвіду, навичок та освіти.
Ще навіть до війни я саме туди отримувала пропозиції по роботі.
автор Лиса Патрикевна • 01 августа 2023
Ответ дляСhanelKa
мережа професійних контактів.
Ой дякую дуже за відповідь)
тогдалия• 01 августа 2023
Ответ дляШикаю і викаю
А ще мене оце питания про хобі не подобається, ну і що, що я збрешу або правду скажу, як це з роботою, взагалі, пов´язане
Борода• 01 августа 2023
Ответ дляОндатрова шуба
У мене у фейсбуці всі друзі закриті, подорожі я не викладаю, репостів не роблю, коментую тільки в закритих групах, і ці коментарі ніяк не відразяться у моїх колег чи рідних. Повністю закритий профіль з підписками типу ’Суспільне Кропивницький’, ’Суспільне Рівне’, ’Новини Івано-Франківська’, ’Ретро-фото Києва’. Шо воно їм дасть.
СhanelKa• 01 августа 2023
Ответ дляMs. Похвала
Про дівчат не знаю
До війни ще, пропонували класну роботу в Харкові ( але треба було переїхати ) HR жінка, квартиру робота надавала.
Під час війни була гарна пропозиція у Львові, я відмовилась, бо вже давненько була не в Україні ( теж жінка писала) , вона потім попросили рекомендації моїх колег. Тобто, не пуста мережа.
Ms. Iphone• 01 августа 2023
Для меня лично это показатель неадекватности работодателя )
Есть Телеграм - пожалуйста, рабочую переписку можно вести там
Есть почта - письма, инструкции и прочее туда
Но ФБ, Инстаграм - это странно
Зачем?
Никакой картины это не даёт, совершенно
Там могут быть пару фото пейзажей и природы, и то, из инета скачанные
Либо вообще полностью пустой закрытый профиль чисто для общения со своими и обмена медиа
Что в таком случае даст такой профиль нанимателю? Аж ничего 🤷🏻‍♀️
Потому смысла никакого нет
Мода, которая появилась недавно и которая скоро циклично должна сойти на нет
Посудомойка• 01 августа 2023
Ответ дляВареничніца
До чого тут подарунки?
Для мене соцмережі - насампепед засіб швидкої комунікації з великою кількістю людей. Щось особисте я викладаю лише у сторіз і то це ажніяк не матеріальне. Це може бути відгук про товар/послугу українського виробника, що мені сподобалось або фото/відео природи.
Переважна частина моїх дописів за останні півтора року - репости, дописи, звернення.
І так, я особисто часто моніторю сторінки перспективних партнерів по бізнесу.
Якщо є натяк на нє всьо адназначна - йдуть за кораблем.