Лиса Патрикевна• 01 августа 2023

Все-таки соціальні мережі зараз важливі.

Особисто для мене - ні. Але куди б навіть не хотіла влаштуватись - просять посилання на соц мережі і багато дивуються що немає
Вони то по факту є (якась лєва сторінка) з різними буквами і без фото.. але ж таке не дам
І коли знайомишся теж питають чого нічого немає?
Як ви вважаєте ? І що краще мати аби хоч щось дати людям - інста, Тік ток , фейсбук? Ну от фейсбук мені ніяк не подобався
Результат:
вже голосів: 128
65 (50.78%) Не треба
35 (27.34%) Результат
28 (21.88%) Соц мережі треба мати
Пожарник• 01 августа 2023
Ответ дляШикаю і викаю
Таким роботодавцям я б одразу казала «до побачення». По-перше, я можу не мати соцмереж і це моє право. По-друге, навіть якщо вони є, моє особисто життя якусь там галину петрівну з ейчар не обходить.
а раптом ви там русскiй мiр пропагандуєте? це репутацiйнi ризики

Катастрофа• 01 августа 2023
Ответ дляВареничніца
Мне не нужны, напоказ не нужно . И реально кто порадуется подарку мужа -машине, кроме своих
А причём тут машина?
Катастрофа• 01 августа 2023
Автор, у меня, как и у вас. Есть странички везде, но я там под выдуманными именами и нигде в сети нет ни одной моей фотографии.
Шикаю і викаю• 01 августа 2023
Ответ дляПожарник
Ті, хто пропагують, можуть мати для цього 105 сторінок з пропагандою і одну «щаслива дружина і мама двох янголяток» для великих шерлоків з відділу кадрів.
Ms. Похвала• 01 августа 2023
Ответ дляСhanelKa
Про дівчат не знаю
До війни ще, пропонували класну роботу в Харкові ( але треба було переїхати ) HR жінка, квартиру робота надавала.
Під час війни була гарна пропозиція у Львові, я відмовилась, бо вже давненько була не в Україні ( теж жінка писала) , вона потім попросили рекомендації моїх колег. Тобто, не пуста мережа.
То Вам просто редкие попались. Большинство не способно фильтровать профессиональную информацию и понимать требования к соискателю. Их ото приучили, что надо смотреть соцсети и анализировать связи, они изображают умный вид и сыпят заученные фразы.
Посудомойка• 01 августа 2023
Ответ дляБорода
У мене у фейсбуці всі друзі закриті, подорожі я не викладаю, репостів не роблю, коментую тільки в закритих групах, і ці коментарі ніяк не відразяться у моїх колег чи рідних. Повністю закритий профіль з підписками типу ’Суспільне Кропивницький’, ’Суспільне Рівне’, ’Новини Івано-Франківська’, ’Ретро-фото Києва’. Шо воно їм дасть.
У мене була колись двоюрідна сестра, ми зростали разом, дуже дружні були. Потім шляхи розійшлися, але у ФБ були у друзях та вітали одна одну з ДН і тд. До 2014 року. Поиім вона для мене здохла причепити на аватарку колорадську стрічку та хештег кримнаш.
СhanelKa• 01 августа 2023
Ответ дляMs. Похвала
Ну які ж там связі?
Це коли, наприклад, на 50-річну бухгалтершу підпишуться 30 турків після її відпустки, і будуть сердечками засипати кожне її фотошоплене фото)
Непрофесійні HR .
І де цьому їх вчать? На яких курсах?
Мабуть і вчителі їх непрофесійні (

Незнакомлюся• 01 августа 2023
В мене до 2020 року нічого не було. В Інстаграм зареєструвалась виключно через те, що у доньки танці через нього були. Потім ще й ФБ створила сторінку, але майже не маю там активності.
Щодо вимог роботодавців дати сторінку у соцмережах я вважаю дурницею. Наймають працівника по знанням/навичкам тощо. А приватне життя їх не стосується
Борода• 01 августа 2023
Ответ дляПосудомойка
То це очевидна річ. Я маю на увазі, якщо є три кандидатури на посаду. Ні в одної немає колорада і гасла ’рассія вперде!’ і іншого жаху. Три жінки - Оля, Лєна і Наташа, у всіх закриті профілі, у всіх пейзажі-захід сонця, підписані на адекватні українські групи - ландшафтний дизайн, Манікюр Осокорки і таке всяке. Що саме ейч-ар дізнається з їх профілів такого, що допоможе прийняти рішення на користь однієї з них?
Ms. Похвала• 01 августа 2023
Ответ дляСhanelKa
Ну які ж там связі?
Непрофесійні HR .
І де цьому їх вчать? На яких курсах?
Мабуть і вчителі їх непрофесійні (
Я ХЗ... Но после того, как я спросила наших ’эйчаристок’, что за дур они, простите, приглашают на собеседование на ответственную должность, они мне втирали, что они отследили их ФБ и Инсту.
Фима Собак• 01 августа 2023
Ответ дляХвилювАллочка
І була це компанія, що складалась з мамкиних блогерів та фанатів успєшного успєха)
Я цинічно ставлюсь до всього цього, але книжки про успєшний успєх при всій огидності допомагають позбутись постсовкових настроїв
Туся муся• 01 августа 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Тому що по соц мережа часто видно чим людина живе, і її вподобання, світогляд, зараз це особливо важливо
Удалено администрацией...
СhanelKa• 01 августа 2023
Ответ дляMs. Похвала
Яка у них зарплатня ?
Цікаво
Туся муся• 01 августа 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Та ні, я працювала в HR відділі однієї відомої компанії, і при працевлаштуванні кількох схожих по професійних якостях спеціалістів, вирішальну роль грали соц мережі
Работаю в американской фарм. компании с сотнями тысяч сотрудников по всему миру. Такого бреда даже представить не могу. Когда устраивалась сюда на работу, у меня было три этапа собеседований на англ языке, много вопросов по работе и конечно же, ни одного подобного дебильного вопроса про личную жизнь, свитогляд и соцсети.
СhanelKa• 01 августа 2023
Ответ дляТуся муся
Удалено администрацией...
Ой, там теж люблять мережі
Особливо ФБ
Навіть відправити дитину в табір, то додайся в дві групи на ФБ
Курси VUC то персональна група тренера, і так у всьому 😂
Викупана• 01 августа 2023
Я есть везде, активно пользуюсь, все мессенджеры и сети
Бронетапці• 01 августа 2023
Ответ дляТуся муся
Удалено администрацией...
Не переигрывайте! Или Вы из РФ?
По социальным сетям - все-таки двойственное - социальные сети помогают привлечь общественность к проблеме и т.д.Но требовать от человека, чтобы у него были страницы - неправильно. Хотя, тем кому до 30 лет, без соц.сетей и не предсталяют свою жизнь.
Посудомойка• 01 августа 2023
Ответ дляБорода
Нічого, просто поставить собі галочку ’не матрьошка’ і далі по професійним якостям.
Посудомойка• 01 августа 2023
Ответ дляТуся муся
Удалено администрацией...

MashaizDusha• 01 августа 2023
певний час був бум соціальних мереж, ну всі там були. Зараз це вже не нове, багатьом людям приїлося.
Я вже давно не веду ніяких соц. сторінок, читаю лиш новини і іноді перевіряю що там де там знайомі.

Якщо роботодавець хоче перевірити, що постить онлайн працівник - це нормально, типу щоб не кидав тінь на компанію якщо щось неадекватне. Але немає сторінок, або вони всі приватні - то немає бути й питань, це нікого не стосується.
Файна дівка• 01 августа 2023
В мене немає. На роботу не впливає.
Весела моль• 01 августа 2023
Я не хочу викладати фото та особисту інформацію.
Фима Собак• 01 августа 2023
Ответ дляБорода
Але справді вистачає тих, хто від власного імені топить за рускій мір
Туся муся• 01 августа 2023
Ответ дляБронетапці
Не переигрывайте! Или Вы из РФ?
Я с вами не играю - это раз.
И два - посмотрите на пост, на который я отвечала, прежде чем нападать. Тамдама писала, что надо обязательно за всеми устроить слежку в соцсети, чтобы отслеживать личную жизнь и свитогляд. Если вам это ок, то мне слежка за личной жизнью - это дичь.
Туся муся• 01 августа 2023
Ответ дляПосудомойка
Удалено администрацией...
Без непонятных теток разберусь
Посудомойка• 01 августа 2023
Ответ дляТуся муся
Без непонятных теток разберусь
Та бачу що досі не розібрались.
Ворона• 01 августа 2023
Я понимаю если у человека нет соцсетей, но страница со странными картинками и буквами? Вам 10 лет? Это какие-то комплексы или вас разыскивает интерпол?
Ms. Похвала• 01 августа 2023
Ответ дляСhanelKa
Яка у них зарплатня ?
Цікаво
20-30 тыс грн
Ms. Похвала• 01 августа 2023
Ответ дляВорона
А почему я должна вываливать напоказ свою жизнь? Зачем? Что я люблю гортензии и состою в УТМР? Что у меня в друзьях мой бывший бойфренд по Лондонскому колледжу и моя подруга детства, работающая операционной медсестрой? Что я играю в преферанс и 15+ лет помогаю детдомам? Зачем это посторонним?