Допоможіть знайти• 01 августа 2023
Як доїхати з Івано-франківська до Поляни?
Може є там електрички? Чи тільки автобусом можна? Намагаюся спланувати маршрут, щоб було найменше пересадок. Будемо їхати потягом з Чернігова.
Допоможіть знайти
• 01 августа 2023
Ответ дляlasthome
Автобусом, біля жд вокзалу
Не знаєте, часто вони там ходять? І як довго їхати? Там хоч не по серпантину?
Допоможіть знайти
• 01 августа 2023
Ответ дляlasthome
До Поляни, чи до Поляниці? До Поляни не краще зі Львова?
С. Поляна. Я не знаю як краще, начебто з Франківська ближче. Дивилася потяги зі Львова, вони по часу нам не підходять.
Советчица Года• 01 августа 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
Якщо розмова про село у Львівській області, то з Франківська то така морока буде
Советчица Года• 01 августа 2023
Щоб ви розуміли, з центру Львова до с. Поляна 33км, з Франківська 115км
Советчица Года• 01 августа 2023
Автор, може ви щось переплутали таки? Розділ туризм, а я подивилася у гуглі с.Поляна Львів область, там наче немає нічого такого для туризму
Допоможіть знайти
• 01 августа 2023
Ответ дляСоветчица Года
Ні, це Закарпаття.
Советчица Года• 01 августа 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
Ні, це Закарпаття.
Аа, поняв. Автор, так може тоді через Київ, а потім на Мукачево. Далі автобусом?
Допоможіть знайти
• 01 августа 2023
Ответ дляСоветчица Года
Тому і питаю, що не хотілось з 3 пересадками їхати(
Советчица Года• 01 августа 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
Блакар може прямий від вас буде?
Я сама з Франківська, їздили тільки на автівці на Закарпаття, але мабуть і з франека поїхала б через мукачево
Допоможіть знайти
• 01 августа 2023
Ответ дляСоветчица Года
Блакар може прямий від вас буде?
Ми спеціально хотіли тільки поїздом їхати, бо мене і дитину захитує. Чомусь думала пустили вже той потяг з Чернігова до Ужгорода, але ні. Тому обираю маршрут, де максимально недалеко їхати автобусом чи машиною.
Зоряний Шлях• 01 августа 2023
С Франковска бла бла каром до Хуста,оттуда в Поляну.Но обратно автобус до Франковска идёт 7 часов,блаблакар найти сложно.