месяцкие• 02 августа 2023
Волосся в підлітка
В доньки 12 років волосся неслухняне, кучеряве, тонке і сухе по довжині, а от шкіра голови швидко жирніє.І ще постійно заплутується у вузли, що не можливо розчесати. Одним словом на голові ніби "копиця соломи". Якими засобами можна надати волоссю живлення і слухняності?
А Я Самая Самая• 02 августа 2023
Щодо живлення не скажу, а щоб не плуталося, я користуюся спреєм для волосся.
Найпростіший доктор Санте з кокосом.
Але й дитячі такі є.
Найпростіший доктор Санте з кокосом.
Але й дитячі такі є.
месяцкие
• 02 августа 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
Найпростіший доктор Санте з кокосом.
Але й дитячі такі є.
Найпростіший доктор Санте з кокосом.
Але й дитячі такі є.
Для вузлів є спрей, він полегшує розчісування, але ж проблема не зникає.Треба щось підходяще для миття і догляду
А Я Самая Самая• 02 августа 2023
Ответ длямесяцкие
Для миття можете спробувати простенький шампунь.
Типу такого, 50 грн. за 500 мл. З цієї серії саме такий треба брати, інші не такі.
У мене ним всі миють голови. І діти 9 та 12 років, і ми з чоловіком.
Від нього шкіра голови не жирніє швидко.
Бальзам з бажанням, я майже не користуюся бальзамами, коли сильно хочеться, то бальзам лише на кінчики.
Якщо після цього шампуню спрей нанести на вологе волосся, то бальзам мені й не потрібен.
ЯспАкойнаЯ• 02 августа 2023
Якщо Ви шукаєте звичайний догляд,а не проф.серію, то рекомендую. Дуже класно живить і розгаджує сухе, ослаблене волосся. Маску тільки по довжині волосся.