мама-маша80• 02 августа 2023

Е-Оселя, кто знает?

Кто нибудь брал кредит по программе Е-оселя? Выгодно ли нет? какие подводные камни?
clernikol• 02 августа 2023
Я брала. Спрашивайте
Mary8478580• 02 августа 2023
Конечно выгодно. Для сравнения у меня ипотека под 15,5% годовых
Dasik_• 02 августа 2023
Ответ дляclernikol
Я брала. Спрашивайте
Важко було знайти житло під вимоги?
clernikol• 02 августа 2023
Ответ дляDasik_
Важко було знайти житло під вимоги?
Варіантів особливо в моєму районі не було. Взяла новобудову, але вже з правом власності. Так як житло у власності менше 3х років, продавець мав сплатити 7.5% податків,які він переклав на мене. Загалом продавець всі свої розходи переклав на мене.
clernikol• 02 августа 2023
Ответ дляMary8478580
Тут єдина проблема, житло має відповідати певним умовам
Lolamy• 02 августа 2023
Ответ дляclernikol
Чи швидко виділили кошти? На який термін? По скільки в місяць сплачуєте? І під який %??
Lolamy• 02 августа 2023
Ответ дляMary8478580
Капець(((
Mary8478580• 02 августа 2023
Ответ дляclernikol
Так и есть, никто не хочет морочиться, и за это берет доп деньги. Там же и на снятие сейчас ограничение в сутки
Mary8478580• 02 августа 2023
Ответ дляclernikol
Это да, я вторичку брала, но тогда и на первичку было 2% разницы
clernikol• 02 августа 2023
Ответ дляLolamy
3% В місяць 13700грн, на 20 років. Я отримували, коли ще були проблеми з фінансуванням. Заявку в ДІЯ подала на початку березня, на початку квітня отримала погодження кредитного комітету +цьому передував пошук квартири, оцінка квартири). З моменту передачі всього пакету документу рішення кредитного комітету було прийняте через 10 днів. В середні травня підписала угоду з банком і договір куплі-продажу
Юля Неюля• 02 августа 2023
Ответ дляLolamy
Капець(((
Разве это много?
У брата была ипотека 28%
Mary8478580• 02 августа 2023
Ответ дляЮля Неюля
Разве это много?
У брата была ипотека 28%
Да, лет 15 назад были и такие проценты. Ещё и у многих в долларах, это вообще жесть была. Но на самом деле 15.5 тоже дохренища ну и плюс всякие страховки и т.д. Потому что брала я всего 300 тыс грн, а если бы их платила 20 лет по графику то с 300 тыс зарлатила бы по итогу 850 тыс грн
Юля Неюля• 02 августа 2023
Ответ дляMary8478580
Я бы никогда ничего не брала у банков
Mary8478580• 02 августа 2023
Ответ дляЮля Неюля
Я бы никогда ничего не брала у банков
Если мама-папа-бабушка не дали жильё то на всё смотришь по-другому))
Вариант жить на квартире, платить за чужую, мне нравится меньше чем платить банку за свою
Lolamy• 02 августа 2023
Ответ дляclernikol
А чи багато зайвих витрат типу страхівки ітд? Це все в гривні, вірно? Це яка сума розтермінування? Чи можна сплачувати швидше?
Lolamy• 02 августа 2023
Ответ дляclernikol
Ми також під 3% підпадаємо, але я шось вагаюся. Ви сирець брали?
clernikol• 02 августа 2023
Ответ дляLolamy
Можете погашати тіло на більшу суму. В мене загалом витрати окрім початкового внеску потягли на 10 000 доларів, но враховуйте те, що я платила 7.5 податку замість продавця,має це велика сума, плюс я сплачувала оцінку і витрати нотаріуса за себе і за продавця. Плюс залежить від вартості житла. Якщо у вас квартира буде старша 3х років, то податку у продавця на буде. Можливо ваш продавець сам сплатить свій податок, деякі домовлялися з продавцем 50/50.
clernikol• 02 августа 2023
Ответ дляLolamy
Ні, Лівий берег. Не вагайтеся. Це дуже гарні умови іпотеки.
clernikol• 02 августа 2023
Ответ дляLolamy
Скинула вам в особисті розрахунок,,який був у мене
Lolamy• 02 августа 2023
Ответ дляclernikol
Не бачу((((не вантажить
автор мама-маша80 • 02 августа 2023
Ответ дляclernikol
Скиньте и мне пожалуйста.
Юля Неюля• 03 августа 2023
Ответ дляMary8478580
Мне никто жилье не давал, я уехала работать заграницу и купила его через пару лет сама)
Mary8478580• 03 августа 2023
Ответ дляLolamy
3% это не просто выгодно, это супер выгодно.
Даже мои 15.5% выгодно, если не растягивать на 20 лет.
Я брала в 2020 году, курс доллара был 27.96 тогда, сейчас почти 38.