Оябунчик• Изменено 02 августа 2023
Сосед привёл песионерку съёмщицу в коммуналку
Имел ли право не взяв у других разрешения? Получается не совсем коммуналка, но душ и кухня общие. Жили себе хорошо небольшой компанией, пришла теперь пенсионерка которая будет целыми днями дома. Уже хочу ее выжить. Будем с мужем на кухне эротикой заниматься. Не прямой но с подтекстом
Все буде Україна• 02 августа 2023
Ответ дляБабця в мештах
Раньше таких хватких девушек называли ’лимита’. Их жизненной целью было зацепиться в городе любой ценой.
Страшный сон многих мам, у которых сыновья не босы-голы.
Сын знакомой умудрился на такой сучке жениться. По итогу она ее сослала в село и запретила приезжать в ИХ квартиру. Сыночка оказался мямлей и с женой не стал спорить… Квартиру когда-то получила мать за работу на вредном производстве. А мать вдова, набожная, кроме сыночки никого… теперь она ездит на работу в Киев из села электричкой.
Жертва интернета• 02 августа 2023
Ответ дляДобротная
Сосед имеет право селить кого угодно без вашего разрешения.
Закон, що вступив в силу 01.03.05г. ЖК України також визнав ізольовану кімнату житловим приміщенням. Ст.15 ЖК РФ: «2. Житловим приміщенням зізнається ізольоване приміщення, яке є нерухомим майном і придатне для постійного проживання громадян (відповідає встановленим санітарним і технічним правилам і нормам, іншим вимогам законодавства (далі - вимоги)) ». Ст.16 ЖК України відносить ізольовану кімнату до виду житлового приміщення.
Власник згідно ст.209 ГК України має право володіти, користуватися і розпоряджатися своїм майном відповідно до закону: «1. Власникові належать права володіння, користування і розпорядження своїм майном. 2. Власник має право на свій розсуд вчиняти щодо належного йому майна будь-які дії, що не суперечать закону й іншим правовим актам і не порушують права та охоронювані законом інтереси інших осіб, в тому числі відчужувати своє майно у власність іншим особам, передавати їм, залишаючись власником , права володіння, користування і розпорядження майном, віддавати майно в заставу й обтяжувати його іншими способами, розпоряджатися ним іншим чином ».
Ст. 15 ЖК РФ?
Серьёзно?
Мушля з Криму• 02 августа 2023
Ответ дляОябунчик
Есть. Но не хочу чтобы в нашем душе какая-то пенсионерка мылась. Вообще вопрос стоит вот в чем, имеет ли право сосед арендовать свою комнату без соглашения остальных соседей?
Ваша вона буде, коли купите окрему квартиру. А сусід має право в своїй кімнаті жити з ким завгодно. Там могла би жити сім’я, яка п’ятеро дітей наклепала, вони би бігали по всій квартирі, кричали і мали право.
Мушля з Криму• 02 августа 2023
Ответ дляОябунчик
Он сдаёт, не правильно написала
Радуйтесь, що пенсіонерці здав, в не табору циган. Оформив би нотаріально і нічого б Ви не зробили.
Добротная• 02 августа 2023
Ответ дляЖертва интернета
Ст. 15 ЖК РФ?
Серьёзно?
А далі прочитати сил не хватає?
Чи чогось іншого?
Оябунчик
• 02 августа 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
конечно было круто платить за комнату, а жить как в отдельной квартире.
комната его кого хочет того селит.
сексом они будут на кухне заниматься...))))ахаха
такие бапки и кипяток могут пролить на спину. случайно
комната его кого хочет того селит.
Самоубийца бабушка что ли
Оябунчик
• 02 августа 2023
Ответ дляПросто болталка
лучше бы деньги на ремонт и от продажи комнаты потратили на то чтобы квартиру отдельную купить, и там ипитесь как хотите
Та хватает и на то и на то. К чему ваш смех нинаю)
Оябунчик
• 02 августа 2023
Ответ дляkarinaanik
Автор, если не троль, то такая неприятная телка, именно телка.
Своего жилья нет, а рассуждает как королева. 🤢🤢🤢
Может нужно больше зарабатывать и снимать отдельную квартиру, раз такие запросы?
Ну попробуй заработать больше расскажешь как))) у меня четкого плана как сейчас зарабатывать больше нет. И почему неприятная, честная зато))
Оябунчик
• 02 августа 2023
Ответ дляРубаю олівлє
Ржака. За 27 комнату в коммуналке. Вот это троль отжигает)))
Подожди. Кинуть ссылку? В этом доме за 34 продают. Веришь?
Оябунчик
• 02 августа 2023
Ответ дляМушля з Криму
Та я б тогда с комнаты на выходила.
Бабця в мештах• 02 августа 2023
Ответ дляОябунчик
Нет )
Продают и продали - две большие разницы. Как обещать - не значит жениться.
Город/район напишите, где такие дорогие комнаты в комуналках. У вас и на аренду-то пустует, какие продажи? Выкупите у деда, через год дороже продадите
и сразу хватит на отдельную квартиру.
Рубаю олівлє• 02 августа 2023
Ответ дляОябунчик
Оябунчик
• 02 августа 2023
Ответ дляБабця в мештах
Нет )
и сразу хватит на отдельную квартиру.
Ну ок.. гуглите. Телиги 39а. Посмотрите среднюю цену на квартиру там и отпишись пожалуйста
Жертва интернета• 02 августа 2023
Ответ дляДобротная
А далі прочитати сил не хватає?
Чи чогось іншого?
У меня хватает как раз. У вот у вас не хватает чего-то, не знаю, может и сил, а может и чего-то другого, чтобы прочесть что вы выкладываете и с какого ресурса. Дальше читаю из вашего опуса, цитирую: ’Ст.16 ЖК України відносить ізольовану кімнату до виду житлового приміщення’. Если вы откроете ЖК Украины, то вы увидите, что ст. 16 ЖК Украины говорит совсем не об этом, она определяет компетенцию исполнительных органов, цитирую:
Стаття 16.
Компетенція виконавчих комітетів селищних, сільських рад у галузі використання і забезпечення схоронності житлового фонду
Виконавчі комітети селищних, сільських рад у межах і в порядку, встановлених цим Кодексом та іншими актами законодавства України, на території відповідної ради:
1) здійснюють державний контроль за використанням і схоронністю житлового фонду (частина перша статті 30);
2) керують житловим господарством, забезпечують правильну експлуатацію і схоронність жилих будинків, що є у віданні ради, організують їх капітальний і поточний ремонт;
3) здійснюють управління житловим фондом ради (частина перша статті 18);
4) здійснюють облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов (частина перша статті 36), а також контроль за станом цього обліку на підприємствах, в установах, організаціях (стаття 41), затверджують рішення про взяття громадян за місцем роботи на облік потребуючих поліпшення житлових умов (стаття 39);
5) приймають рішення про надання жилих приміщень у будинках житлового фонду ради (стаття 51), затверджують спільні рішення адміністрації і профспілкового комітету підприємства, установи, організації про надання жилих приміщень у будинках відомчого жилого фонду (стаття 52);
6) здійснюють облік громадян, які бажають вступити до житлово-будівельного кооперативу (частина четверта статті 134), здійснюють контроль за діяльністю житлово-будівельних кооперативів, за експлуатацією та ремонтом належних їм будинків (стаття 138);
7) видають ордери на жилі приміщення в будинках державного і громадського житлового фонду (частина перша статті 58);
8) здійснюють контроль за утриманням будинків, що належать громадянам (стаття 154);
9) подають громадянам допомогу в проведенні ремонту жилих приміщень (стаття 178).
Виконавчі комітети селищних, сільських рад вирішують й інші питання в галузі використання і забезпечення схоронності житлового фонду, віднесені до їх відання законодавством України.
{Стаття 16 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2215-IX від 21.04.2022}
А ст. 209 ГК Украины это что? Гражданский кодекс? Или Господарський кодекс? Если это Гражданский кодекс Украины (на украинском языке Цивільний кодекс), то ст. 209 это: ’Стаття 209. Нотаріальне посвідчення правочину’. Если же в вашем опусе это Господарський кодекс, то ст. 209 это: ’Стаття 209. Неспроможність суб´єкта підприємництва’.
Так кто не умеет читать? У кого не хватает сил? Или чего-то другого?
Не давайте советы людям в тех вопросах, в которых вы некомпетентны. И не копируйте ерунду на непонятных ресурсах. И если кто-то усомнился в вашей ерунде, то не хамите.
Стаття 16.
Бабця в мештах• 02 августа 2023
Ответ дляОябунчик
Посмотрела. Старый хрущ под снос.
Большинству владельцев поди маразм уже пришёл, такие цены ломить.
Бабця в мештах• 02 августа 2023
Даже интересно, а как это комуналка получилась? 3 к перепланировали? Там же санузел крошечный, часто совмещённый, и кухня маленькая.
Или по 2 квартиры соседних в одну слепили? Как там вообще можно в комнате сделать душ, как вы пишете.
Бабця в мештах• 02 августа 2023
Ответ дляОябунчик
Вот вам в соседнем таком же страшном хруще отдельно целая квартира, с мебелью. Из первых попавшихся. 32 тыс. Так это квартира.
Кому нужны ваши комнаты в комуналке по цене квартиры?