Посоветуйте плиз клининг Киев. Только кухня + все быт приборы в ней, шкафчики и посуда. Благодарю.
talvitarina• 02 августа 2023
Ответ дляБасина
А скільки у Вас кв.м і скільки працівників приходять? За скільки годин генералять?
80 кв м, приходят два человека, работают где-то с 9 до 18
Ответ дляtalvitarina
В нас теж двоє було, але мені замало здалось. Прибирали з 10 до 20. Ледве встигли. І це при тому, що шафи з одягом я сама прибирала, і в комодах їм не треба було прибирати. Але може через те, що 2 балкони... Квартира не засрана, дрібничок нема на поверхнях, прибирання регулярні...