Голубка миру• 02 августа 2023
Ой сегодня такие хорошие скидки а атб
Чипсы Лейс , подсолнечное масло, пельмени, чай, влажные салфетки, влажная туалетная бумага итд
Та_шо_ж_таке• 02 августа 2023
Ответ дляMs. Любмая жена
Мені сподобалася акція на туалетний папір 3 шаровий зева, так коштував 120 грн, а по карті наче 69.
Це скільки рулонів?
Дон Пэдро• 02 августа 2023
Ответ дляПожмаковна
У меня в приложении камамбер 75, а в магазе 94. При чем синий ценник и написано для покупателей атб. Это типа у кого есть карта атб? Есть смысл ее оформлять?
Якщо є карта ощадбанку, то це те саме, що і карта АТБ, такі ж знижки діють, я так користуюся. Сьогодні масло селянське фаворит, наприклад, за 48.74 вийшло
Кишмишная Мая• 02 августа 2023
Ответ дляДон Пэдро
У мене карта ощадбанку зарплатна . Я не помічала ніяких знижок по ній, повинні бути?
заварний look• 02 августа 2023
Ответ дляГолубка миру
Я же перечислила что было
чіпси не айс, тільки один вид. Олію не дивилася. Ну таке, споганилося атб. Вже не в тренді😂
Дон Пэдро• 02 августа 2023
Ответ дляКишмишная Мая
В мене соціальна - може, це тільки на соціальні діє. Мені приходила смс про знижки
Замурмишка• 02 августа 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Да. Ну какавного или как правильно. Шоколадного, во))))
Шоколад это не кофе, вроде
Мальдивирую• 02 августа 2023
Ответ дляЛюблю джаз
У нас сьогодні всього 4 пачки крем-брюле залишилося і це у 8 ранку.
Так до 8 числа еще далеко.
Пожмаковна• 02 августа 2023
Ответ дляДон Пэдро
А як це діє? У мене самої картки немає на руках, але є вона в телефоні. Касир пробиває товар, виходить сумма, я пікаю телефоном і... шо? Не перерахується ж воно автоматично...
Пожмаковна• 02 августа 2023
Ответ дляКишмишная Мая
Вот и я не понимаю как это работает
Дон Пэдро• 02 августа 2023
Ответ дляПожмаковна
Перерахується автоматично!
Дон Пэдро• 02 августа 2023
Ответ дляПожмаковна
Вот и я не понимаю как это работает
Розраховуюсь ощадом - одна ціна, іншою картою - інша, вища)
Та_шо_ж_таке• 02 августа 2023
Ответ дляДон Пэдро
Це шо за масло? Смачне?
Загуглила, в нас такого навіть ніколи не бачила
Дон Пэдро• 02 августа 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Це шо за масло? Смачне?
Дуже люблю його, беру років 20 його і селянське в клітинку
Пожмаковна• 02 августа 2023
Ответ дляДон Пэдро
В нашому атб немає продукції цієї ..
Пожмаковна• 02 августа 2023
Ответ дляДон Пэдро
Короче, заказала я виртуальную карту для атб в самом приложении ощад. Мне пришло смс, где написано что срок действия ее пару недель (что?). И в итоге я эту карту в приложении даже не вижу. Стало еще непонятнее
Тумба-юмба• 02 августа 2023
Ответ дляПешеходик
А ви знижки с картою де дивитеся? Чи тільки в магазині вже?
В магазине на ценниках пока. Нужно, наверное, спросить а магазине, нет ли где ещё онлайн этой инфы
Кишмишная Мая• 02 августа 2023
Ответ дляПожмаковна
А я не найшла в додатку для атб картку (( чи це просто віртуальна картка? Така в мене є, але я нею не розраховуюся в атб
Кишмишная Мая• 02 августа 2023
Ответ дляПожмаковна
Розібралася я з карткою атб Ощад , там термін дії до 08 2028 року, і кошти туди вже перевела , але не можу поки додати до Apple Pay, поки пише не можливо , ну може згодом вийде.
Дон Пэдро• 02 августа 2023
Ответ дляПожмаковна
Шось я нічого не зрозуміла теж. Якщо у вас є і так уже ощад, то нащо вам ще якась віртуальна. Подзвоніть на лінію ощад, спитайте, чи діє ваша звичайна карта так само, як моя
Пожмаковна• 02 августа 2023
Ответ дляКишмишная Мая
Саме в додатку ощаду
Пожмаковна• 02 августа 2023
Ответ дляКишмишная Мая
аааааа, це 08.28, а я подумала что до 28 августа))
Да, мне так же пишет о гугл плей
Голубка миру
• 02 августа 2023
Подсолнечное масло по 39грн сегодня был для всех даже без карточки атб
Пожмаковна• 02 августа 2023
Ответ дляДон Пэдро
Просто в мене її немає на руках, а в гугл плей не додається
Ms. Любмая жена• 03 августа 2023
Ответ дляПожмаковна
В мене карта авалю, то автоматично, касир каже, наприклад, 188, а в чеку 181 грн.
Ms. Любмая жена• 03 августа 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
В єві брала 8 за 120
Та і я в Єві такі брала, просто в мене велика сім´я, рулон на день або більше, не встигаю шукати по акціях.