Сумка з негодою• 02 августа 2023
В кого маленькі діти були активними і емоційними?
В кого діти в малому віці були супер активними і надто емоційними - переросли хоч трошки з віком?
Хочеться почитати якісь втішні історії, бо здається кінця і краю цьому немає. Дитина активна, 3 роки, бурно реагує на невдачі, щось не вийшло - виє, пропоную допомогу - виє, «хочу сам». Дуже рідко коли в якусь гру залипне на п’ять хвилин.
Постійне хочу/не хочу, дуже яскрава криза трьох років… аааа…. Я вже хочу відкрити вікно і прокричатися, сил немає.
Хто напише «просто не вихований» тому срачка на три дні.
Колгоспниця• 02 августа 2023
Родилась и начала орать. До сих пор не перестала. Уже взрослый человек. Лучше перестраховаться и показать специалисту. Не надейтесь сильно, что с возрастом все проходит
personality• 02 августа 2023
Ладно жартую. Моя така сама. 2 роки. Старша взагалі не така була. Нянька каже давати заспокійливі. Буду міняти няньку.
Сумка з негодою
• 02 августа 2023
Ответ дляКолгоспниця
От і в мене як народився так все йому не так.
Ще й впертий, здається впертість народилася раніше.
А ще з чоловіком іноді вже істерично сміємося, шо син із розряду людей, як кажуть «простіше дати ніж пояснити чому ні»
У невролога були, проблеми не бачить.
Колгоспниця• 02 августа 2023
Ответ дляСумка з негодою
У невролога були, проблеми не бачить.
Себя не бьёт, не душит, не царапает?
personality• 02 августа 2023
Ответ дляСумка з негодою
У невролога були, проблеми не бачить.
Та який невролог! Всі хочуть щоб діти сиділи каменем. А вони ж особистість
Кусман Сиру• 02 августа 2023
В чотири роки став спокійніший порівняно з собою, з іншими дітьми все одно емоційніший, вже вісім років, бурно реагує коли щось не по його іноді на шум чи розмови, невролог ставила невроз в три роки
personality• 02 августа 2023
Ответ дляКолгоспниця
Себя не бьёт, не душит, не царапает?
Моя шкрябається як єнот. Але інших, не себе. Коли їй лізе зуб, бере мою руку перед сном і шкрябає боляче
Сумка з негодою
• 02 августа 2023
Ответ дляКолгоспниця
Себя не бьёт, не душит, не царапает?
Ні. Просто активний, впертий, відстоює свої права. Іноді ти йому кажеш це біле, а він каже це чорне, ну це образно.
На майданчику ганяє без перерви, і я за ним.
Ну в мене і мама така була судячи з розповідей бабусі. Шо бабуся була з нею в малому віці 3 тижні в санаторії і не могла голову за цей час помити
а няню знайшла мамі, прийшла ввечері додому, а няня прив’язала її до стола і каже «не хочу ваших грошей і вашої дитини»
Мошей ницца• 02 августа 2023
Ответ дляКолгоспниця
Себя не бьёт, не душит, не царапает?
А если бьет , это плохо? У меня тоже активная и эмоциональная дочка. То часто во время психов или если что-то не по ее -бьет себя ладошкой по голове. Читала ,что это может быть вариант нормы. Ребенок не справляется с эмоциями и не может контролировать себя.
personality• 02 августа 2023
Ответ дляСумка з негодою
Оооо це мені знайома на відпочинку сказала- дякую тобі і твоїй Поліні, хотіла їхати в Польщу нянею, але зрозуміла що не вивезу😂
Сумка з негодою
• 02 августа 2023
Ответ дляpersonality
Та не каменем сидіти, а хоч 2-5 хвилин. Бо навіть в туалет не можна сходити спокійно.
Дивлюсь на інших дітей які віком до року, сидять спокійно у візочку, шось розглядають. Мій в такому віці тупо крутився у візку як вуж на сковорідці, не хотів сидіти, треба було бігти. Кудись ходити з ним була ціла проблема.
А поки були на Гв, то погодувати його можна було виключно на ліжку, спроби годувати на вулиці, або в тц в кімнаті матері та дитини, закінчувалися тим шо він викручувався і кричав, але їсти ні 🤦🏼♀️
неДодекаэдр• 02 августа 2023
Ответ дляСумка з негодою
Да почти все они активны в этом возрасте , эмоциональны и не хочу\не буду\я сам\сама. Если это не переходит в какие - то постоянные истерики и неуправляемое поведение, то это норма. У меня такой же . Если совсем берега теряет, ставлю на место, стараюсь привить хоть какаю - то дисциплину.
Колгоспниця• 02 августа 2023
Ответ дляМошей ницца
Я была эмоциональной, душила себя, когда не могла справиться с эмоциями. Так я и сейчас не могу справиться и контролировать. Лучше почитать, как помочь ребёнку дифференцировать, что он чувствует, и выработать навыки, как их утихомиривать. Чтоб были конструктивные навыки совладания, а не причинять себе боль и вред. Потому что может закрепится и будет потом в старшем возрасте вены себе резать
Сумка з негодою
• 02 августа 2023
Ответ длянеДодекаэдр
В порівнянні з іншими дітьми то ціла катастрофа. Я кажу шо наче сам сатана приніс його з пекла. От тільки де я нагрішила не можу зрозуміти))
І тільки мама йому треба. Їсти мама, спати мама. Я навіть не знаю це добре, чи погано. Чи це такий тісний зв’язок чи навпаки не вистачає уваги. Хоча увагу приділяю багато.
Карочє це просто виговоритися і почути шось втішне з чужого досвіду)
Кусман Сиру• 02 августа 2023
Ще таким дітям рекомендовано чіткий режим, невролог сказала призначаю вам садочок, бо вдома спати вдень не хотів ніяк, а ввечері тоді кричав о 19 і вирубався, а вночі потім гуляв
неДодекаэдр• 02 августа 2023
Ответ дляСумка з негодою
Так может это СДВГ или что - то в этом роде, если так явно отличается от других детей такого же возраста. Сходить с ребёнком к неврологу, детскому психологу\психиатру, посоветоваться. Можно снять на видео несколько ситуаций и показать специалистам.
Сумка з негодою
• 02 августа 2023
Ответ дляКусман Сиру
Ми дотримуємося режиму, з цим все ок. Режим для мене то святе з народження.
Кусман Сиру• 02 августа 2023
Ответ дляСумка з негодою
Колись читала Сірсів, вони називають таких дітей дитина з підвищеними потребами, їм завжди треба більше всього
Будьте так ласкаві• 02 августа 2023
Я срачки не боюся, але ви чомусь називаєте емоційно збуджену і легко подразнювану дитину активною, між цими характеристиками мало спільного.
Втішного не напишу, при РДУГ це класична картина. Почитайте і слідкуйте. Не підтвердиться - і слава Богу. Підтвердиться - нічого страшного, це коригується, нервова система дозріває, дитина адаптується, але це все вимагає зусиль і терпіння
Сумка з негодою
• 02 августа 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Були, лікарі не бачать проблеми, типу просто активна дитина, така особливість нервової системи. Але він і об’єктивно розумніший за однолітків, які більш спокійні.
Мошей ницца• 02 августа 2023
Ответ дляКолгоспниця
Ого, какой ужас. Моя мама воспитатель, то говорила был мальчик, который об стену головой бился. Страшно это всё.
Надеюсь подрастет и поймёт, дочке 1,9 только. Я так понимаю, это как у нас психи сильные, ор , кто-то бьет посуду и телефоны, кто-то по столу/стене рукой ударит , а дети могут себя бить
Сумка з негодою
• 02 августа 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
Активна - в плані фізичного руху. До чого тут емоційна збудженість?
Він не верещить цілодобово, немає перегулів.
Якщо він шось спокійно робить і не виходить - от тоді вже починає злитися/психувати.
Про рдуг знаю, бо ще до року підозрювала це. Але лікар не підтвердила ні до року, ні після трьох
Будьте так ласкаві• 02 августа 2023
Ответ дляСумка з негодою
Інтелект тут взагалі до діагнозу не має стосунку. Рекомендую книгу ’чому я відволікаюся’. Проблема дитячої психіатрії в тому, що діагноз ставиться зі слів батьків, а батьки в свою чергу як неспеціалісти не завжди розуміють, на що звертати увагу.
Знайдіть клінічного психолога чи психіатра, якиц саме з РДУГниками працює.
Швидка Настя• 02 августа 2023
Моєму 5,5 , вже заморилася просто, дуже активний, кожну секунду треба чіпати мене, то на голову лізе, то постійно хоче вдарити, вщипнути
Їжак в панчохах• 02 августа 2023
Так. Переросла трохи. У 6 років. До цього був суцільний жах. Зараз 11 років - почалася нова хвиля. Хочеться збігти з дому))) І мені, і татові
Будьте так ласкаві• 02 августа 2023
Ответ дляСумка з негодою
Бурно реагує на невдачі - це не про фіз.активність.
В 3 роки в принципі змазана картина, тому добре, що ви тримаєте руку на пульсі.
Втішного не можу написати, бо у сина РДУГ і дисграфія. Але вам хай пощастить!
БальзаковскийВозраст• 02 августа 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Такая мода сейчас сразу ставить диагнозы? Много активных детей, то все они не такие? Тем более автор пишет, что ребенок умный