Омлетик• 02 августа 2023
Какое имя вам не нравится?)
Мне например не нравится женское имя Даша) просто бесит меня. Никого не обижаю, так как у каждого есть такие имена .
ПлакалаВАвто• 02 августа 2023
Ответ дляОле Лукойе
нит, знаете писателя фазиля искандера?
ну знаю, конечно
Сандро из Чегема
Кролики и удавы
Сандро из Чегема
Кролики и удавы
Оле Лукойе• 02 августа 2023
Ответ дляТримбулька
Искандерова?
А что тут путать то и коверкать?
вообще, то фамилия искандер была у его дочки тоже искандер.
но у меня производная фамилия )) поэтому и коверкают. самое смешное - когда через Э писали, первой буквой. еще варанты были искандёрова и т.п. )) эсгандарова и т.п.
Снежнакомка• 02 августа 2023
Якийсь період були дуже популярні староруські імена, особливо Даніла і Нікіта. Особливо поплавлені так і записували їх в свідоцтво, через і. Це і тоді було крінжово, а зараз можна лише поспівчувати носіям.
Тримбулька• 02 августа 2023
Ответ дляОле Лукойе
Я даже не провела параллель ни с чем другим , только с фамилией.
Мое отчество тоже коверкают ужасно,но я привыкла
Замороженная селедка• 02 августа 2023
Анна, Даша, Полина, Инна, Алиса (а Алисса наоборот нравится).
Глеб, Егор, Игорь
Пописанная парта• 02 августа 2023
Ответ дляЧупокабра
Я Аня
Своїм імʼям дуже задоволена
В яку країну Європи не приїдеш
Анна своя
Своїм імʼям дуже задоволена
В яку країну Європи не приїдеш
Анна своя
Я Олена, всюду своя, живу за кордоном, но це не говорить про тетщо ім‘я гарне
Чупокабра• 02 августа 2023
Ответ дляПописанная парта
Ну ок, як Вам не гарне, то хто ж буде сперечатись 🤷♀️
Дверной_Проем• 02 августа 2023
Ответ дляЛокшина на вухах
В расєї досі називають. Кацапів, слава богу, не зустрічала ніколи, але інтернет дозволяє зазирнути в темну прірву їх існування)
Де ж ви живете,що кацапів не зустрічали,в Африці,чи що .Я і кацапка і хохлушка(наслухалась від таких українців у 7 поколінні
)А ім´я таке даже від бабусь та прабабусь не чула.А ви із тих що вірить ,як що зняти назву вулиці то ракета не прилетить
Локшина на вухах• 02 августа 2023
Ответ дляДверной_Проем
Я, слава богу, не хохлушка і ніколи нею не була. Вам подобається бути хохлушкою -+ ваше право) Я українка з західної області, кацапів бачу лише в інтернеті. Надіюся, що вживу цих тварин не побачу ніколи))
Дверной_Проем• 02 августа 2023
Ответ дляЛокшина на вухах
Ви саме хохлушка,а я ні .
Я Українка по батькові і + Росіянка по матері.
І ні коли людей не ділила на кацапів, хохлов і т.д.
Локшина на вухах• 03 августа 2023
Ответ дляДверной_Проем
Ви саме хохлушка,а я ні .
Я не хочу вас образити, тому краще не писатиму, якої я думки про ваше слововиверження... Просто побажаю вам спокійної ночі, миру і злагоди. Ідіть з Богом і не пишіть мені більше, будь ласка. Всього вам найкращого.
Домовенок Кузя• 03 августа 2023
Матвей, Макар - не понимаю моды на них, ассоциация с чем-то стариковским. Дима - инфантильно звучит как-то. Даша тоже не нравится - Даша, Маша, Глаша - что-то кацапское есть, хотя Дарина мне нормально. Напротив на украинском не нравится Тетяна и Олена, по русски больше нравится.
Корсет_на_шурупах• 03 августа 2023
Ответ дляВідірву та викину
интересно как из Георгия получается Жора ? всегда удивлялась
Georg - Жорж -Жора