Последний вагон• 03 августа 2023

якщо пройшов на бюджет, але вирішив йти таки на контракт

якщо пройшов на бюджет, але вирішив йти таки на контракт по спеціальності по якій пролетів з бюджетом, то які мають бути дії ? Якщо 05.08 відмовитись від бюджету, а раптом і на контракт на омріяну спеціальність не пройдеш ... Чи є можливість вияснити з контрактом, а тоді відмовитись від бюджету ? Коли нести документи на контракт ?
автор Последний вагон • 03 августа 2023
Про бюджет багато інформації, а про контракт майже немає роз´яснень :(

Вмію заміряти найкраще• 03 августа 2023
Ответ дляПоследний вагон
Вам нужно позвонить в выбранный вуз, я подала заявление на контракт и сразу написала на кафедру, уточнила могу ли я привезти документы на следующей неделе. Я так понимаю что в день когда я приезжаю с документами, мы подпишем контракт.
Коник-стрибунець• 03 августа 2023
Вам треба на сайті вступ підтвердити свій вибір який хочете і ВУЗ з бюджетом буде знати зо вы до них не йдете. Черга посунеттся вверх. Все.
Коник-стрибунець• 03 августа 2023
Але я б казала нн спішить, можливо хтось в вашої контактної спеціальності не захоче йти на бюджет (так само як ви) черга посунеттся і можете попасти на бюджет. Це якщо ви не дуже далеко по черзі.
В нас так покращилося місце на 20 пунктів
автор Последний вагон • 03 августа 2023
Ответ дляВмію заміряти найкраще
уже сейчас звонить ? а как же по правилам все пишут после 05.08 ? или у нас как всегла, правила одни, а втемную все по другому ?
автор Последний вагон • 03 августа 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
так суть питання, що не хочемо втратити бюджет, поки не будемо знати точно чи візьмуть нас на контракт...
Коник-стрибунець• 03 августа 2023
Ответ дляПоследний вагон
А чому вас мають не зяти на контракт? Якщо стоїть статус рекомендовано до зарахування то вже візьмуть точно. Чому сумніваєтеся?

ЧорноброваЯ• 03 августа 2023
Ответ дляПоследний вагон
Втемну все по іншому
Конракт вже універи приймають доки
Хто хоче
Щоцно з універу
Підписала конракт
Завтра оплачу за півроку
автор Последний вагон • 03 августа 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
так статус Рекомендовано до зарахування буде тільки 05.08, зараз поки Допущено до конкурсу.
Svitlo_• 03 августа 2023
на контракт і раніше на 99% брали всіх, а тепер точно всіх візьмуть.
пАлАвинкА• 03 августа 2023
Якщо потрапляєте на бюджет, але у строк не подаєте документи - ви втрачаєте бюджетне місце
Svitlo_• 03 августа 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
не може, якщо так станеться - візьмуть по квоті
Svitlo_• 03 августа 2023
Ответ дляПоследний вагон
вже люди і документи на контракт завезли у вузи
пАлАвинкА• 03 августа 2023
Ответ дляПоследний вагон
Чекайте до 5 числа. Побачите слово ’ рекомендовано’ везіть документи
Коник-стрибунець• 03 августа 2023
Ответ дляSvitlo_
Та по квоті й так всі проходять на бюджет, навіть останні бовдурі
Svitlo_• 03 августа 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
хто вам таке сказав?
Лорка-хлорка• 03 августа 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
а яке може бути просування, якщо умови в усіх однакові? просто не розумію
05.08 або отримуєте або ні бюджет
якщо отримуєте - виконуєте умови, тобто погоджуєтесь, підтверджуючи КЕПом або особисто везете документи.
Якщо не погоджуєтесь - місце не надається наступному вступнику по черзі, а буде запропоноване пільговикам, тобто тим, хто має право зайняти бюджетне місце за спеціальними умовами вступу.
просування було раніше, поки не було широкого конкурсу, наскільки я зрозуміла.

якщо не погоджуєтесь з бюжетом - втрачається шанс бюджетного місця в цьому році. в такому випадку тільки контракт.
Лорка-хлорка• 03 августа 2023
І так, поки не настане 05.08, будь які дії з боку ВНЗ є неправомірним.
дочекайтесь результатів, а потім будете вирішувати: запропонований бюджет чи контракт на омріяну спеціальність
я так собі це розумію
Лорка-хлорка• 03 августа 2023
Всі просування між вступниками відбуваються виключно до 5.08,тпоки працює алгоритм розподілу.
І місце бюджетне буде лише одне.

Коник-стрибунець• 03 августа 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
05.08 або отримуєте або ні бюджет

Ну здрастє. Дитина моя по балами на бюджет не проходила, але верхні діти відмовилися, то моя просунулася вище по списку і пройшла на бюджет і нема в нас ніяких квот та пільг.
Коник-стрибунець• 03 августа 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
І місце бюджетне буде лише одне.
З чого ви вирішили що 1 бюджетне місце? На спеціальності куди поступила донька 50 бюджетних місь.
Сиамская сороконожка• 03 августа 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
напевно, малося на увазі, що тільки одна з 5 заяв на бюджет спрацює (в кращому випадку)
Сиамская сороконожка• 03 августа 2023
ми теж сидимо, думу думаємо...донька скоріш за все проходить на бюджет на 014 Середня освіта, англ. та нім. мова і заруб.літ-ра, а хотілося на 035 Філологія, англ.перша, переклад...але на останню спеціальність просто шалений конкурс(( тепер на роздоріжжі, куди рулити.
Лорка-хлорка• 03 августа 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
Кожній дитині 1 бюджетне місце, і якщо вона відмовляється від нього, значить лише контракт
Лорка-хлорка• 03 августа 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
Це в якому році було?
Після 5.08 вже ніхто нікуди не поосуниться і якщо дитина не отримала місце то вже і не отримає його , якщо немає пільг. Не квот а пільг
Лорка-хлорка• 03 августа 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
У нас шанс теж невеликий
Тому тільки на контракт розраховуємо
Лорка-хлорка• 03 августа 2023
І я думаю, автор, вам не оформлять контракт, поки ви не відмовитесь від бюджету. Хоча чула, що можна одночасно навчатись.
Залишаєте бюджет і йдете на омріяну але контракт
Сиамская сороконожка• 03 августа 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
Від нього можна навіть не відмовлятися, а просто не принести док-ти до 18-00 8 серпня.
Сиамская сороконожка• 03 августа 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
о, а так можна?
до мене тільки сьогодні дійшло, що треба було на заочне подаватися на ту, омріяну, спеціальність...і дешевше було б.
Лорка-хлорка• 03 августа 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
о, а так можна?
Судячи із ст.62 Закону про вищу освіту, то да
16) навчання одночасно за декількома освітніми програмами, а також у декількох закладах вищої освіти, за умови отримання тільки однієї вищої освіти за кожним ступенем за кошти державного (місцевого) бюджету;