Напланетянка• 03 августа 2023
Заначка на орендованій кв-рі. Кому вона належить?
Ситуація: квартиранти переклеюють шпалери на орендованій квартирі, яку знімають за копійки за умови що з´їдуть, щойно квартиру продадуть.
В розетці знаходять сховище з великою сумою.
Квартира належала померлим власникам, дісталася у спадок нащадкам, які здали як є, не оновлюючи ремонту і меблів - вони не в критичному стані, ремонт колись був гарний і дорогий, просто застарілий і пошарпаний вже.
Кому належать знайдені кошти?
Из Виа-гры• 03 августа 2023
Ответ дляНапланетянка
Не люди. Доля.
Вы за уши хотите притянуть теорию, что это вам вселенная подарила эти деньги?)))
А Я Самая Самая• 03 августа 2023
Ответ дляНапланетянка
А кому і чому не квартирантам?
Потому что это не их
Напланетянка
• 03 августа 2023
Ответ дляЕдинорог помог
Удалено администрацией...
То вас просто жаба душить
В танке• 03 августа 2023
Ответ дляlammama
У нас квартиранты украли старинную икону,все мои формы для выпекания орешков и кексов.И не отдали.
Це не означає, що всі інші повинні так робити.
Латвийские_Номера• 03 августа 2023
вам Вселенная дала шанс купить себе жилье. так что не глупите
все по ГОСТу!• 03 августа 2023
Ответ дляНапланетянка
Дозволи точно не потрібні)
Так а что вы хотите узнать ? Вы де деньги уже сперли .
Ответ дляЛатвийские_Номера
не лякайте)))))я колись тут писала...знайшла гаманець з крупною сумою у.е. купила квартиру і вже пройшло 18 років і все у мене замечательно.
я думаю,якщо померлі власники не сказали орендодавцям,значить причина була. я б забрала мовчки і нічого не сказала. бо вони ніфіга і не знають.
Сколько же в кошелек может поместиться денег, что на квартиру хватило?
Оскорбляю всячески• 03 августа 2023
Ой,не смішіть,що велика сумма в розетці.Хоча,якщо 300 доларів поміститися і то добре
Отжигающая• 03 августа 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
почему хазяин не сказал наследникам вообще? значит причина біла.
Может умер внезапно
Из Виа-гры• 03 августа 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
Это испытание на порядочность. А не вселенная подарила деньги. Это так не работает 🤦🏻♀️
Шпондєр• 03 августа 2023
Ответ дляпарИла я парИла
Ага тонель))
как бы существуют даже сейфы-розетки, что тут странного
Акукарача• 03 августа 2023
Ответ дляtotana
Да 18 лет назад квартиры стоили по 5000 баксов.
Напланетянка
• 03 августа 2023
Ответ дляпарИла я парИла
А як 100 тис у.е помістилось в розетку? Авторша, Ви хоча б раз підрозетник бачили? Це коробочка діаметром 65 мм))
які ще сто тисяч?
Баррикадница• 03 августа 2023
Ответ дляИз Виа-гры
Логично) чужие деньги, полученные обманным путем никогда не принесу. ничего хорошего. Потом можно больше потерять
То то вся рада сидит жирует)
Оскорбляю всячески• 03 августа 2023
Ответ дляпарИла я парИла
Мене це також позабавило)
Напланетянка
• 03 августа 2023
Ответ дляtotana
Может деньги там лежали еще до прежних хозяев.
теж варіант.
Напланетянка
• 03 августа 2023
Ответ дляШпондєр
все, что было в квартире при заезде - принадлежит хозяевам
все про що знають власники, ви хотіли сказати.
А Я Самая Самая• 03 августа 2023
Ответ дляНапланетянка
Спадкоємцям належить те що в заповіті. А заначка яке відношення тут має?
Тогда положите обратно в розетку,вы там вообще никаким боком к деньгам
Люблю_смаколики• 03 августа 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
Є ж якісь моральні межі для цього. Одне діло - знайти на вулиці, без жодних документів, номерів телефона і т.д. щоб якось ідентифікувати. А інше - в орендованій квартирі, де власник зрозумілий
Напланетянка
• 03 августа 2023
Ответ дляlammama
А навіщо ви дорогі такі речі там залишили?
Шпондєр• 03 августа 2023
Ответ дляНапланетянка
в честь чего это?
90x60x90• 03 августа 2023
Ответ дляНапланетянка
Дозволи точно не потрібні)
Автор поставте себе на місце хлзяїна квартири,якби в вашій квартирі так знайшли кошти,ви б хотіли щоб квартиранти зластивили собі ті гроші.А може вони потрібні їм? Честно до чого тут ви я не розумію,це не ваше,ви гроші знайшли не посеред дороги
завжди_посміхаюсь• 03 августа 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
Головне,щоб ваші діти потім не втратили щось....повірте,карма працює норм
Не вкрали і чужого не бери-не зря розумні люди кажуть
Напланетянка
• 03 августа 2023
Ответ дляШпондєр
думаете в завещании указан каждый стул и ложка?
Думаю що навряд ли люди здавали квартиру знаючи про існування тайників)
В танке• 03 августа 2023
Ответ дляАкукарача
Хозяева продали бы квартиру и новые хозяева делали бы ремонт и нашли. Вряд ли бы признались.
Тут квартиранты нашли. Ситуация чуть другая.
Це різні речі, зараз це не власність квартирантів.
Единорог помог• 03 августа 2023
то до вас не доходит,все что находится в здании,принадлежит владельцу здания, если вы не кладоискатель по договоренности, если у клада есть культурная ценность, то он принадлежит государству, в вашем случае находка принадлежит владельцу квартиры
Латвийские_Номера• 03 августа 2023
Ответ дляtotana
ну ціни на квартири були інші. я купила за 32 тис.2 кімн з ремонтом. було портмоне,але велике,в кущах.випало ,видно із затискачем для грошей. своїх було 10 тис знайдених 22 тис.