Напланетянка• 03 августа 2023

Заначка на орендованій кв-рі. Кому вона належить?

Ситуація: квартиранти переклеюють шпалери на орендованій квартирі, яку знімають за копійки за умови що з´їдуть, щойно квартиру продадуть.
В розетці знаходять сховище з великою сумою.
Квартира належала померлим власникам, дісталася у спадок нащадкам, які здали як є, не оновлюючи ремонту і меблів - вони не в критичному стані, ремонт колись був гарний і дорогий, просто застарілий і пошарпаний вже.
Кому належать знайдені кошти?
неДодекаэдр• 03 августа 2023
Ответ дляНапланетянка
Спадкоємцям належить те що в заповіті. А заначка яке відношення тут має?
Квартира со всем содержимым.автор,вы на приколе?

Единорог помог• 03 августа 2023
Ответ дляPetrovna after 50
потеряете в 2 раза больше, если нечестно заберете или совесть будет мучить
все зависит от суммы, иногда соблазн закрывает совести рот.)
Баррикадница• 03 августа 2023
Ответ дляПиши-пропало
Автор, считайте это подарком судьбы.

Советую этими деньгами платить за квартиру словно отдаёте хозяевам ))
А я предлагаю купить квартиру эту. Вроде как само честно получится. Чья квартира тех и клад.
Латвийские_Номера• 03 августа 2023
Ответ дляPetrovna after 50
маразм.тото наші депутати вже всі з жиру схудли від совісті,так переживають,10-20 маєтки купують і все у них добре. совість то тільки дл я дурних і бідних.
КоролеВешна• 03 августа 2023
Я би не забирала. Це не моє.
Соблазн би був. Але - ні.
Я не релігіозна, але це просто порядність.
Пиши-пропало• 03 августа 2023
Ответ дляБаррикадница
Тоже вариант
Латвийские_Номера• 03 августа 2023
Ответ дляАстановитесь
блиин,вы чемодан нашли? или торбу? в какой кошелек поместится сумма на поеупку квартиры?
большое портмоне із зажимом. 22 тіс дол
Робот Вертер• 03 августа 2023
Ви вже прийняли для себе рішення. Тому можете закривати тему. За законом вони належать не квартирантам, але мало кого цікавить.
В танке• 03 августа 2023
Ответ дляНапланетянка
Але так чи інакше б кошти б дісталися НЕ нащадкам. Просто доля вирішила дати їх тим, кому вважала за потрібне.
Автор, я Вас не розумію, Ви хочете щоб вся порадниця Вам сказала, ’забирайте собі звичайно’. Ви так хочете свою совість очистити

автор Напланетянка • 03 августа 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
Тогда положите обратно в розетку,вы там вообще никаким боком к деньгам
Навіщо? Їх дали в руки тому кому вони потрібні. Навіщо відмовлятися?
завжди_посміхаюсь• 03 августа 2023
Ответ дляlammama
Я написала историю наших соседей.Дети и внуки деда Клима живут отлично.Ничего не потеряли.
Отлічно-це те що ви бачите,а як воно всередині-невідомо...
Я знаю безліч історій,де діти,внуки,правнуки розгрібають після своїх дідів прадідів....
Короче,я чуже не беру і не братиму
автор Напланетянка • 03 августа 2023
Ответ дляЛюблю_смаколики
Є ж якісь моральні межі для цього. Одне діло - знайти на вулиці, без жодних документів, номерів телефона і т.д. щоб якось ідентифікувати. А інше - в орендованій квартирі, де власник зрозумілий
Так вони не власники.
неДодекаэдр• 03 августа 2023
Ответ дляНапланетянка
Сказать,что Вы странная это ничего не сказать))Дали?Вы их сами спёрли...
Латвийские_Номера• 03 августа 2023
Ответ дляtotana
Если разве что в поселке каком-то.
Киев 32 тіс грн
автор Напланетянка • 03 августа 2023
Ответ дляШпондєр
в честь чего это?
Ну на честь того що вони до тих коштів жодного відношення не мають.
автор Напланетянка • 03 августа 2023
Ответ для90x60x90
Автор поставте себе на місце хлзяїна квартири,якби в вашій квартирі так знайшли кошти,ви б хотіли щоб квартиранти зластивили собі ті гроші.А може вони потрібні їм? Честно до чого тут ви я не розумію,це не ваше,ви гроші знайшли не посеред дороги
Так воно і не їхнє так само.
завжди_посміхаюсь• 03 августа 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
А ви знаєте,як часто у них діти і онуки хворіють,які проблеми в рідних???
Там щастя мало,навіть при великих грошах....
Латвийские_Номера• 03 августа 2023
Ответ дляИз Виа-гры
Логично) чужие деньги, полученные обманным путем никогда не принесу. ничего хорошего. Потом можно больше потерять
маразм.то то наші депутати вже всі з жиру схудли від совісті,так переживають за крадене,10-20 маєтки купують і все у них добре. совість то тільки для дурних і бідних.
totana• 03 августа 2023
Можно отдать половину. Ведь действительно могли и будущие владельцы найти, и рабочие. Или вы могли вообще ничего не сказать. И тогда нынешние владельцы квартиры ничего бы не получили. А так будет более-менее справедливо для всех.

Пошаманю• 03 августа 2023
Ответ дляtotana
Сколько же в кошелек может поместиться денег, что на квартиру хватило?
Дивлячись яка квартира)
Я коли квартиру купувала то везла з собою піврюкзака грошей. А тут гаманець, розетка
lammama• 03 августа 2023
Маме в гостях дали сапоги резиновые,мы пошли в лес по грибы.И маме что-то жало в ногу.Она снимает сапог,а там деньги.Много на то время.Тысяч 5 рублями.Мама ко мне с вопросом,что делать.Я сразу,без всяких колебаний говорю- отдать тете Наташе,это чужие деньги.Мама ей отдала деньги,а тете Наташа говорит,что уже и забыла про эти деньги.
автор Напланетянка • 03 августа 2023
Ответ дляЕдинорог помог
то до вас не доходит,все что находится в здании,принадлежит владельцу здания, если вы не кладоискатель по договоренности, если у клада есть культурная ценность, то он принадлежит государству, в вашем случае находка принадлежит владельцу квартиры
Звісно, бо це не так
Люблю_смаколики• 03 августа 2023
Ответ дляНапланетянка
Так вони не власники.
А ви власники? Не смішіть
автор Напланетянка • 03 августа 2023
Ответ дляШпондєр
и что? Вы их туда ложили?
Ви думаєте, орендодавці її туди поклали?
Латвийские_Номера• 03 августа 2023
Ответ длязавжди_посміхаюсь
якщо в них хворіють діти і внуки то кращі лікарі Ізраїля їм йдуть на поміч. а в бідних не хворіють??але бідні помирають,бо не мають ліків.
Фантазерша• 03 августа 2023
Ответ дляНапланетянка
Так і квартиранти ж не клали
cosmaximus• 03 августа 2023
Ответ дляНапланетянка
О Богі.....
Порядність і честь вам незнайомі.
Віддайте хоча б частину для Перемоги у перевірені місця.. може карма і пожаліє потім
Пиши-пропало• 03 августа 2023
Ответ дляtotana
В виде денег от аренды )) за заначку платить за аренду ))
Ля-ля-ля• 03 августа 2023
Ответ дляНапланетянка
Якби ті люди хотіли щоб досталося таке комусь конкретно, вони б його заповіли і сказали де воно.
В мене, коли померла мама, її квартиру вирішили звільнити від речей і здавати. Коли розбирали речі мої друзі, знайшли заначки мами і в меблях, і на балконі з великою сумою в евро. Одразу мені повідомили та віддали усе до копійки.
Вона і сама не памʼятала 100% про ці схованки перед смертю, так як, у повному розумінні, згоріла від раку.
Фантазерша• 03 августа 2023
Ответ дляПиши-пропало
Так вони ж і так знімають за копійки, в старпості вказано