Анонимушка• 03 августа 2023

Відкриваю заклад українських страв, треба поради

Країна Європи, але де українців мало знали (до війни), і зараз, порівняно, небагато українців.
Але, українські страви люблять, смакували купують і дуже чекають
Треба просте меню.
З перших :борщ, солянка, зелений борщ
З традиційних :деруни, котлети по київськи, вареники ( з картоплею капустою, ягодами, з мʼясом - різні ) картопля в горщиках
Чебуреки ? - тут питання
Салати - тут трохи зависла
Порадьте, бо Грецький чи Олівʼє, наче ж не наші ?
Можливо, знаєте традиційні, Підскажіть
Напої - узвар?
Допоможіть з салатами
Вибачте, вдень не має коли писати
Тому сумбурно.
Бідося• 03 августа 2023
Ответ дляАнонимушка
Ні. І я забула
Ви шоооооо 😿
Куди ж без голубців. Як то кажуть «Яке ж Олівʼє без горошку?»
автор Анонимушка • 03 августа 2023
Ответ дляБідося
Ви шоооооо 😿
Я їх не готувала майже півтора року (
То часу не має
То ще чогось
Дяка ! Їх ще можна ж заморозити
автор Анонимушка • 03 августа 2023
Ответ дляКуплю орехи
Пиріжки з часничком
Перегортаники з різними начинками
Налисники солодкі та печінкові з плавленим сиром
Блинчики з медом/сметанкою чи різним варенням
Пиріжки не зможу
На торти є дівчина
Налісники - так !
Бабуся Бетман• 03 августа 2023
Жареная курица, рыба, вареники с картошкой, вишнями, блины с красной икрой. Не знаю, насколько последнее украинская кухня
_Астрея_• 03 августа 2023
Из Одесской кухни можно блюда взять. Ту же баклажанную икру.
И вообще посмотрите в инсте аккаунт Саввы Либкина, у него много блюд Одесской кухни на страничке. Даже с рецептами.
Бабуся Бетман• 03 августа 2023
Голубцы, перцы с рисом
Мяо мой мяо• 03 августа 2023
Перцы фаршированные еще!
автор Анонимушка • 03 августа 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Курка ні
Тут це всюди норм
Бідося• 03 августа 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Ви щось взагалі з української кухні майже нічого не назвали.
Мяо мой мяо• 03 августа 2023
к борщу помпушки с чесноком и зеленью
Бабуся Бетман• 03 августа 2023
Ответ дляБідося
Вареники точно наши. Украинцы не жарят курицу и рыбу?
Мяо мой мяо• 03 августа 2023
Печеночный торт или просто печень, рыба типо хек, минтай в томатной подливе
А вот недавно• 03 августа 2023
Ответ дляЧукИГеки
Ще житні грінки з намазкою сало+ часник до солінь класно
Я в Яремче только из-за сухарей с салом ходила в одну садыбу. Они там сушили сами сухари и в маленьком глечике к ним перекрученное сало с чесноком, очень вкусное. Можно еще на хлеб мазать. Без сала украинской кухни быть не может
Seehund• 03 августа 2023
Ответ дляАнонимушка
Так, я робила ярмарки на різних святах
В мене не було відбою
Зараз вимагають
Одно дело ярмарки, другое окупаемость кафе.
Elena1823• 03 августа 2023
Подсмотрите меню карпатских ресторанов, там очень много интересного и колоритного
Бідося• 03 августа 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Та смажать звичайно. Але це не те щоб традиційна національна кухня. Ви не з України певно 😏
КартаБезКомиссий• 03 августа 2023
Ответ дляМарафетчица
Как-то по-столовски, не обижайтесь, автор. Посмотрите концептуальную украинскую кухню. Видела инсту такого заведения в Харькове Трипіччя, погуглите
В Европе как раз зайдут простые блюда, концептуальное мало кто оценит
Намакушка• 03 августа 2023
Капусняк
Инстагра_мерша• 03 августа 2023
Я хочу їсти тепер
По темі: додала в ще вареники з вишнями, голубці зі сметаною, качку запечену з яблуками, тертий пиріг, картопляники та зрази, сирники, налісники з м´ясом, налісники з творогом, смажену картопельку з мисливськими ковбасками. До борща треба подавати сало, цибульку, часник та 100 г
Бабуся Бетман• 03 августа 2023
Ответ дляБідося
Сами вы не с Украины. Разве укр кухня это только борщ с галушками и сало с чесноком?
ЧукИГеки• 03 августа 2023
Ответ дляА вот недавно
Я з заходу і у нас ці грінки з салом називають потапці
Цукрові вишні• 03 августа 2023
Успехов, автор. Вы, как недавно прибывшие, полны энтузиазма, верю😄 отпишитесь потом через сколько закрылись, как и ваши предшественники
Добра, коли сита!• 03 августа 2023
Борщ кстати можно подать в тарелке из хлеба, мне кажется им как минимум будет интересно)))))
А вот недавно• 03 августа 2023
Ответ дляЧукИГеки
Это лучшее блюдо человечества. С Борщем
Рятівник Малібу• 03 августа 2023
Автор, бачу тут уже вівці місцеві бажають вам прогоріти.
Не вздумайте їх порадувати . Хай все складеться
Я_з_Франека• 03 августа 2023
Ответ для_Астрея_
Баклажанная икра продукт специфический. Не все любят, понимают. Вы б еще биточки из тюлечки предложили ))
Лика-прилипка• 03 августа 2023
На різдво черга стояла до вагончика з тістом, що печеться на вертелі ттовстому.Посипки потім ще різні... таке готують на заході, може, вам підійде.
Партизанка• 03 августа 2023
Квашені помідори, солоні огірки, квашена капуста. Салат зі свіжої капусти із зеленню і заправлений домашньою олією. салат із свіжих помідорів і огірків
Партизанка• 03 августа 2023
Чебуреки - це кримська їжа, не українська
автор Анонимушка • 03 августа 2023
Ответ дляSeehund
В моєму випадку рентабельність другорядне
Є місцевий бюджет, який дає грант
Плюс зарплати і зайнятість працівників