Цікавий писочок• 04 августа 2023

Ви би погодились доглядати самотню сусідку в обмін на квартиру?

Сусідка просить нас з чоловіком її доглянути. Їй 87 але дуже активна і бадьора жіночка. Не знаємо яке рішення прийняти. Трохи лячно.
Малявка ще та• 04 августа 2023
Ответ дляИз Виа-гры
103 года бабка не протянет
’моя’ умерла в 98

Из Виа-гры• 04 августа 2023
Ответ дляМалявка ще та
’моя’ умерла в 98
Стойкая ))))квартиру не хотела отдавать 😹
Некомильфо• 04 августа 2023
Ответ дляСиджу тихенько
І можуть з´явитися родичі
Є така штука договір довічного утримання і там все прописано
Але. Може статися, що вона захворіє і дороге лікування або проживе, як одна француженка 122 роки, що їй вартість житла тричі на її утримання переплатили
Olga076• 04 августа 2023
я бы не согласилась...вдруг она еще лет 10 проживет.
Некомильфо• 04 августа 2023
Ответ дляБершкомангоЗар
Не было договора на содержание
Мій знайомий і його родина такдоглядали і витрачали, то потім і родичі і ще й секта з заповітом з´явилися
Малявка ще та• 04 августа 2023
Ответ дляИз Виа-гры
Очень приятная бабуля. Но понимание того, что я жду её смерти, таки доставляло дискомфорт
ДелайКак_Я• 04 августа 2023
Я сама краем попала в такую историю. Но во время выбралась из нее. Соседка хотела типа пять процентов от стоимости квартиры на меня отписать,остальное племяннику. Я не захотела. Я так помогала,потом сказала,что бы она сиделку наняла, я тоже сильно заболела. История длилась не долго. Она не успела бы даже эти пять процентов на меня оформить. Итог,она умерла а ее племянник сказал,что квартиру не собирается продавать.Во я бы попала.

Энергетика видимо идет такая,что потом многие болеют очень сильно после такого досмотра. Знаю случаи.
Анонимба• 04 августа 2023
Ответ дляДелайКак_Я

А почему именно 5%?
Из Виа-гры• 04 августа 2023
Ответ дляДелайКак_Я

Мой кум не болел )) все у них нормально ) выдумки

Сиджу тихенько• 04 августа 2023
Ответ дляМалявка ще та
Я так получила мою первую квартиру. Путь занял 16 лет. Сможете ли вы это выдержать-;решать вам
Що входило в ваші обов´язки?
ДелайКак_Я• 04 августа 2023
Ответ дляАнонимба
А почему именно 5%?
Она так придумала. Мы с ней дружили по соседски. Она вдруг заболела .резко.. Ну и придумала эти 5 % . Рак крови у нее,ушла быстро.
ДелайКак_Я• 04 августа 2023
Ответ дляИз Виа-гры
Это о чем речь ?
Малявка ще та• 04 августа 2023
Ответ дляСиджу тихенько
Що входило в ваші обов´язки?
Закупка продуктов и лекарств
Обновление сломанной бытовой техники
Срочный ремонт в квартире
1 раз в год- путевка в санаторий
Организация и оплата врачей
Ну а когда подопечная стала лежачей- оплата сиделки
ДелайКак_Я• 04 августа 2023
Ответ дляМалявка ще та
Закупка продуктов и лекарств
Обновление сломанной бытовой техники
Срочный ремонт в квартире
1 раз в год- путевка в санаторий
Организация и оплата врачей
И сколько ушло денег на эти все расходы ?
Сиджу тихенько• 04 августа 2023
Ответ дляМалявка ще та
Закупка продуктов и лекарств
Обновление сломанной бытовой техники
Срочный ремонт в квартире
1 раз в год- путевка в санаторий
Организация и оплата врачей
Ого...за ці гроші і стількі років Ви б могли мабуть самі квартиру купити
Малявка ще та• 04 августа 2023
Ответ дляДелайКак_Я
Много,но ,если брать ипотеку,вышло бы больше
Сиджу тихенько• 04 августа 2023
Ответ дляМалявка ще та
Закупка продуктов и лекарств
Обновление сломанной бытовой техники
Срочный ремонт в квартире
1 раз в год- путевка в санаторий
Организация и оплата врачей
А це все прописувалось в договорі?
Ваша прЭлесть• 04 августа 2023
Ответ дляНекомильфо
Капець....Хто отримав спадок? Знайомий має через позов повернути витрачене з спадкоємців, укладав договір?
Любимка-анонимка• 04 августа 2023
Ответ дляПросериарила молодость
Раньше думала что нет, сейчас понимаю, что квартиру купить своими силами не получится. Хотела бы найти такую соседку которую нужно досмотреть за квартиру
И я
Но, увы...

Малинка• 04 августа 2023
Ответ дляМиззери
Договор пожизненного содержания легко разорвать
Договір довічного утримання може бути розірваний ТІЛЬКИ на підставі рішення суду: на вимогу відчужувача або третьої особи у разі невиконання або неналежного виконання набувачем своїх обов´язків.

Якщо справно виконувати обов´ язки, які прописані в договорі, то розірвати його практично неможливо. Тим паче, що, після оформлення договору довічного утримання, квартира ОДРАЗУ переходить у власність набувача, с занесенням даних про нового власника у реєстр нерухомості, тільки на неї одразу ж нотаріусом накладається арешт на продаж, тощо. І цей арешт знімається тільки після смерті людини, за якою доглядають. Ви явно цього не знали, тому й написали маячню про легке розірвання договору.
маринабаранова• 04 августа 2023
Якщо ця жіночка дійсно згодна все юридично оформить, як треба - то чому б і ні, якщо вам потрібна квартира? Але вам треба навести справки - де її діти, онуки, інші родичі. Чи є серед них інваліди - які мають право на спадщину.
Бо є багато випадків, коли чужі люди роками доглядали, а після смерті - зразу з’являлись наслідники і просто силою забирали квартиру.
Малинка• 04 августа 2023
Ответ длямаринабаранова
Після договору довічного утримання ніякі спадкоємці вже не можуть претендувати. Бо квартира ОДРАЗУ після оформлення договору довічного утримання переходить у власність доглядальника за бабусею. Тільки до цієї власності ще додається арешт на квартиру. І через цей арешт доглядальник нічого не може зробити з квартирою, поки бабуся не помре. А у бабусі не залишаеться нічого і тому, після її смерті, її спадкоємці ні на що не можуть претендувати, бо у бабусі нічого і не було з моменту оформлення нею договора про довічне утримання. А доглядальник після смерті бабусі, за якою він доглядав, просто знімає арешт на підставі свідоцтва про смерть, і після цього він може робити з квартирою, що завгодно.
Королева ганделику• 04 августа 2023
Я 27 років в такому лайні. Не раджу. Особа нестерпна. До Комента 28: так і є, жере коритами, та обов´язково червону ікру та форель кожного дня. Все життя їздить на інших шиях та ставить себе на перше місце. Кінця і краю нема.
Малинка• 04 августа 2023
Ответ дляКоролева ганделику
А у вас в договорі довічного утримання прописано кормити її їкрою та фореллю? Просто у мене прописані ось такі мої обов´язки. І відчужувачу нереально доказати, що я її недостатньо забеспечувала їжею, одягом та лікуванням. Бо розмір цього і подробиці, що їжа має бути тільки у вигляді ікри, не вказані. Конкретно вказана тільки сумма грошей в місяць їй на руки. І вона невелика. А так - лікарі в поліклініці, ліки за мій рахунок, одяг, їжу купую. Не ікру, і не форель, і одяг не з бутіку. Чеки маю. Все їй привозять доставкою. На це також є документи. Тобто в мене є докази, що я виконую обов´язки за договором. А вона ніяк не може довести, що цього недостатньо. Ні один суд цього не прийме.
Хропочка з гривкою• 04 августа 2023
Ответ дляруки_Крюги
Нет. Обычно таким промышляют очень живучие, хорошо осведомленные в своих правах и невыносимые по характеру.
Да)Остальные бояться,что кинут,отберут,обманут,выгонят...
Нематрьошка• 04 августа 2023
Ответ дляСвекруня
Если женщина с терпимым характером, и будет составлен правильный договор- то да. А обещание- мол, когда-то потом, не катит. Потом родственнику сразу прибегут
Даже наличие договора не о чем не говорит: автору испорченные нервы, длительные судебные тяжбы никто не может гарантированно исключить. Потом признают бабушку недиездатной, рассказывают, как ваш изверг супруг околдовал милую бабушку, а потом ее ещё и отравил и усё. ПыСы: история из жизни
Сіточка• 04 августа 2023
Ответ дляЦікавий писочок
Їй важко жити на одну пенсію. Допомогти з комунальними платежами, продуктами. Просто щось тяжке принести чи допомогти з чимось у побуті.
Это все нужно заверять очень достойно у нотариуса. Иначе на деле у бабки запросы могут появится такие, что можно две квартиры купить. Ну и прожить она может ещё десятку запросто, но при этом в любой момент приобрести деменцею или что подобное а вам придётся выгребать. Дома престарелых где-то от 15тысяч в месяц.
Сіточка• 04 августа 2023
Ответ дляКоролева ганделику
Ого! И у вас тоже договор оформлен? И сколько сейчас лет бабушке?
осень харашо• 04 августа 2023
Так, с радостью
П´яна вишня• 04 августа 2023
Ответ дляВсех в сад
15 років при 87 роках.
Максимум - 10.
не факт, доглдаю, вже 10 років, їй зараз 95, і вона здоровіша ніж я, тепер мені як ччемодан без ручки, і важко , і кинути не хочетьс..