Цікавий писочок• 04 августа 2023
Ви би погодились доглядати самотню сусідку в обмін на квартиру?
Сусідка просить нас з чоловіком її доглянути. Їй 87 але дуже активна і бадьора жіночка. Не знаємо яке рішення прийняти. Трохи лячно.
Малявка ще та• 04 августа 2023
Ответ дляИз Виа-гры
103 года бабка не протянет
’моя’ умерла в 98
Из Виа-гры• 04 августа 2023
Ответ дляМалявка ще та
’моя’ умерла в 98
Стойкая ))))квартиру не хотела отдавать 😹
Некомильфо• 04 августа 2023
Ответ дляСиджу тихенько
І можуть з´явитися родичі
Є така штука договір довічного утримання і там все прописано
Але. Може статися, що вона захворіє і дороге лікування або проживе, як одна француженка 122 роки, що їй вартість житла тричі на її утримання переплатили
Некомильфо• 04 августа 2023
Ответ дляБершкомангоЗар
Не было договора на содержание
Мій знайомий і його родина такдоглядали і витрачали, то потім і родичі і ще й секта з заповітом з´явилися
Малявка ще та• 04 августа 2023
Ответ дляИз Виа-гры
Очень приятная бабуля. Но понимание того, что я жду её смерти, таки доставляло дискомфорт
ДелайКак_Я• 04 августа 2023
Я сама краем попала в такую историю. Но во время выбралась из нее. Соседка хотела типа пять процентов от стоимости квартиры на меня отписать,остальное племяннику. Я не захотела. Я так помогала,потом сказала,что бы она сиделку наняла, я тоже сильно заболела. История длилась не долго. Она не успела бы даже эти пять процентов на меня оформить. Итог,она умерла а ее племянник сказал,что квартиру не собирается продавать.Во я бы попала.
Энергетика видимо идет такая,что потом многие болеют очень сильно после такого досмотра. Знаю случаи.
Анонимба• 04 августа 2023
Ответ дляДелайКак_Я
А почему именно 5%?
Из Виа-гры• 04 августа 2023
Ответ дляДелайКак_Я
Мой кум не болел )) все у них нормально ) выдумки
Сиджу тихенько• 04 августа 2023
Ответ дляМалявка ще та
Я так получила мою первую квартиру. Путь занял 16 лет. Сможете ли вы это выдержать-;решать вам
Що входило в ваші обов´язки?
ДелайКак_Я• 04 августа 2023
Ответ дляАнонимба
А почему именно 5%?
Она так придумала. Мы с ней дружили по соседски. Она вдруг заболела .резко.. Ну и придумала эти 5 % . Рак крови у нее,ушла быстро.
ДелайКак_Я• 04 августа 2023
Ответ дляИз Виа-гры
Это о чем речь ?
Малявка ще та• 04 августа 2023
Ответ дляСиджу тихенько
Що входило в ваші обов´язки?
Закупка продуктов и лекарств
Обновление сломанной бытовой техники
Срочный ремонт в квартире
1 раз в год- путевка в санаторий
Организация и оплата врачей
Ну а когда подопечная стала лежачей- оплата сиделки
Обновление сломанной бытовой техники
Срочный ремонт в квартире
1 раз в год- путевка в санаторий
Организация и оплата врачей
ДелайКак_Я• 04 августа 2023
Ответ дляМалявка ще та
Закупка продуктов и лекарств
Обновление сломанной бытовой техники
Срочный ремонт в квартире
1 раз в год- путевка в санаторий
Организация и оплата врачей
Обновление сломанной бытовой техники
Срочный ремонт в квартире
1 раз в год- путевка в санаторий
Организация и оплата врачей
И сколько ушло денег на эти все расходы ?
Сиджу тихенько• 04 августа 2023
Ответ дляМалявка ще та
Закупка продуктов и лекарств
Обновление сломанной бытовой техники
Срочный ремонт в квартире
1 раз в год- путевка в санаторий
Организация и оплата врачей
Обновление сломанной бытовой техники
Срочный ремонт в квартире
1 раз в год- путевка в санаторий
Организация и оплата врачей
Ого...за ці гроші і стількі років Ви б могли мабуть самі квартиру купити
Малявка ще та• 04 августа 2023
Ответ дляДелайКак_Я
Много,но ,если брать ипотеку,вышло бы больше
Сиджу тихенько• 04 августа 2023
Ответ дляМалявка ще та
Закупка продуктов и лекарств
Обновление сломанной бытовой техники
Срочный ремонт в квартире
1 раз в год- путевка в санаторий
Организация и оплата врачей
Обновление сломанной бытовой техники
Срочный ремонт в квартире
1 раз в год- путевка в санаторий
Организация и оплата врачей
А це все прописувалось в договорі?
Ваша прЭлесть• 04 августа 2023
Ответ дляНекомильфо
Капець....Хто отримав спадок? Знайомий має через позов повернути витрачене з спадкоємців, укладав договір?
Любимка-анонимка• 04 августа 2023
Ответ дляПросериарила молодость
Раньше думала что нет, сейчас понимаю, что квартиру купить своими силами не получится. Хотела бы найти такую соседку которую нужно досмотреть за квартиру
И я
Но, увы...
Малинка• 04 августа 2023
Ответ дляМиззери
Договор пожизненного содержания легко разорвать
Договір довічного утримання може бути розірваний ТІЛЬКИ на підставі рішення суду: на вимогу відчужувача або третьої особи у разі невиконання або неналежного виконання набувачем своїх обов´язків.
Якщо справно виконувати обов´ язки, які прописані в договорі, то розірвати його практично неможливо. Тим паче, що, після оформлення договору довічного утримання, квартира ОДРАЗУ переходить у власність набувача, с занесенням даних про нового власника у реєстр нерухомості, тільки на неї одразу ж нотаріусом накладається арешт на продаж, тощо. І цей арешт знімається тільки після смерті людини, за якою доглядають. Ви явно цього не знали, тому й написали маячню про легке розірвання договору.
маринабаранова• 04 августа 2023
Якщо ця жіночка дійсно згодна все юридично оформить, як треба - то чому б і ні, якщо вам потрібна квартира? Але вам треба навести справки - де її діти, онуки, інші родичі. Чи є серед них інваліди - які мають право на спадщину.
Бо є багато випадків, коли чужі люди роками доглядали, а після смерті - зразу з’являлись наслідники і просто силою забирали квартиру.
Малинка• 04 августа 2023
Ответ длямаринабаранова
Після договору довічного утримання ніякі спадкоємці вже не можуть претендувати. Бо квартира ОДРАЗУ після оформлення договору довічного утримання переходить у власність доглядальника за бабусею. Тільки до цієї власності ще додається арешт на квартиру. І через цей арешт доглядальник нічого не може зробити з квартирою, поки бабуся не помре. А у бабусі не залишаеться нічого і тому, після її смерті, її спадкоємці ні на що не можуть претендувати, бо у бабусі нічого і не було з моменту оформлення нею договора про довічне утримання. А доглядальник після смерті бабусі, за якою він доглядав, просто знімає арешт на підставі свідоцтва про смерть, і після цього він може робити з квартирою, що завгодно.
Королева ганделику• 04 августа 2023
Я 27 років в такому лайні. Не раджу. Особа нестерпна. До Комента 28: так і є, жере коритами, та обов´язково червону ікру та форель кожного дня. Все життя їздить на інших шиях та ставить себе на перше місце. Кінця і краю нема.
Малинка• 04 августа 2023
Ответ дляКоролева ганделику
А у вас в договорі довічного утримання прописано кормити її їкрою та фореллю? Просто у мене прописані ось такі мої обов´язки. І відчужувачу нереально доказати, що я її недостатньо забеспечувала їжею, одягом та лікуванням. Бо розмір цього і подробиці, що їжа має бути тільки у вигляді ікри, не вказані. Конкретно вказана тільки сумма грошей в місяць їй на руки. І вона невелика. А так - лікарі в поліклініці, ліки за мій рахунок, одяг, їжу купую. Не ікру, і не форель, і одяг не з бутіку. Чеки маю. Все їй привозять доставкою. На це також є документи. Тобто в мене є докази, що я виконую обов´язки за договором. А вона ніяк не може довести, що цього недостатньо. Ні один суд цього не прийме.
Хропочка з гривкою• 04 августа 2023
Ответ дляруки_Крюги
Нет. Обычно таким промышляют очень живучие, хорошо осведомленные в своих правах и невыносимые по характеру.
Да)Остальные бояться,что кинут,отберут,обманут,выгонят...
Нематрьошка• 04 августа 2023
Ответ дляСвекруня
Если женщина с терпимым характером, и будет составлен правильный договор- то да. А обещание- мол, когда-то потом, не катит. Потом родственнику сразу прибегут
Даже наличие договора не о чем не говорит: автору испорченные нервы, длительные судебные тяжбы никто не может гарантированно исключить. Потом признают бабушку недиездатной, рассказывают, как ваш изверг супруг околдовал милую бабушку, а потом ее ещё и отравил и усё. ПыСы: история из жизни
Сіточка• 04 августа 2023
Ответ дляЦікавий писочок
Їй важко жити на одну пенсію. Допомогти з комунальними платежами, продуктами. Просто щось тяжке принести чи допомогти з чимось у побуті.
Это все нужно заверять очень достойно у нотариуса. Иначе на деле у бабки запросы могут появится такие, что можно две квартиры купить. Ну и прожить она может ещё десятку запросто, но при этом в любой момент приобрести деменцею или что подобное а вам придётся выгребать. Дома престарелых где-то от 15тысяч в месяц.
Сіточка• 04 августа 2023
Ответ дляКоролева ганделику
Ого! И у вас тоже договор оформлен? И сколько сейчас лет бабушке?
П´яна вишня• 04 августа 2023
Ответ дляВсех в сад
15 років при 87 роках.
Максимум - 10.
не факт, доглдаю, вже 10 років, їй зараз 95, і вона здоровіша ніж я, тепер мені як ччемодан без ручки, і важко , і кинути не хочетьс..