Розвідка Маші• 04 августа 2023

Проходжу співбесіди, відчуваю себе облитою лайном після них. У когось таке було?

Я не виношу особисте на загал, але можливо комусь мої роздуми допоможуть:)
Передумова - це другий тиждень коли я лавірую між своїми фріланс проектами, виснажливими, а подекуди принизливими співбесідами та тестовими на фултайм, побутовими справами та родиною. Так, саме в такій послідовності зараз все у мене:(((

Можливо вік такий - мені 40+, можливо час такий, але ще кілька років тому я б не розплакалась як дівчинка після досить неприємної співбесіди...а на додаток ще й вислухала від родини, яка я недомати та недожінка :(((

Мене не вистачає на все. Як зараз у тренді казати - "я не в ресурсі".
Я дійсно класний технічний спеціаліст, CMS, CRM то не набір літер для мене. Але. Я не вмію себе "продати" як виявилося. На останньому місці роботи я була тім лідом, а зараз на останніх етапах співбесід, причому на рядового спеца, навіть ЗП так собі! - в мене пропадає бажання в ті команди навіть йти.
Приклад сьогодні:
Прямим текстом мені повідомили, що тут вам не там, в нас все складніше буде, багато нового потрібно знати і вчити (натяк звучав як "а ви не зможете"), натякнули на мою некомпетентність та взагалі, що тестове не я робила... З чого, бляха, не зрозуміло!
Або ейчар починає "в нас вже є тім лід, це просто рядовий спец вакансія". Наче я не бачу!!! Дурня якась, витрачається час, нерви, щоб принизити людину, знецінити...

Плутано пишу, дуже мене вхопило все це за живе. Чоловік ще давить щоб займалась побутом та дітьми, а я хочу розвиватися, працювати! Я ж не інкубатор з насадкою прибиральниці!
В декреті я не була ніколи, весь час працювала, але я встигаю все одно "щось" - діти доглянуті, будинок на місці, навіть грядки посапані!

Запитала ШІ сьогодні, як бути. Порадив:
Оцінка ситуації: Перш ніж приймати будь-які рішення, важливо чітко зрозуміти свої потреби, обмеження та цілі. Я маю з´ясувати, які аспекти мого життя є найважливішими, і як я можу їх збалансувати.

Навчання іноземної мови: Однією з ключових перешкод для мене є відсутність знання іноземної мови. Я можу вкласти час у вивчення мови, оскільки це відкриє для мене нові можливості для роботи на фрілансі та інших сферах.

Розвиток навичок продажу: Навички продажу дуже важливі для роботи на фрілансі. Я можу розділити час на вивчення та практику цих навичок, що допоможе мені ефективніше залучати клієнтів.

Пошук робочих можливостей: Я можу роздивитися фултайм роботу, яка відповідатиме моїм навичкам та потребам сім´ї. Така робота може забезпечити більш стабільний дохід та додаткові можливості для професійного росту.

Фріланс: Якщо я вирішу залишитися на фрілансі, я можу активно просувати свої послуги, використовуючи набуті навички продажу. Це може допомогти збільшити мою частку від доходу та розширити клієнтську базу.

Материнство та дім: Завжди важливо знайти баланс між професійними та особистими обов´язками. Я можу розглянути варіант активної участі в житті дітей та приділення часу побутовим справам.

Розвиток власного бізнесу: Враховуючи моє технічне фахове спрямування та наявність великого будинку землі, я можу роздумати про можливості власного бізнесу, пов´язаного з технологіями, аграрним сектором чи іншими напрямками.

Професійне спрямування: Я можу провести глибокий аналіз своїх інтересів, навичок та цінностей, щоб з´ясувати, в якому напрямку я хотіла б розвиватися професійно.

Сиджу, табличку складаю. Пріоритетів, цілей, перешкод. Спати не можу, проект не закритий, відповідь після співбесід лише через тиждень обіцяли (а я вже на останню як сходила - і не дуже хочу туди). Життя лайно.

Це вже криза віку чи що? Що порадите?
Лукава Кішка• 04 августа 2023
Что можно посоветовать ? Ставьте ваши цели и желания на первое место. Половину быта и ухода за детьми переложить на мужа.Он тоже обязан этим заниматься. Остальное решайте сами .

ЧорноброваЯ• 04 августа 2023
Спать ложиться,а не фигней страдать)муж обеспечивает,то и радуйтесь.хотите развиваться,то откройте что то свое,а не ходите,и белиберду выслушивайте
Rozavetrova• 04 августа 2023
Я собаку съела на этих собеседованиях. Если тебе говорят мол у нас такая официальная компания и у нас так тяжело работать это блеф. Не ведитесь на это. Помните, это не вы их хотите, а они вас хотят. Когда идёте на собеседование морду кирпичем, вы самая умная и самая лучшая.
Марічка• 04 августа 2023
я не верю, когда пишут что и там , и здесь, и детям внимание,
это все брехня
К примеру моя родительница всегда работала, гордилась собой очень, при этом закрывала меня одну дома,
а сестра моя так бежала что вышла замуж за наркомана
После шести ни-ни• 04 августа 2023
Ощущение, что текст писала не женщина 40+
В этом возрасте уже умеют расставлять приоритеты и то, что пока у Вас не получается найти ту работу которую Вы хотите вовсе не означает что жизнь лайно.
И ещё интересно, что , блин, это означает: Я можу розглянути варіант активної участі в житті дітей та приділення часу побутовим справам.
автор Розвідка Маші • 04 августа 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Та от не знаю :) Це ШІ написав (чат GPT) мені так поради (я прописала йому завдання за мене розставити приорітети :)))

Я дуже емоційна, це кепець як заважає такі моменти просто переступити. От спати не можу:)
автор Розвідка Маші • 04 августа 2023
Ответ дляМарічка
это все брехня
Не переносьте свій досвід на мене. В мене діти старші. Тай взагалі вдома закривати дитину...ну це явно ви не про те, це вже щось в психіці людини.

автор Розвідка Маші • 04 августа 2023
Ответ дляRozavetrova
Дякую.
Та наче я так трималась, а тут ’знайомство з командою’ (типу останній етап), я розслабилась, отримала ’під дих’.
Марічка• 04 августа 2023
автор пишет Я , Я , Я ! при этом ничего не написано про детей, сколько их , сколько им лет , какие у них потребности , какие проблемы.
конечно это весело и интересно строить карьеру , изображать из себя ’ нужную ’ , строить чувство собственной важности, ощущать причастным себя к ....
... к собственно, чему ??? чужому бизнесу , чужим проблемам , чужим проектам.
Не своим.
автор Розвідка Маші • 04 августа 2023
Ответ дляЧорноброваЯ
Не можу заснути:) Всі сплять, а я в кабінеті як баран сиджу дивлюсь в монітор.
Може просто не вистачає мені спілкування, чи що. Подруг не маю, дожилась, що з ШІ розмовляю про все:))))
автор Розвідка Маші • 04 августа 2023
Ответ дляМарічка
Не своим.
так мова ж не про їх потреби. А про мої. Це нормально, що мене хвилює своя особистість.
Свій бізнес це таке розмите поняття зараз, особливо якщо мова не про виробництво. Я не розробник, свій проект не створю, лише робота з чужими. Тому так - чужий бізнес та кар´ера на чужому бізнесі.

Не згодна щодо ’зображувати з себе’. З ваших слів - всі, хто не власники бізнесу - пшик? Зображують з себе? Дивне сприйняття.
Мона_Лиса• 04 августа 2023
Ответ дляМарічка
Не своим.
Милочка, а причем тут к теме, сколько лет детям?
Мона_Лиса• 04 августа 2023
У меня тоже были такие собеседования, к сожалению. Но и хорошо, что не взяли туда. Когда брали, то и собеседование было более ли менее нормальное.
Не против• 04 августа 2023
Мала досвід таких співбесід, при тому влаштовувалася на роботи звичайним адміністратором на рецепцвю, враження було, що я влаштовсь як мінімум в Пентагон, ще й на додачу про мене зробили висновки, що я мабуть у них чоловіка собі хочу знайти)) було неприємно, але з тих часів вибудовую свої кордони і можу обірвати неприємні для себе співбесіди, бо приження терпіти не можна, навіть якщо це формат стрес-інтерв´ю.
ДА да да• 04 августа 2023
Дурня якась, витрачається час, нерви, щоб принизити людину, знецінити...

Ось оце справді дурня. Я не знаю, чому у людей є потреба принижувати інших. На жаль, сама проходила подібні співбесіди, відчуття таке, ніби тебе облили лайном. Ну не підходжу Вам, прямо скажіть - не підходите, а то сидить якийсь пінгвін перед тобою і починає завуальовано натякати, що ти тупа)) Толерантність і тактовність - це не про наше суспільство на даному етапі.
Совбез• 04 августа 2023
Ви дуже розумна. Стільки всього написали! Я навіть і не мрію про те щоб мене хтось навчив такому. Мені завжди навіть читати об´яву з термінами технічний спеціаліст, CMS, CRM здається це вже недосяжне щось. Коли так говорять , то це про те що хочуть платити менше. Зараз навіть чоловіки в айті зарабляти менше стали. Просто бізнес трохи менш прибутковий тепер.
Ганцю в кєдах• 04 августа 2023
Ответ дляРозвідка Маші
Авторе, я не зрозуміла, що з минулою роботою сталося, де ви були тім лідом. Чому виникла потреба з такої гарної посади, і шукати на звичайного спеца?
Марфа Українівна• 04 августа 2023
Ответ дляМарічка
Не своим.
Плюсуюсь. Автор так реагирует как будто у нее в семье что-то случилось, у родных людей. Работа это всего лишь рынок, где ты себя продаешь вернее свое время чужим людям. Бывает, что спрос меньше или его нет. Время такое. Если что я сама руководитель, у автора явно перебор.
Викасикрет• 04 августа 2023
Ответ дляМона_Лиса
яжемать призывает автора астанавиться и пересчитать детей)))

Фокус-Покус• 04 августа 2023
40+, вибачте, ви вже стара на такі спеціальності. ХР хочуть молодих, наче в 40 голова вже відвалюється.
Мені теж 40+ і 5 років тому шукала роботу вже такий відчай був, наче в такому віці вже лише каса АТБ світить. І досвід скоріше протигаз, бо їм краще щелених взяти, завзятих, що за невеликі гроші землю носом рити будуть.

Організовуйте щось своє, або працюйте на аутсорсі
Бабуся Бетман• 04 августа 2023
Ответ дляНе против
Та 70% ейчарів це дещо дуже дивне, з незрозумілою освітою і рівнем інтелекту. Всі рази коли я влаштовувалась на роботу, мені щастило і я одразу спілкувалася з керівником або власником. Ті, декілька співбесід з ейчарами залишили дуже неприємні відчуття, посаду мені пропонували, але я вже не погоджувалася.
Лепешечка• 04 августа 2023
В одному місці мені сказали (що занадто гарна освіта для цієї спеціальності), теж натякали на вік 40, і в дверях прошепотіли (не на камеру), щоб не чекала дзвінка.
В іншому місці приколупалися до резюме, (останнеє місце роботи найважливіше, чому не вказали), хоча це місце ніякого відношення до моєї освіти і досвіду роботи в цій сфері не має.
Людина не поцікавилася по тел. ні освітою, ні досвідом роботи, а думала до чого ж доколупатися в процесі розмови...
Місячне Сяйво• 04 августа 2023
Ответ дляРозвідка Маші

Валерьянку пейте. Я так и не поняла, где вас там облили лайном? В каком месте?
Seehund• 04 августа 2023
Просто у нас эйджизм в профсфере и возраст вы никак не поменяете.
Крижана бурулька• 04 августа 2023
А разве сейчас обязательны оффлайн собеседования в этой сфере? Насколько знаю онлайн вполне достаточно. Я сейчас бы точно не ходила по собесодавниям в офисы это во первых небезопасно, а во вторых это как участвовать в соревнованиях на чужой территории, морально очень не комфортно. Если ко мне обращаются с предложениями о работе, то я назначаю встречу либо онлайн либо в кафе. Но у меня параллельно есть свои клиенты, поэтому ставить условия с такой позиции намного проще.
Крижана бурулька• 04 августа 2023
Ответ дляSeehund
А еще шовинизм, дискриминация по полу, безнаказанное ущемление прав и наконец просто грубость и хамство. Неудивитльно почему с такой культурой работодателей большинство специалистов хотели бы работать на себя.
сказочное_Бали• 04 августа 2023
Я би на вашому місці зараз інвестувала в знання англійської, бо в іноземних компаніях на співбесідах таких придурків в чотири рази менше. І взагалі культура праці інша.
Майданщица• 04 августа 2023
І тут і там і це і те ...і все на світі. Ну ви даєте...це занадто. Ще і жопу рвать через що? Тьфу...
Замрійлива• 04 августа 2023
Автор, вам нужно работать над самооценкой. И все будет ок)
Щось не спиться• 04 августа 2023
ЦІкаво, хтось додумається організувати компанію для 40+ людей. Одні плюси: розквіт сил, діти дорослі- немає ні садочків, ні ОРВІ, досвід за плечима, в запій-гулянки не підуть. Роботу будуть цінити- не тікати з компанії.