40ка• 04 августа 2023

Діти до 10 і самостійність

Давайте хвалитися, що вміють САМОСТІЙНО робити наші діти до 10 років!
Результат:
вже голосів: 239
70 (29.29%) Митися
54 (22.59%) Робити уроки
39 (16.32%) Прибирати
35 (14.64%) Мити посуд
24 (10.04%) Інше
17 (7.11%) Готувати
ginora• 04 августа 2023
Ответ дляLiliaCh
А что речь только о 9-10 летних в теме? Очень размыто автор написала. Речь может идти и о 5-8 летних детях тоже. Это садик-первый класс. Там все нужно контролировать.
Ага, пам´ятаю, була тут тема, що дитина в першому класі попу собі витерти не може.

LiliaCh• 04 августа 2023
Ответ дляginora
Дело же не в том, что не может. Они все могут с садика, только разница в качестве. И душ, и уборка, и уроки в 6 и 10 это не одно и то же. Поэтому опрос автора некорректен.
dahashutka19• 04 августа 2023
Ответ дляOllka
Є.
Моїй 9,5.
З подружок самі половина миється.
Ще частині мами з волоссям допомагають, а все інше самі.
Ніхто сам не вміє хвостик зав´язати. Майже всіх мами розчісують.

Моя розчісується сама, хвостик вміє давно - з садочка. А от косичку собі ніяк. Хоча манекенам з садочка і колоски пліте, і інші зачіски.
Жесть..это ненормально мыть 9 летнего ребёнка
автор 40ка • 05 августа 2023
Ответ дляdahashutka19
Це вже якась педофілія