Перемелица• 04 августа 2023
Скільки у вас прийомів їжі?
Власне, в цьому й питання. Скільки прийомів їжі у вас на добу+перекуси. Ще вкажіть будь ласка, приблизний час їжі, і о котрій встають й лягаєте.
Бо в нас щось не те..
Перемелица
• 04 августа 2023
Ответ дляБлагоуханочка
А зачем такой завтрак?
Бо інакше вони встануть з-за столу голодні. Крім того, ми цілий день не дома, але бутерброди й печиво, повертаються додому, оскільки ніхто їх навіть бачити не хоче)
Перемелица
• 04 августа 2023
Ответ дляБлагоуханочка
Суп на завтрак?
Ну сорри, может у детей проблемы с пищеварением от такой еды.
У меня на завтрак сегодня были круассаны с повидлом, чай или какао.
На обед зеленый борщ с говядиной и на десерт кексы
Ужин - фаршированный перец, салат.
Так, суп буває коли скучимо за ним. Чим він гірший від фаршированого перцю?
ДелайКак_Я• 04 августа 2023
Ем 6-8 раз в день, в основном, через каждые 2 часа. Перекус (0,5 яблока или морковку) считаю полноценным приёмом пищи.
10.00 - кофе (до 100 ккал)
12.00 - завтрак (до 200 ккал)
14.00 - перекус (до 150 ккал)
16.00 - обед (до 250 ккал)
18-00 - перекус (до 150 ккал)
20.00 - ужин (до 250 ккал)
22.00 - перекус (до 100 ккал)
10.00 - кофе (до 100 ккал)
12.00 - завтрак (до 200 ккал)
14.00 - перекус (до 150 ккал)
16.00 - обед (до 250 ккал)
18-00 - перекус (до 150 ккал)
20.00 - ужин (до 250 ккал)
22.00 - перекус (до 100 ккал)
Благоуханочка• 04 августа 2023
Ответ дляПеремелица
Так из-за стола и надо выходить немного голодным.
Удачная• 04 августа 2023
Ответ дляПеремелица
От може ви мені підкажете? З 9 години ранку, (коли в дітей основний, за кількістю прийом їжі), вони їдять по 1 банану, морозиву, і чай, чи сік, інколи пару бразильських горішків чи жменьку фісташок(жменьку трирічної дитини)))
Це ж мало, для організму, який росте?
Чекаю коли вже хоч старша матиме той підлітковий жор) про який я стільки чую від інших батьків.
Це ж мало, для організму, який росте?
Автор, особенно для детей важно,чтоб питание было сбалансированным, количество потребляемых и сжигаемых калорий, здоровый активный организм отрегулирует сам. А вот баланс белков, жиров и углеводов должны ему предоставить мы. Почитайте о ’правиле тарелки’. Каждый прием пищи должен иметь подобные пропорции. Ну а ваши любимые продукты и способы их приготовления - на ваш выбор
Перемелица
• 04 августа 2023
Ответ дляУдачная
В нас приблизно так і є, тільки майже без хліба, і фруктів набагато менше.
Наприклад, сочевицево-гарбузовий суп, зі шматочками баклажани картоплі і яловичини.
Тушковані овочі+трохи рису+риба чи м´ясо (м´ясо майже не хочуть, доводиться щось видумувати у вигляді кабачково-м´ясних котлет)
Але ж це тільки один раз на день..
Перемелица
• 04 августа 2023
Ответ дляБлагоуханочка
Вчора вирішила нагодувати бутербродами зранку, щоб до обіду зголодніли. Зробила чай, бутерброди з маслом і сиром+ подала запечене холодне м´ясо +яйце варене.
Вони з´їли по 1 бутерброду, старша ще яйце, молодша шматочок м´яса.
Получилось майже те саме, що й завжди, тільки з´їли ще менше, ще й без овочів
Подмигашка• 04 августа 2023
Ответ дляПеремелица
Це ж мало, для організму, який росте?
Невже ви не бачите, що у ваших дітей лише вуглеводи на сніданок та жири? Це дуже поганий сніданок.
Морозиво це жир+цукор
Сік - цукор
Банан відносно нормально
Горіхи добре
Що на обід та вечерю?
Морозиво це жир+цукор
Сік - цукор
Банан відносно нормально
Горіхи добре
Що на обід та вечерю?
Перемелица
• 04 августа 2023
Ответ дляПодмигашка
Морозиво це жир+цукор
Сік - цукор
Банан відносно нормально
Горіхи добре
Що на обід та вечерю?
Морозиво це жир+цукор
Сік - цукор
Банан відносно нормально
Горіхи добре
Що на обід та вечерю?
Сік і горіхи
Перемелица
• 04 августа 2023
Ответ дляПодмигашка
Морозиво це жир+цукор
Сік - цукор
Банан відносно нормально
Горіхи добре
Що на обід та вечерю?
Морозиво це жир+цукор
Сік - цукор
Банан відносно нормально
Горіхи добре
Що на обід та вечерю?
Невже інші діти не їдять морозива?
Перемелица
• 04 августа 2023
Ответ дляПодмигашка
Морозиво це жир+цукор
Сік - цукор
Банан відносно нормально
Горіхи добре
Що на обід та вечерю?
Морозиво це жир+цукор
Сік - цукор
Банан відносно нормально
Горіхи добре
Що на обід та вечерю?
То підкажіть, що краще. Я ж тому й створила тему, аби побачити що в інших.
Перемелица
• 04 августа 2023
Ответ для кактус-c
У семьи - завтрак, обед, ужин. Могут в перерывах мороженое съесть или ягоды, фрукты, могут чай с тортиком.
Лично у меня завтрак это кофе, не могу утром есть, остальное, как у всех.
У нас обіду нема, або можу обідом назвати ягоди чи банан , чи морозиво
Вечеряти теж не хочуть.
Якби я не була з ними, то подумала б що вони десь під´їдають)))
Мама каже, що це мені заа те, що в дитинстві я не хотіла їсти ))
Вечеряти теж не хочуть.
Удачная• 04 августа 2023
Ответ дляПеремелица
Невже інші діти не їдять морозива?
Вопрос не ко мне, но: выше я дала вам пропорции здорового наполнения тарелки и в идеале, такой состав должен быть всегда. Мороженое-это десерт-дополнение к основной пище, а не отдельный полноценный завтрак. Проблема только в том,что ребенок просто получил дозу сахара с минимумом полезных веществ. Да,это вкусно, но не полезно. Если бы он съел морожное в добавку к правильной тарелке-вопросов нет
И да, порция в тарелке может быть малюсенькой, по аппетиту ребенка,но должна быть сбалансированной
Дама-мадама• 04 августа 2023
2 прийоми їжі без перекусів (кава без цукру не рахується).
В 11:00 і в 19:00
Лягаю в 24:00, прокидаюся в 7:30-8:00
В 11:00 і в 19:00
Лягаю в 24:00, прокидаюся в 7:30-8:00
Ответ дляПеремелица
Вечеряти теж не хочуть.
Сколько детям? Дочь у меня тоже мало ест...Я не спрашиваю, иначе она всегда не голодна. Просто накрываю на стол и зову обедать / ужинать, хоть пол тарелочки но должна съесть. Но стараюсь, чтоб на тарелке было то что она любит, листья салата, например, сыр, зелень разная, тогда в прикуску и рыбу/ мясо съедает.
Перемелица
• 04 августа 2023
Ответ дляУдачная
Вище пишуть, що діти їдять морозиво і тортик між прийомами їжі. Мої чомусь не хочуть після морозива, приблизно в 12-14, навіть вечеряти
Удачная• 04 августа 2023
Ответ дляПеремелица
То давайте вашим морозиво тільки після їжі,все просто. Цукор пригнічує апетит
Ответ дляПеремелица
Зависит от размера порции, один шарик мороженого или маленький кусочек тортика, через час после еды погоды не играет, у нас по крайней мере, тем более если это не каждый день.
Перемелица
• 04 августа 2023
Ответ дляАлимдюл
Автор, в питанні Ви не написали, що питаєте про дітей. А Вам більшість відповідей написали жінки, які намагаються зхуднути чи не набрати вагу.
Я їм 2 рази в день, наприклад. Але дитину кормлю 3 рази на день, перекуси-фрукти.
Так, я повинна була вказати, про дітей.
Перемелица
• 04 августа 2023
Ответ для кактус-c
3 і 14. Зараз старша нас пробірці, з 8-ї години. Прийде, зїсть 2-3 шматочки хека, чи то минтаю (не знаю), кукурудзи ложку, трохи картоплі і яйце смажене.
Потім буде хотіти ягоди, чи персик.
Увечері чай солодкий
Це все за день.
Воду п´є
Потім буде хотіти ягоди, чи персик.
Увечері чай солодкий
Це все за день.
Воду п´є
Перемелица
• 04 августа 2023
Ответ дляУдачная
Іншим дітям не пригнічує.
Та і якщо о 12-й морозиво, потім активні прогулянки цілий день, то до вечора вони й забули про те морозиво.
Чи все ж думаєте, що причина в морозиві? Я знаю що на перекус і булочки дають з кефіром, і бутерброди, а потім діти обідають. Чи не обідають насправді? Я ж не бачу як у інших
Перемелица
• 04 августа 2023
Ответ дляУдачная
До речі, після їжі вони не хочуть морозива пару годин. Навіть я не хочу)
Ответ дляПеремелица
Потім буде хотіти ягоди, чи персик.
Увечері чай солодкий
Це все за день.
Воду п´є
Потім буде хотіти ягоди, чи персик.
Увечері чай солодкий
Це все за день.
Воду п´є
Моей тоже 14-ть, ну, обед не так уж плох, яйцо я б заменила овощами, а на ужин, вместо сладкого чай хоть йогурт или творожок ей давайте..
Перемелица
• 04 августа 2023
Ответ для кактус-c
Молочку може їсти тільки в вигляді сирників Ще може кефіру з булочкою, але тільки якщо це єдине що я їй запропоную за цілий день.
Овочі теж їдять, просто сьогодні в нас картопля з морквою ´в кои то веки´, тому з яйцем. А так, дуже любить броколі, баклажани, цвітну капусту, гарбуз, кукурудзу, горох.
Удачная• 04 августа 2023
Ответ дляПеремелица
Не хочуть, то й не треба.
Ответ дляПеремелица
Моя вечером ест суп, хоть полтарелочки, но съесть. Супы ваша ест?
Благоуханочка• 04 августа 2023
Ответ дляПеремелица
Невже інші діти не їдять морозива?
Едят, но не вместо основной еды