Перемелица• 04 августа 2023
Скільки у вас прийомів їжі?
Власне, в цьому й питання. Скільки прийомів їжі у вас на добу+перекуси. Ще вкажіть будь ласка, приблизний час їжі, і о котрій встають й лягаєте.
Бо в нас щось не те..
Кицюююня• 04 августа 2023
4-5 разів. І це я стараюсь щоб так було. 3 прийому їжі і 2 перекуси (кава до обіду і морозиво ввечері). Але це також багато.
Але раніше взагалі безконтрольно щось собі клала до рота. То там нон стоп було.
Благоуханочка• 04 августа 2023
Два основных(завтрак и обед)
Ужин легкий.
Перекус по желанию.
У детей 3 полноценных приема и много перекусов в виде фруктов
Ужин легкий.
Перекус по желанию.
Ms. Доброта• 04 августа 2023
Намагаюся перейти на два прийоми. Перший після 11 і до 19 . Буває перекус, але більшіості випадків це вода, чай, комбуча
Королева спама• 04 августа 2023
Лежу и думаю, чем позавтракать
У меня завтрак, ужин и один перекус посреди дня.
Поддакиваю иногДА• 04 августа 2023
3 основних і один перекус між сніданком і обідом. Час різний, бо працюємо з дому і можемо встати о 6,можемо об 11. Спати лягаємо пізно. Графіка жодного,хоч це і не є добре
Смажена полуничка• 04 августа 2023
Зараз 3 без перекусів. Максимально собою пишаюся, але лише тиждень так. Порція маленька, маю надію схуднути 🤞
Кицюююня• 04 августа 2023
Ну дівчатка ось взагалі мало їдять.
Кава це теж перекус, хоч і без цукру. Через неї відбувається виброс інсуліну в крові. Так що не така вона вже й безвредна.
Краще чай
Подмигашка• 04 августа 2023
Прокидаюсь о 7:30
Сніданок 8:30
Обід приблизно в 13-14, але назавжди та це скоріш перекус ніж обід
Вечеря десь о 17-18, буває пізніше
Потім десь о 10 вечора можу випити айран, кефір чи ряжанку
Лягаю спати ближче до 12
Сніданок 8:30
Вечеря десь о 17-18, буває пізніше
Лягаю спати ближче до 12
Черпак_для_фантазий• 04 августа 2023
1-2 основных и пара перекусов. Стараюсь после 17.00 не есть.
Подмигашка• 04 августа 2023
Ответ дляКицюююня
Ну дівчатка ось взагалі мало їдять.
Краще чай
Бачу дієтолога-самоучку. Яка калорійність кави та наскільки значний той викид інсуліну у порівнянні з метаболічним впливом кави?
Благаю, не треба так ганьбитися та писати безглуздість
Залізна тьотя• 04 августа 2023
Встаю в 6, ложусь в 10
Завтрак в 7, обед в 12, ужин в 5-6
Никаких перекусов, только вода-чай- кофе- цикорий без сахара в промежутках.
Завтрак в 7, обед в 12, ужин в 5-6
Дуняша• 04 августа 2023
Підйом о 8.00, перший прийом їжі о 12.00, другий прийом їжі о 18.00. Без перекусів. Відбій о 24.00.
Удачная• 04 августа 2023
Встаю в 6, ложусь в 22-23
Завтрак 7:30
Обед в 13
Ужин 18
Перекусов нет, только вода
Раз в неделю разгрузочный день на воде
1-2 раза в год - сухой голод 36 часов
Завтрак 7:30
Обед в 13
Ужин 18
Перекусов нет, только вода
Раз в неделю разгрузочный день на воде
1-2 раза в год - сухой голод 36 часов
А Я Самая Самая• 04 августа 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
Два і 3 кави окремо )
А каву п’єте з чимось солодким ?
НетЕщеНаверное• 04 августа 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
А каву п’єте з чимось солодким ?
Можу й булку заточити або одна цукерка на чашку ))
Кицюююня• 04 августа 2023
Ответ дляПодмигашка
Я не претендую на дієтолога.
А Я Самая Самая• 04 августа 2023
Ответ дляПодмигашка
Що таке метаболічний вплив кави? Перший раз таке чую. Єдине, що знаю - кава без цукру не провокує викид інсуліну і не вважається перекусом. Якщо пити її без нічого.
Перемелица
• 04 августа 2023
Ответ дляБлагоуханочка
Два основных(завтрак и обед)
Ужин легкий.
Перекус по желанию.
Ужин легкий.
Перекус по желанию.
У моїх дітей один сніданок, який виглядає як обід: картопля/каша/яйця + риба/м´ясо +салат з овочів. Це десь о 8-9-й, встають о 7-8-й
Потім ніхто не хоче нічого, крім банана чи персика, або якихось ягод, або морозиво.
Увечері чай, чи сік.
Інколи оладки, млинці, чи сирники на вечерю трохи з´їдять.
Буває ще суп вранці, але картину це не міняє.
Молочки майже не їдять.
Дівчатка, 14 і 3 роки
Увечері чай, чи сік.
Молочки майже не їдять.
Дівчатка, 14 і 3 роки
Незнакомлюся• 04 августа 2023
Сніданок 10-11, обід 14-15, вечеря 19-21, може бути іноді перекус о 18-19 тоді вечеря не раніше 21
Благоуханочка• 04 августа 2023
Ответ дляПеремелица
Увечері чай, чи сік.
Молочки майже не їдять.
Дівчатка, 14 і 3 роки
Увечері чай, чи сік.
Молочки майже не їдять.
Дівчатка, 14 і 3 роки
А зачем такой завтрак?
Перемелица
• 04 августа 2023
Ответ дляПодмигашка
От може ви мені підкажете? З 9 години ранку, (коли в дітей основний, за кількістю прийом їжі), вони їдять по 1 банану, морозиву, і чай, чи сік, інколи пару бразильських горішків чи жменьку фісташок(жменьку трирічної дитини)))
Це ж мало, для організму, який росте?
Чекаю коли вже хоч старша матиме той підлітковий жор) про який я стільки чую від інших батьків.
Це ж мало, для організму, який росте?
Благоуханочка• 04 августа 2023
Ответ дляПеремелица
Увечері чай, чи сік.
Молочки майже не їдять.
Дівчатка, 14 і 3 роки
Увечері чай, чи сік.
Молочки майже не їдять.
Дівчатка, 14 і 3 роки
Суп на завтрак?
Ну сорри, может у детей проблемы с пищеварением от такой еды.
У меня на завтрак сегодня были круассаны с повидлом, чай или какао.
На обед зеленый борщ с говядиной и на десерт кексы
Ужин - фаршированный перец, салат.