Міс Всесвіт• 04 августа 2023

Біда. Яку я сама наробила. Колишній коханець все розкаже скоро колишньому чолові

Я на межі розлучення. Стосунки до одного місця
Він знайшов номер телефону мого колишнього коханця . Я набрала його щоб нічого не розказував тому а він сказав я розкажу той йому написав
Я в шоці ((( так мені мій колишній теж зраджував але мені соромно за себе …
Тепер в мене будуть великі проблеми бо той все розкаже
То було 3 роки тому .
Кусачая Я• 04 августа 2023
Колишній це чоловік чи просто хлопець? Були з ним у шлюбі?

Оно само купилось• 04 августа 2023
Що повинно бути, того не минеш.
Летала_НаМетле• 04 августа 2023
Так вы все равно разводитесь и гуляете оба. Какая разница тогда, кто что расскажет
автор Міс Всесвіт • 04 августа 2023
Ответ дляКусачая Я
Не були в шлюбі.
Але тепер точно розлучимось . Бо той все розкаже і покаже напевно відео і фото
Автопортрет нурофена• 04 августа 2023
от эта у людей проблемы
Анчо Ус• 04 августа 2023
Смешались кони и люди
Сиамская сороконожка• 04 августа 2023
Ну так вы же оба гуляли , в чем проблема , вам надо держаться друг друга
Шотуткоїться?• 04 августа 2023
Я в шоці, люди трахаються з іншими у відносинах,а потім бідкаються, що їх брехня викрилась
Пиши-пропало• 04 августа 2023
Обморозьтесь. И все дела. Вы никому ничего не должны.

автор Міс Всесвіт • 04 августа 2023
Ответ дляПиши-пропало
Ага а той фотки і відео покаже йому і все розкаже (
Той навіть по телефону слухати мене не хотів (((
Кондуктор трамвая• 04 августа 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
от эта у людей проблемы
Теперь надо будет снова свою кормилицу пристраивать)))
Анчо Ус• 04 августа 2023
Ответ дляПиши-пропало
так то она замужем :) и был любовничек

я правильно понимаю, официальные мужья, когда изменяют тоже ничего никому не должны?
Гигиенишвили• 04 августа 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
от эта у людей проблемы
І не кажіть.
автор Міс Всесвіт • 04 августа 2023
Ответ дляАнчо Ус
так то она замужем :) и был любовничек

Я вже майже розлучена . Бо скоро колишній чоловік зраджував з тайськими проститутками
Пиши-пропало• 04 августа 2023
Ответ дляМіс Всесвіт
Хай дивиться. У вас розуму з горошину раз такі компромати по рукам чужим гуляють. Напишите заяву в поліцію про шантаж.
Анчо Ус• 04 августа 2023
Ответ дляМіс Всесвіт
Вы еще не розлучени! и изменяли сто лет назад :)
СИРЕЛИ• 04 августа 2023
Ответ дляМіс Всесвіт
Не були в шлюбі.
а вы не хило так гульнули. с фото и видео. на всю катушку !
Шотуткоїться?• 04 августа 2023
Ответ дляМіс Всесвіт
А що Ви хотіли розказати? Виправдати свої вчинки?
Ну яке йшло,такого і здибало. Якщо ви один одному зраджували у відносинах,навіщо зараз щось пояснювати комусь? Зрадник зраднику буде щось розказувати,як він зраджував?
Летала_НаМетле• 04 августа 2023
Ответ дляМіс Всесвіт
Ну так и что? Если вы оба писькострадальцы

Анчо Ус• 04 августа 2023
Ответ дляСИРЕЛИ
святая простота
Дюймовочка• 04 августа 2023
Ответ дляПиши-пропало
Оно полиции так надо,как здесь на советчице,почитали и забыли
автор Міс Всесвіт • 04 августа 2023
Ответ дляСИРЕЛИ
Я дурна була… і плюс чоловік на той момент і ні спав зі мною ні нічого
А в того 100% збереглись і фото і відео мої і йому відправить (( жесть і ще й переписки напевно
Brichka_04• 04 августа 2023
Нічого не зрозуміло, але дуже цікаво.
Ви щ чоловіком на межі розлучення, але він знайшов контакти минулого коханця... і???? Ну, розлучайтеся. Яка вам різниця хто і що про вас скаже?
Творю чудеса• 04 августа 2023
Ответ дляМіс Всесвіт
Не були в шлюбі.
Муж не муж, Бывший не Бывший. Какая-то толпа гулящих. Расскажет и расскажет - трепло значит. Муж и мужем не был, а вы разводитесь?
СИРЕЛИ• 04 августа 2023
Ответ дляМіс Всесвіт
тепер вам залишаеться т1льки позичить в с1рка оч1 та пристрасно доказувати, що то фотошоп.
Творю чудеса• 04 августа 2023
Ответ дляМіс Всесвіт
Не були в шлюбі.
Вы еще и видео снимали? Все время поражаюсь, как люди без мозгов живут…
автор Міс Всесвіт • 04 августа 2023
Ответ дляТворю чудеса
Ага((( я дебілка ще та…..
але де номер його знайшов як скажу - ви не повірите . В моєму записнику (((
Анчо Ус• 04 августа 2023
Ответ дляТворю чудеса
тайские проститутки!
автор Міс Всесвіт • 04 августа 2023
Ответ дляСИРЕЛИ
ніхто в таке не повірить .
автор Міс Всесвіт • 04 августа 2023
Ответ дляАнчо Ус
тайские проститутки!
Так, я побачила в його телефоні як він шукав тіло до тіла масаж, питав ціну..