Аноним• 11 ноября 2012
Хто дивися щойно Сутінки в перекладі Притули?
Не прихильниця ні самої саги,ні акторів але поржати вдалось)))
Аноним• 11 ноября 2012
Ответ дляldemchuk
пару тижднив назад дивилася,мени понра,ниби як по-Тернопильськи
вже на инши части пидсила...
Треба в Синима пити на Сагу
вже на инши части пидсила...
Треба в Синима пити на Сагу
ой та воно не ваорте щоб платити гроші в кінотеатрі!скачайте з торенту)))
Аноним• 11 ноября 2012
Ответ дляИри_на
есть мульт про барашка по имени Шон
він по тв зараз йде чи що?..
Аноним• 11 ноября 2012
Ответ дляldemchuk
бо в вас дитинки поки нема та й де вам знати про Шона
и ще всяких модних мультгероив,Лунтика знаете?
чи знаю я Лунтіка?? та я його боюсь!!!
ще знаю таких кольорових чудіків від яких всі діти балдіють-Тєлєпузікі звуться-як на мене то це5 апшчє псіхадєл!
Аноним• 11 ноября 2012
Ответ дляАноним
Отстой полный, перевод не понравился , смотрела все три - ужас!
думаю Вам і решті російськомовних мешканців КС переклад впринципі не міг мподобатись.тому що в нас западенців говір свій))а ще Притула наваляв в фільмі повно суто західнянських слів та реплік))))
Аноним• 11 ноября 2012
Ответ дляCrazy_Squirell
+1000000000000000000
Аноним• 11 ноября 2012
ПРитула как всегда молодец. По моему мнению это лучший перевод этих сумерек, такую муть да еще с серьезным переводом смотреть не могу.... с притулой тоже не смотрела,так телек просто работал, то иногда прислушивалась. Притула вообще супер дядька! Всем бы его мозги’
Аноним• 11 ноября 2012
Ответ дляldemchuk
кто подскажет-сегодня по Новому будут Сумерки?во сколько?
так були вжде-в переклады притули в 17.40
а вчора оригынал був в 9 чи коли там ввечеры
Аноним• 11 ноября 2012
Мені не дуже сподобалось. Актор подобаеться(Паттінсон) і перші Сутінки. У Притули -вибірково ,щось вдалося але в цілому -ні.. А баранчик Шок -це круто. В мене навіть чоловік ходить вечером і співае-баранчик Шон,баранчик Шон якийсь там чемпіон.