Намазюкана нішою• 05 августа 2023

Дівчатка, що зараз платять якщо йти в декрет по безробіттю?

Ситуація така, працюю з початку січня на ФОПа. Зараз 4 місяць вагітності. Так сталось, що звільняюсь. Ну відповідно стаю на біржу. Якраз 3 місяці в мене ще є і 1листопада в мене має початись декретна відпустка. Щось ніяк не можу зрозуміти на яку виплату мені розраховувати. В одному джерелі вказують, що це буде неоподаткований мінімум. В іншому, що розрахунок від мінімальної ЗП поденний.
Допоможіть розібратись) буду дуже вдячна!
Їжак в панчохах• 05 августа 2023
Десь 2 т

дамаБезСобачки• 05 августа 2023
Нащо ви звільняєтесь?І тільки 4й місяць.
маска Ілона• 05 августа 2023
2700 я получила
автор Намазюкана нішою • 05 августа 2023
Ответ длядамаБезСобачки
Звільняють
Бочка порохУ• 05 августа 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Звільняють
А вагітних можна звільнити?
АгатаХристя• 05 августа 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Звільняють
Не погоджуйтесь , йдіть на лікарняний
Лінива, не каюсь• 05 августа 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Звільняють
Вас не можуть звільнити
ПодругаМужа• 05 августа 2023
Если стоять на учете в цз, то будут около 3.5 тыс. дородовые, если не стоять - 2.6-2.8
Ответ дляБочка порохУ
А вагітних можна звільнити?
Створюють всі умови до того. А мені нервуватися нема бажання, легше піти і не паритись. Є чим і ким зайнятись

Бочка порохУ• 05 августа 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Купляйте лікарняний і не виходьте. Нехай самі собі створюють умови.
Вам буде так вигідніше. Як з вами- так і ви з ними
АгатаХристя• 05 августа 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Для цього є лікарняний і відпустка
Сонечко• 05 августа 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Вы можете до 30 недели сидеть на больничном, используйте отпуск. Договоритесь с врачом, сейчас электронные больничные, даже бумажку заносить не надо, позвонили и сказали, что мне сегодня открыли больничный и сидите дома.