Невісточка ж• 06 августа 2023

Білкова ДіЄта

Поділіться результатами білкової дієти скільки скинули і за скільки часу ?? Дякую.
ШобВам_КакНам• 06 августа 2023
Нирки угробите
автор Невісточка ж • 06 августа 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
Нирки угробите
дякую , прислухаюсь! А якщо з овочами їсти білкову їжу 50/50?
ШобВам_КакНам• 06 августа 2023
Ответ дляНевісточка ж
Ви можете їсти що завгодно, просто ж Ви розумієте,що Ви не зможете викреслити вуглеводи і жири зі свого раціону назавжди. Жири-так це життєво необхідно, особливо жінкам. А вуглеводи..ну повернете Ви їх в свій раціон і ще більший плюс буде
Худніть просто на дефіциті калорій і все
Dark_Yasna• 06 августа 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
дело говорит, прислушайтесь.
Мария10• 06 августа 2023
Вуглеводи не вороги, вони дають енергію, ви можете їх зменшити,але прибирати не варто. Жири жінкам тим паче необхідні
Зоркая Зорро• 06 августа 2023
Вам тут вірно все написали, я колись сушилась з тренером, жири норму тримали, вуглеводів трохи їла, і бааагато білку. Цвіт сечі змінився, жажда, живіт почав боліти як на кд, це все надлишок білку.
автор Невісточка ж • 06 августа 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
дякую за відповідь та поради !!!